Exp Zorluğu Ve Kamp Eksikliği Hakkında

Pitou

Üye
Yukarıdaki görseldende anlaşılacağı gibi bir slotta 3 parti birbirimize ks atıyoruz. Arkadaşlarada bir şey diyemiyoruz slot bulamıyorlar mecbur kalıp slota ks geliyorlar. "Dropsuz kamp" açılsın diye oyun yönetimine ticket atıyoruz . Oyun ekonomisine zarar veriyor o yüzden açamayız diye cevap veriyorlar. "DROPSUZ KAMP" diyorum yine anlamıyorlar.
"Dorionda 40 kamp" açabiliyorsunuz gerektiğinde sınırsız kamp açabiliyoruz diyorsunuz. Şuan bu zorlukta bile dropsuz kamp bile açmıyorsunuz. Oyuncular olarak aklımıza şu geliyor.

"Biz oyun yönetimi olarak kamp açmayalım .Bunlar 2 -3 parti birbirleriyle ksleşsinler , exp süreçleri uzasın. Bize daha çok para yatırsınlar."

Biz şuan ki hareketinizden bunu anlıyoruz. Şuan yaptığınız şey tamamen bizleri oyundan soğutuyor.
Ne hikmetse biz tam 85 olacağımız zaman exp eventlar açılıyor.

Yıl olmuş 2024 siz hala bu çağ dışı XP kasma methodunu kullanıyorsunuz. 1 -2 ay aynı moba BOT gibi vurun ve bize para ödeyin kafasındasınız. Bizim gibi kemik oyuncu kitleniz hariç hiçbir yeni oyuncu bu oyunu bu şekilde oynamaz.

Exp nerde olur ? Binek yarışı , Solo zindanlar , Grup zindanlar ,Blood valley , CFW, İnferno , Death valley vb gibi gibi etkinliklere exp koyarsınız . Oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Adam kestikce bile exp aldırabilirsiniz. Çok güzel etkinlikler yapabilirsiniz . Siz hala Malum oyunun saçma sapan exp kasma sistemini kopyalamaya çalışıyorsunuz pvp server gibi yaptınız güzelim oyunu.

İçimi döktüm konuyu doya doya kaldırabilirsiniz.

yetiyet

Üye
Bu slot bulunmaması durumu da garip. İki oyunda okadar pinti ki. Oysa farmerlar para kazanacak derdi olmasa koyarlardı sonsuz slot herkes mutlu olurdu

GorrTheGodButcher

Üye
Yukarıdaki görseldende anlaşılacağı gibi bir slotta 3 parti birbirimize ks atıyoruz. Arkadaşlarada bir şey diyemiyoruz slot bulamıyorlar mecbur kalıp slota ks geliyorlar. "Dropsuz kamp" açılsın diye oyun yönetimine ticket atıyoruz . Oyun ekonomisine zarar veriyor o yüzden açamayız diye cevap veriyorlar. "DROPSUZ KAMP" diyorum yine anlamıyorlar.
"Dorionda 40 kamp" açabiliyorsunuz gerektiğinde sınırsız kamp açabiliyoruz diyorsunuz. Şuan bu zorlukta bile dropsuz kamp bile açmıyorsunuz. Oyuncular olarak aklımıza şu geliyor.

"Biz oyun yönetimi olarak kamp açmayalım .Bunlar 2 -3 parti birbirleriyle ksleşsinler , exp süreçleri uzasın. Bize daha çok para yatırsınlar."

Biz şuan ki hareketinizden bunu anlıyoruz. Şuan yaptığınız şey tamamen bizleri oyundan soğutuyor.
Ne hikmetse biz tam 85 olacağımız zaman exp eventlar açılıyor.

Yıl olmuş 2024 siz hala bu çağ dışı XP kasma methodunu kullanıyorsunuz. 1 -2 ay aynı moba BOT gibi vurun ve bize para ödeyin kafasındasınız. Bizim gibi kemik oyuncu kitleniz hariç hiçbir yeni oyuncu bu oyunu bu şekilde oynamaz.

Exp nerde olur ? Binek yarışı , Solo zindanlar , Grup zindanlar ,Blood valley , CFW, İnferno , Death valley vb gibi gibi etkinliklere exp koyarsınız . Oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Adam kestikce bile exp aldırabilirsiniz. Çok güzel etkinlikler yapabilirsiniz . Siz hala Malum oyunun saçma sapan exp kasma sistemini kopyalamaya çalışıyorsunuz pvp server gibi yaptınız güzelim oyunu.

İçimi döktüm konuyu doya doya kaldırabilirsiniz.
aylarca aynı moba vurdurarak exp kasma olayı oldukça arkaik, çok yerinde bir eleştiri bu yüzden. Günümüzde mmorpgler level olayını 523452 kişilik ekibin emekle inşa ettiği açık dünyaya entegre ediyor. Bir taraftan sana kurduğu açık dünyayı gösteriyor diğer taraftan da karakterine level kasmanı sağlıyor. Oyun içerikleri, haritaların dizaynı, görevlerin hikâyeleri bu gibi unsurlarla exp kasmak oldukça eğlenceli olabilecekken şu an gece alarm kuruyoruz charlar öldü mü, dc oldu mu diye. Birçok oyuncunun haritalarda görmediği yerler, bilmediği moblar, ne işe yaradığını bilmediği npcler var. Bunları tanıtacak hikâyeli görevlerle insanlara exp kastırmak daha eğlenceli olabilirdi. Belki 85+ gelirse düşünülebilir, artık geçti gibi :D

Son düzenleme:

thewolverine

Üye
Fazla camp açılması sorun olmaz günlük ordan gelen coinin zaten fazlasını exp kasarken veriyoruz özellikle warriorlar filan bence 5 10 camp daha açılması göz çıkarmaz bu güzel high zamanda kasılabilir en azından millet +80 atması için veya böyle devam etsin değeri anlaşılsın ama 85 cap cok sancılı geçecek gibi exp kasılmıyor.

Takiyettin

Üye
Konuyu açan arkadaş düşüncelerimize tercüman olmuş ,

Konuya birşey eklemeye luzum görmedim ,

Çözüm kısmını artık oyun yönetimi düşünsün .

sefilyo

Yeni Üye
Arkadaşlar oyunu oynamayın, bu oyunu oynamaya mecbur musunuz ? Bırakın işinize gücünüze bakın, başka oyunlar oynayın. Oyunu bırakarak tepkinizi gösterin diğer türlü siz oynamaya devam ettiğiniz sürece niye bu tarz durumları düzeltsinler ki ?

Pitou

Üye
Arkadaşlar oyunu oynamayın, bu oyunu oynamaya mecbur musunuz ? Bırakın işinize gücünüze bakın, başka oyunlar oynayın. Oyunu bırakarak tepkinizi gösterin diğer türlü siz oynamaya devam ettiğiniz sürece niye bu tarz durumları düzeltsinler ki ?
Yanlış düşünüyorsun bak Oyuncuların büyük bir çoğunluğu talep ettiğinde sağ olsunlar sesimizi duyup bize yardımcı oldular. Yeni patchle birlikte artık oyunda oynadığımı hissediyorum bıktım bot gibi ekranı izlemekten akşamları exp aktivitelerine katılabiliyoruz artık.

GorrTheGodButcher

Üye
adamlar her patch'te bir şeyleri düzeltiyorlar, malum oyun mu sanıyorsunuz burayı? Hayır görmesek inanacağız da bu gibi saçma şeylere. Ne bekliyorsunuz? Forum'a başlık açılınca ertesi gün düzeltilsin mi hemen?

DeadLegion

Üye
adamlar her patch'te bir şeyleri düzeltiyorlar, malum oyun mu sanıyorsunuz burayı? Hayır görmesek inanacağız da bu gibi saçma şeylere. Ne bekliyorsunuz? Forum'a başlık açılınca ertesi gün düzeltilsin mi hemen?
Neyk duzeltiyorlar? Bug var aylardir duruyor onu duzeltiyorlar. Zaten onu da bir zahmet duzeltsinler. Geriye kalan yaptiklari hersey oyundan joblardan kesme kirpma nerfleme azaltma vb. seyler. Oyundaki guncellemeler ayni malum oyundaki guncellemelere dondu.

GorrTheGodButcher

Üye
Neyk duzeltiyorlar? Bug var aylardir duruyor onu duzeltiyorlar. Zaten onu da bir zahmet duzeltsinler. Geriye kalan yaptiklari hersey oyundan joblardan kesme kirpma nerfleme azaltma vb. seyler. Oyundaki guncellemeler ayni malum oyundaki guncellemelere dondu.
Örnek vererek konuşursan daha iyi anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Neyi düzeltiyorlar deyip oyundaki bugları düzelttiklerini söylüyorsun, evet bu bir gelişme? Oyun her güncellemede senin de belirttiğin gibi önceki halinden daha bugsız, daha iyi bir hale geliyor. Assas oyuncusu olmama rağmen confuse'e gelen nerf'ü gayet mantıklı buldum, warrior'un blinkinde yapılan iyileştirme de gayet yerinde, okçuya gelen %10 pve nerfü de karakterin 3lü 5li combosunun herhangi bir skill animasyonu olmadan makroyla seri seri vurduğu için gayet mantıklı, hatta daha %10 yeterli değil (2k vuruyorsa 1800 vuruyor) doğrudan bu skillere cool down eklenmeli, hiçbir job makroyla bu kadar güçlü olmamalı oyunda. Bunlara rağmen neyi malum oyundaki güncellemelerle aynı buluyorsun? Açıklarsan bunlar üzerine konuşabiliriz.

sefilyo

Yeni Üye
Neyi düzeltiyorlar ? Bir düzelttiklerinde bir başka şeyi bozuyorlar. Karakter değiştirme ekranını bozdular hala düzeltemediler. Düzgün çalışan oyunda bi güncellemeden sonra hatasız, crashsiz donmaya başladı. Bu mu adam akıllı çalışmak ? Aylar sonra ROW için, multiciler için düzenleme getirdik dediler, siz istediniz dediler. Getirdikleri şey de en çok multicilerin işine yaradı, olan yine solo takılan garibana oldu. Bu yönetimdeki herkesin amacı çok net para yemek. Bi süre daha böyle devam ederler sonrasında zaten başka oyun çıkar bırakır bu insanlar da. Benim gibi herkes tavrını koyup bırakamıyor demekki. Benim dizili, skilli 2 charım vardı 2sini de boşaltıp sattım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt