Rehber Eksik Dosya Sorunu Hk. / Eac Dosyaları Detaylı Sistem Taraması

Rhine

Yönetici
Game Master
Merhaba,

Oyunu çalıştırmak istediğinizde çeşitli Easy Anti Cheat hataları ile karşılaşmaktasınız. Ancak bu hataların genel sebebi, bilgisayarınıza bulaşmış olan virüslerden dolayı olmaktadır.

Easy Anti-Cheat’in sorunlu olmasının bir sebebi de belirli rootkit ve virüslerle uyumsuzluğudur. Bilgisayarınızda olan virüslerden dolayı düzgün ve stabil şekilde yükleme yapamadığınız için; NPC veya oyuncuları görememe gibi çeşitli küçük sorunlarla karşılaşmaktasınız. Bu sorunu aşağıda belirteceğim, çözüm ile düzeltebilirsiniz.

Virüs Ve Rootkit Kaldırma

İlk olarak anti virüsünüzün güncel olduğundan emin olun.

Eğer sorunlar devam ederse bir anti-malware aracı ile tüm sistem taraması yapmanızı öneririz, bunun için aşağıdaki ücretsiz seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

Malwarebytes Anti Rootkit

1.ADIM EK.png

2.adım ek.png

3 adım ek.png

Sistem taraması başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak, dosya kontrol yaptıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Yaptığınız işlemlere rağmen problem yaşamaya devam ediyorsanız diğer hata ve çözümler kısmında bulunan konuları inceleyebilirsiniz veya discord üzerinden bizlerden destek almak için iletişime geçebilirsiniz.

Discord Linkimiz:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt