Etkinlikde Sürekli 4Priestli Parti Denk Gelmesi.

Anarchyy

Üye
3. girişim bugun hepsindede 4 pri denk geliyoruz partiye karsı full okcu asas vs.

Bizim partide kim adam kesicek bu nasıl bi sistem?

Bu sistemin mantığı nedir 4 pri 5 pri aynı partiye atmanın

Çözümü buldum arkadaşlar bpointiniz yoksa boşa girmeyin karsı kalabalık ırk olduğu için karsınıza sürekli 6 atackerli parti geliyor ama sizin ırkınız düşük sayıda tıkladığı için ve bpniz az olduğu için devamlı 4priestli abuk sabuk parti veriyor size kısaca boş etkinlik parayı verip pksını atan kutusunu alır kısaca.

Son düzenleme:

yetiyet

Üye
Dün girdim, bize 5 tane str priest geldi, bugün girdim bize 8 okcu karşıya 4 asas 4 int priest geldi, adamlar 1 tane kill almadan sadece monuyu keserek kazandılar :D Yani garip bir eşleşme.

Dün hatta arkadaşla aynı partide aynı anda tıkladık. İkimizinde bpsi aynı her şeyimiz aynı. Ona 8 okçu denk gelmiş 0 priest. Bize 5 str priest 3 okçu bu nasıl bir eşleştirme. Bizde gereksiz fazla priestimiz varken adamlarda 0 ve her şeyimiz eşit yani 7 24 çocukla beraber oynuyoruz.

Son düzenleme:

Babayiğit

Üye
Bugün ve dün banada 4 priest denk geldi. 1 tanesi bile db değildi. Tüm priestlere sesleniyorum scler çok ucuz etkinlik öncesi db dönünde atak kırın atak yapın bi bi şeyler yapın. Townda oturarak etkinlik kaybediyoruz.

Layenkati

Yeni Üye
Bir oyunda bizim takımda 8 archer, karşıda ise sadece priest ve warriorlar vardı. Rahat kazanmıştık ama keyif almamıştım. Eşleştirme konusunda iyileştirme yapılmalı

RainOfFire

Üye
etkinlik BP siralamasi ile aliyor, ilk partyler duzgun denk geliyor 2ser 2serher jobdan, bir jobdan eksilme baslayinca siralamalar karisiyor muhtemelen benzer bp sirasina sahipsiniz bu sekilde oluyor eslesmeniz .

Anarchyy

Üye
etkinlik BP siralamasi ile aliyor, ilk partyler duzgun denk geliyor 2ser 2serher jobdan, bir jobdan eksilme baslayinca siralamalar karisiyor muhtemelen benzer bp sirasina sahipsiniz bu sekilde oluyor eslesmeniz .
Pk atmıyorum oyunda ben altta kalanın canı cıksın sistemi yani şaşırtmadı :D

SonJnoW

Üye
bu arada kaybedene de bişi verdiği konusunda emin miyiz bana hiç denk gelmedi de . bende mi sorun? eğer ki kaybedene de bişi vermiyorsa verdiği kadar da boş etkinlik olur . tamamen gereksiz

yetiyet

Üye
bu arada kaybedene de bişi verdiği konusunda emin miyiz bana hiç denk gelmedi de . bende mi sorun? eğer ki kaybedene de bişi vermiyorsa verdiği kadar da boş etkinlik olur . tamamen gereksiz
48-50 kaybettik woodden chest mi ne verdi galiba 25 üstü puan almak gerekiyor, ödül alabilmek için

wolfingen

Üye
Priest'lar da sevilmeyi hak ediyor... Söyleyeceklerim bu kadar. :(

byankara

Üye
3. girişim bugun hepsindede 4 pri denk geliyoruz partiye karsı full okcu asas vs.

Bizim partide kim adam kesicek bu nasıl bi sistem?

Bu sistemin mantığı nedir 4 pri 5 pri aynı partiye atmanın

Çözümü buldum arkadaşlar bpointiniz yoksa boşa girmeyin karsı kalabalık ırk olduğu için karsınıza sürekli 6 atackerli parti geliyor ama sizin ırkınız düşük sayıda tıkladığı için ve bpniz az olduğu için devamlı 4priestli abuk sabuk parti veriyor size kısaca boş etkinlik parayı verip pksını atan kutusunu alır kısaca.

Eşleşme sistemide haritada yetersiz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt