Discord Modları İftira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Toromann54

Üye
15.11.2021 tarihinde oyun içinde haklı olduğum mevzuda küfür edip 3 gün uzaklaştırma cezası aldım,normaldir..

discorddan kafalarına göre beni banlayan hangi mod bilmiyorum,

mustiye yazdığımda önce oyun içindeki olaydan dolayı discorddan atıldım oluyor

daha sonar mustiye ve cemal 'e küfür ettiğim ileri sürülüyor,SS var deniliyor ve ss bana atılmadan mesajdanda engelliyorlar :)

Gerekli kanıtlar aşşağıdaki gibi sunulmuştur...

eğer küfür ettiğim bir resim var ise bunu video ile koymanızı istiyorum....

konu gayet kanıtlı ve yerindedir silinesinde bir sakınca görülmemektedir...

1.png

2.png
3.png

justice.png

Olurda bu konudan dolayı hesabım sınırsız ban'a dönerse diye verilen ceza tutarı ektedir..

Son düzenleme:

ImMesCa

Üye
Egerki bunu yapan mod'lar böyle bir söylemi cevapsız bırakır ve kanıt edilemezse oyun içi ve forum ici iyi niyet sorgulanır. Bu forum ve Rise online keyfi ve şahsi egomanyalarin yönetebileceği bi platform olmaması temennisiyle....

Toromann54

Üye
Egerki bunu yapan mod'lar böyle bir söylemi cevapsız bırakır ve kanıt edilemezse oyun içi ve forum ici iyi niyet sorgulanır. Bu forum ve Rise online keyfi ve şahsi egomanyalarin yönetebileceği bi platform olmaması temennisiyle....
Canlı yayında benim haklı olduğum yerde anama bacıma sövüldü,bende oyun içi küfür ettim ve saniyesinde ceza aldım,neden ? çünkü adam yayıncı adam yayın açıyor :) 15 kişi bile izlese ROW bunu reklamdan görüyor,bana cemal ve mustafa 'ya ettiğim kanıtı videolu şekilde koymalarını istiyorum

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Topluluk kurallarını ihlal etmek, oyunculara küfür etmek, oyun yönetimine hakarette bulunmak'tan dolayı yasaklandınız burada aynı şekilde davranırsanız buradan da uzaklaştıralacaksınız.

Herşeyin Kanıtı delili elimizde var boşa kimseye ban atılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt