Dupelerin silindiğine emin miyiz ?

Geo

Üye
şimdi benim 5dakika içinde dorionda karşılaştığım 6 pazarın resimlerini bırakıyorum buraya, eminim başkaları da vardır. bence şüpheli, yetkililerin incelemesini rica ediyorum karar tabiki onların. ben basmaya 3-5 tane epic rune ü zor toplarken 30ar 30ar pazarlar nasıl yani

bu gözümden kaçmış

Ekli dosyalar

• dupe1.png
    dupe1.png
    4.2 MB · Görüntüleme: 136
  • dupe2.png
    dupe2.png
    4.3 MB · Görüntüleme: 136
  • dupe3.png
    dupe3.png
    4.4 MB · Görüntüleme: 119
  • dupe4.png
    dupe4.png
    4.7 MB · Görüntüleme: 114
  • dupe5.png
    dupe5.png
    4.3 MB · Görüntüleme: 108
  • dupe6.png
    dupe6.png
    4.5 MB · Görüntüleme: 118
  • dupe7.png
    dupe7.png
    3.7 MB · Görüntüleme: 108

waqqaberry

Üye
Oyunda dupe var arkadaşlar. Dupe yok diyende dupeyi yapanlar :D Bu arada Official açıldığında da olacak bu dupeler boşuna umutlanmayın.

Son düzenleme:

EaGLe*

Üye
Yanda satılanların +5 yada +6 takı olduğunu tahmin ediyorum. Sanırım Narun tower da farm slot u var. Orada ki katta bug da bulmuş kasıyor olabilirler.

Geo

Üye
Yanda satılanların +5 yada +6 takı olduğunu tahmin ediyorum. Sanırım Narun tower da farm slot u var. Orada ki katta bug da bulmuş kasıyor olabilirler.
olabilir tabi %100 eminim diyemem dediğin gibi bug da olabilir, hoş narunda çok kastık epic run drop görmedim ama zaten ne oldugundan tam emin olmadığım için şüpheli dedim kimsenin hakkını yemek istemem ama normal de gözükmüyor

anil

Üye
Normal bir oyunun alfa beta aşamalarında hata raporlama olur ama bizim oyuncu kitlesinden bunu beklemek imkansız. Dupe bulan da resmi açılışta devam eder diye bildirmez. O yüzden is yine yonetime düşüyor, bu kitle açıkları rapor etmez, lehine kullanmaya bakar.

Predaynx

Üye
Dupelerin silindigini kim dile getirdi ki? 2 hafta once kurallar geregi agir kufur edenler banlandi sadece. Dupe yuzunden ban yiyen gormedim hic. Varsa gormek isterim.

waqqaberry

Üye
Normal bir oyunun alfa beta aşamalarında hata raporlama olur ama bizim oyuncu kitlesinden bunu beklemek imkansız. Dupe bulan da resmi açılışta devam eder diye bildirmez. O yüzden is yine yonetime düşüyor, bu kitle açıkları rapor etmez, lehine kullanmaya bakar.
+1. Adamlar kullandığı makro saliselerini bile paylaşmıyor ki kullandığı dupeyi paylaşsın :D

clubneo

Üye
valla koda dupe olayının aşılması kaç seneler aldı, burdada değişen bişey olmaz, officialden sonrada dupe,bug olayları devam eder. çözdükçe yenisini bulurlar,onu kapatırlar ötekisi çıkar. sonuçta fıldır fıldır oyunun açığını hilesini bulmaya çalışan bir kitleyle mücadele zor.

unqual

Üye
epic rün görevi de diğer görevler gibi buglanıyor ve sürekli aynı görevi yapıp epic rünü alıyorlar.

SOOOOOOOOOON

Üye
konu haklı olsa bile kesinleşmeyen bir konu hakkında nick belirtip kimseyi zan altında bırakmamak lazım.

Geo

Üye
Kendi nickim de açık forum nickim de açık haksızsam ben yanlışımdan korkan biri değilim çıkar özrümü dilerim ama sanmıyorum böyle bişey gerçekleşeceğini

ozy395

Üye
konu haklı olsa bile kesinleşmeyen bir konu hakkında nick belirtip kimseyi zan altında bırakmamak lazım.
Tamamiyle yanlı ve bomboş bir yorum . Şu oyunu oynayan biri ' EPİC RÜN ' niye satar ??? 20-30 adet epic rün DÜŞÜREN kisi veya kisiler zaten ELİT item de düsürmüs oluyor düz mantık. ( epic rün = elit itemler. ikiside ayni moblardan düşüyor ). Tekrar söylüyorum BOMBOŞ bir yorum yapmışsın keşke hic görmeseydim de şu acıklamaları yapmak zorunda kalmasaydım. ( Sen zaten anlamıcaksın ne anlattıgımı da neyse)

Genius

Üye
Hepsi rapor edilse bile daha tonla açık vardır ve official da bunlar birileri tarafından kesinlikle bulunur. Oyunun altyapısı çok zayıf. Doğru düzgün çalışma yapılmadan kullanıcı deneyimine açtılar.

Nisshe

Moderator
Hocam düpe olduğu bariz ortada kimi niye zan altında bıraksın adam 30 - 40 adet EPİC RÜN ne demek ? 30 - 40 Epic Rün kasabilmek için heralde bi 3 - 4 ay boyunca sürekli Death Walley'de slot dönmesi gerekiyor.

Ayriyet'ten EPİC RÜN yanında Narun Tower'dan düşen +6 Takıları koyduklarında bariz belliki görev bugu yaparark görevi 30 - 40 Defa teslim etmişler :)

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt