DW'de bug.

vkayt

Üye
sdasd.jpg

ozy395

Üye
bunlari BUG'lu harpy slotlarindan kovuyorum bu sefer DW ye gecip bug yapiyorlar. Sunlara güzel bi PC ban yakismaz mi =)

vkayt

Üye
dun gece baktım bu ekıp hala aynı duruyor. Bu arada yazdıgım mesaj sılınmıs.

boyle devam ederse bu oyunu kımes oynamaz. orantısız guc oluyor. adamlar bı de dalga gecıyorlar.

Aziz

Üye
Harpy slotlarına bir şey demiyorum ama buradaki taş kaldırılırsa iyi olur. Harpyde kassın millet ne olacak.

EaGLe*

Üye
DW ye giris 59 lvl ye güzel kardesim. Hani Harpylerde oturup 59 a kasiyorlar ya buglu slotlarda. Bu kadar sığ düşünmezsen bir önemi oluyor harpylerin.
Anlatmak istediğim bug ile exp kasmak ile item farm lamak arasındaki fark. Exp i görevler ile, oracle yada soothsayer gibi yerlerde farm ile bi şekilde kasıp yetişebilirsin. Ama item ile ilgili bug lar yüzünden fazlasıyla item girişi oluyor ve +7 +8 itemler fazlalaşıyor buda belli bir kesim in illagel yollar ile item alıp piyasayı etkilemine yol açıyor. Exp slotlarındaki bug yaratan Kaya/sutun gibi yerler kaldıralak şimdilik bir kısım yerlerde önüne geçildi. Ama acil düzelmesi gereken DW slotları bana göre. Piyasaya daha da etki etmeden düzenlenicektir.

Kenshin

Senior Moderatör
Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkürler, konu ilgililere raporlandı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt