Öneri Envanter genişletme süre ve para

ClyDeBorrow

Üye
lanet olasıca bankama hiç birşey sığmıyor. craft yaptığım malzemeleri nereye koyacağımı şaşırıyorum silmek veya değerinden çok daha ucuza satmak zorunda kalıyorum, lütfen bir çözüm üretin..

Cyanogen

Üye
Şuraya öneri yapmaya cekiniyorum en işlevsiz ücretli ve süreli şekide geliyor bundan once oynadıgım bir cok mmo tonlarca veri öneri bug hata bildirme yaptım oyunu sevdigim gelişmesi icin ama burda bunları pek umursanmadıgını farketmek biraz can sıkıcı

BrhnBnc

Üye
valla alırken dikkat etmedim süreli olduğuna bitince tekrar almayacağım. bence çok saçma 200 yerine 500 e satın ama bir kereye mahsus olsun. kiralık evde otururmuş gibi ne o öyle. veya arkadaşların dediği gibi premiuma dahil edin. adam çantasının açık kalmasını istediği için sürekli pre almak zorunda hisseder. bence...

Mello1993

Üye
Oyunu geliştiren ekip ko'dan başka bir oyun bilmiyormuş gibi geliştirdi oyunu. Dışarıdan bir devoloper katılması gerekiyor ekibe. Mmorpg dünyasında onlarca, yüzlerce pratik fikirler varken 20 sene önce çıkmış, ve çok gelişememiş bir oyunun içeriğini birerbir örnek almak aşırı mantıksız bir hareket

HazyShade

Üye
Oyunu geliştiren ekip ko'dan başka bir oyun bilmiyormuş gibi geliştirdi oyunu. Dışarıdan bir devoloper katılması gerekiyor ekibe. Mmorpg dünyasında onlarca, yüzlerce pratik fikirler varken 20 sene önce çıkmış, ve çok gelişememiş bir oyunun içeriğini birerbir örnek almak aşırı mantıksız bir hareket
Slot sayısı aynı mı hatırlamıyorum ama KO da bile 8 sayfaydı banka... (ki craft yok, toplama yok, balıkçılık yok, dericilik yok)
Rise üzüyor...

VelvetNoir

Üye
Süresiz yani kalıcı olmalı ayrıca cashle banka slotu artırılmalı tüm mmorpglerdeki gibi. Malum oyun örneğini ise mmorpgden saymıyorum. Youncuyla alay eden tek mmorpg çünkü. Rise'ın malum oyuna benzememesini umuyorum.

HazyShade

Üye
5 sayfa aylık 500 cash nasıl olur?
O kadar muzdaribim ki bu durumdan tek seferli az bi cash ödemesine ya da oyun için 20m e kadar ödemeye razıyım.
Mevcut banka (bakın çanta demiyoruz) kesinlikle yetersiz. En azında Banka + CraftMaterials diye bir sekme olsun. Craft malzemeleri için 5 sayfa daha olsun.
( anahtar kelimeler, Profession Bank, Reagent Bank.)
(En güzel uygulama örnekleri GW2, WoW)

Kulak verin oyunculara lütfen.

HazyShade

Üye
Geliştirme sırasına aldık..
Farklı bir çözümümüz var...
X'in tamamlanması bekleniyor..
Oyun veritabanı kurgusuna aykırı...

Eskiden iletişim kurardınız oyuncularla...

Lady

Üye
O kadar muzdaribim ki bu durumdan tek seferli az bi cash ödemesine ya da oyun için 20m e kadar ödemeye razıyım.
Mevcut banka (bakın çanta demiyoruz) kesinlikle yetersiz. En azında Banka + CraftMaterials diye bir sekme olsun. Craft malzemeleri için 5 sayfa daha olsun.
( anahtar kelimeler, Profession Bank, Reagent Bank.)
(En güzel uygulama örnekleri GW2, WoW)

Kulak verin oyunculara lütfen.
Bence tek seferlik bir ödeme yapacaklarını sanmıyorum.
İlerde ek çanta slotunda yaptıkları gibi küçük bir miktar karşılık ile getirilen mükemmel avantajı bankaya da getireceklerini düşünüyorum.
Oyuncunun ihtiyacı varsa rise online asla onları göz ardı etmez biliyorsunuz. Alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

Cyanogen

Üye
Bence tek seferlik bir ödeme yapacaklarını sanmıyorum.
İlerde ek çanta slotunda yaptıkları gibi küçük bir miktar karşılık ile getirilen mükemmel avantajı bankaya da getireceklerini düşünüyorum.
Oyuncunun ihtiyacı varsa rise online asla onları göz ardı etmez biliyorsunuz. Alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olması dileğiyle.
Göz ardı etmez mi bunu inanarak mı söylüyorsunuz oyun basından envanter sıkıntısı var gidip 2nci sayfayı genisletip sorunu mu hallettiler bu yazdıklarına inanıyor musun sözde mini acılabilir banka getirdiler paralı ve süreli tabii oyuncunun ise yarayacak hicbirsey ücretsiz yada süresiz degil ihtiyac karsılama bu mudur ?

HazyShade

Üye
Neden bu konuda bir adım atılmaz ya da açıklama yapılmaz ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt