efso farm slotu

Buddha

Üye
Konu ile alakasız ama kaç bit rate ile kayıt alıyorsun? Görüntü kalitesini beğendim.

JohnPlane

Üye
yövmiyeyle inşaatta çalışsan daha çok kazanırsın birde efsane slot demişsin :D

KARLIGAN

Üye
Adamın 7 saat kesip hiç drop alamadan döndüğü oluyor videoya ucundan köşesinden bile bakmadın galiba kim kasıyor 4 saatte 1 gb? ^^
tamam da bunun tl ile ne ilgisi var adam Tl kazanmak için mi farmlıyor. oyunda farm atacak o çıkan ıtemları satıp kendine güzel itemlar alacak. Farm atmadan nasıl char dızecek bir insan.

PhenomenonTv

Üye
tamam da bunun tl ile ne ilgisi var adam Tl kazanmak için mi farmlıyor. oyunda farm atacak o çıkan ıtemları satıp kendine güzel itemlar alacak. Farm atmadan nasıl char dızecek bir insan.
bu arkadaş ya hiç mmorpg oynamamış yada hiç emek vererek char dizmemiş. exp kasmak, np kasmak gibi farm yapmak bu oyunun bir parçası hemde büyük bir parçası önce bunu açıklayan bir video cekmek lazım galiba :D

ozgurkaboglu

Üye
eline sağlık kardeşim boş yorum yapanlara aldırma güzel içerik olmuş. tek bir şey beni rahatsız etti video geçişlerinde ekranın kararması birçok kez bana videonun sonuna geldiğimi düşündürdü bence geçişlere farklı bir şeyler ayarlıyabilirsin.

PhenomenonTv

Üye
eline sağlık kardeşim boş yorum yapanlara aldırma güzel içerik olmuş. tek bir şey beni rahatsız etti video geçişlerinde ekranın kararması birçok kez bana videonun sonuna geldiğimi düşündürdü bence geçişlere farklı bir şeyler ayarlıyabilirsin.
önerini dikkate alacağım dostum cok teşekkür ederim güzel yorumun için

Kwisatz Haderach

Üye
2 gün boyunca bu slotta exp kastım yemin ediyorum sadece 2 tane sword 1 tane bluewing alabildik. Slotlarda bi dengesizlik söz konusu sanırım. Güzel video ellerine sağlık.

KARLIGAN

Üye
bu arkadaş ya hiç mmorpg oynamamış yada hiç emek vererek char dizmemiş. exp kasmak, np kasmak gibi farm yapmak bu oyunun bir parçası hemde büyük bir parçası önce bunu açıklayan bir video cekmek lazım galiba :D
hic takma kafana. ben baska bir oyunda gunde 8 saat ve uzeri farm yaparak karakterimi dizdim. arkamdan tavuk donerci farmer dediler yaptigim farm disinda oyunun pusundaki premium vs tarzi seylere de toplam her ay 1500 tl cebimden vermeme ragmen boyle diyorlardi. emegine saglik en kisa zamanda ben de gidip deneyecegim o slotu

mmogod

Üye
Bu tarz videolar atan insanları anlamıyorum mesela bi slot buldun kas itemini yap güçlen. İyi senaryoda bile 2-3k izlenme alacak bir video yapmak pahasına mesela şu an kasacağın paranın neredeyse çoğunu kaybettin. Arz talep ilişkisini araştırmanı ve bundan sonra keşfettiğin yerlerde birşeyi paylaşmanın ne denli mantıklı olacağını düşünmeni tavsiye ederim. Bir sonraki farm spotunda başarılar .d Ama her bulduğun farm spotunu böyle ifşa edersen bu oyunlarda yicek ekmek bulamazsın. Bu da benden naçizane tavsiye olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt