Dungeon'da atak yapmayıp sadece bekleyenler

hytronn

Üye
Çok abartılacak bir sitem olmasada coğu kişinin kahrını çekeceği bu arkadaşlar gibi hiç bişeye vurmayıp böyle bekleyen arkadaşlar hakkında bi paylaşım yapmak istedim.
6kişinin atak yapıp mana pot harcaması bu arkadaşların böyle izlemesi çokta iç açıcı olmaması.

Bu konuyla alakalı arkadaşları listenize eklemeniz ve bu arkadaşlardan sorun yaşamamanız için nicklerini buraya paylaşıyorum denk gelirseniz aynı pt pek girmenizi önermiyorum..

VarDeN > BP
Ebony_Maw > Warior

ARKADAŞLARIN CEVABI ; SİZ KESİN NEDE OLSA KUTU BİZE DE CIKIYO ! demeleri rahatlıkları bilginiz olsun.

vardenl111

Üye
adamları pt den atıp zımplama yerinde adamları karsıya geçittirmeyip ve adamlara hakaret etmenden dolayı diger memberların içerisinde kendini kurtarıcı olarak göstermenden dolayı kendi aralarında pt kurmaları ve sana sitem olarak atak yapmamaları gayet normal

Ekli dosyalar

• unknown31.png
    unknown31.png
    4.2 MB · Görüntüleme: 166

vardenl111

Üye
adamları pt den atıp zımplama yerinde adamları karsıya geçittirmeyip ve adamlara hakaret etmenden dolayı diger memberların içerisinde kendini kurtarıcı olarak göstermenden dolayı kendi aralarında pt kurmaları ve sana sitem olarak atak yapmamaları gayet normal
ksc eklerken kırpmadan tam anlamı ile at fitnecilik yapma

Escanor

Üye
Aynı şeyi 5dkk once yaşadım adamları partiden attım ve biz salak mıyız sizin icin kesiyoruz diyorum evet kesin hadi drop alalım diyor arsız yüzsüzler toplulugu ya

HeaveN

Üye
parti ayarlayıp düzgün kurabilirsin grup zindan karşıyım normalde grup olcana 4 solo zindan aktif edilsin ben geçen girdim atak yapmama rağmen haksız yere partiden attılar neymiş kutudan drop geliyomuş biz alcağız grup zindan forum rendice etmek yasaktır forum bu konu ilgilenmez oyun içi bilet attınız ama birşey çıkmaz bu konudan
adamlar belkide kendine göre haklı yada haksız araştırılması gerek.

vardenl111

Üye
parti ayarlayıp düzgün kurabilirsin grup zindan karşıyım normalde grup olcana 4 solo zindan aktif edilsin ben geçen girdim atak yapmama rağmen haksız yere partiden attılar neymiş kutudan drop geliyomuş biz alcağız grup zindan forum rendice etmek yasaktır forum bu konu ilgilenmez oyun içi bilet attınız ama birşey çıkmaz bu konudan
adamlar belkide kendine göre haklı yada haksız araştırılması gerek.
Rise Online World Content Creator birisi bunları düşünemiyorsa görevi başkasına versinler

HeaveN

Üye
Grup zindan çoğu leader önce güzelce söylesin herkes atak yapsın seri dönelim genel zindan bunu söylüyorum ben seri seri bitiriyoruz oyun içi partideki adamlara
artislik yapmayın güzelce söyleyin yardımlaşarak girin baktın olmuyo yapcak birşey yok sende ona göre clanını toplucan öyle gircen yada girişte zindan sokmadan önce söylücen aldığın adamlara yoksa çok sıkıntı grup zindan işi yardımlaşma 0 herkes cins

tigger

Üye
Çok abartılacak bir sitem olmasada coğu kişinin kahrını çekeceği bu arkadaşlar gibi hiç bişeye vurmayıp böyle bekleyen arkadaşlar hakkında bi paylaşım yapmak istedim.
6kişinin atak yapıp mana pot harcaması bu arkadaşların böyle izlemesi çokta iç açıcı olmaması.

Bu konuyla alakalı arkadaşları listenize eklemeniz ve bu arkadaşlardan sorun yaşamamanız için nicklerini buraya paylaşıyorum denk gelirseniz aynı pt pek girmenizi önermiyorum..

VarDeN > BP
Ebony_Maw > Warior

ARKADAŞLARIN CEVABI ; SİZ KESİN NEDE OLSA KUTU BİZE DE CIKIYO ! demeleri rahatlıkları bilginiz olsun.
Teşekkürler, seni listeme ekledim.

RionLi

Üye
Arkadaşlar için söylemiyorum ama hepimiz bu tur oyuncularla karşılaştık

here1am1

Üye
zaten ona güvenerek ten millete ahkam kesiyorsun
Yani ben gerçekten anlayamıyorum.Hemen karşısındaki insana sen content creator’sın diye bel altı vurmak neden? Content creator olan insan aynı zamanda oyuncu. Haklı haksızı bir yana koyunca burdaki kullandığın dil zaten herşeyi belli etmiş :)

konunun content creatorlıkla alakası yokken konuyu oraya çekmişsin, ne çok hoşunuza gidiyor bel altı vurmak.Eğer bu kadar başkasına verilmesini istiyorsan kıskanmayıp şahsın adına başvurabilirsin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt