Forumda Ne Kadar Kalabalık Bir Aileyiz Görelim ? ( How Many People Are We In The Forum)

Kaç Kişiyiz ? ( How Many People Are We )

• Burdayım

Oy: 40 83.3%
  • I'm Here

Oy: 8 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    48

Nazzy

Üye
Merak amaçlı açılmıştır kaç kişiyiz görelim bakalım :) (Opened for curiosity)

Miman

Üye
Fazla mesajim yok ama surekli olarak forumu takip ediyorum. Eskiden genel forum sahibiydim. :)

Miman

Üye
Turksitesi.org en son pagerank 6 olmustu. :) Bayaa eski bir forum sitesiydi. Ekibimde oyun yapimcisi birisi vardi. :) 2008-2009 yillari arasiydi sanirim.

shady19071907

Üye
Sakın yanlış anlama bro merak ettiğimden soruyorum zaten forumda kaç üye, kaç ziyaretçinin olduğu şey belliyken yani forumda gösterilirken bu konuyu açmak sence de biraz click bait değil mi? Dediğim gibi kötü bir amaçla sormuyorum merak ediyorum

Nazzy

Üye
Sakın yanlış anlama bro merak ettiğimden soruyorum zaten forumda kaç üye, kaç ziyaretçinin olduğu şey belliyken yani forumda gösterilirken bu konuyu açmak sence de biraz click bait değil mi? Dediğim gibi kötü bir amaçla sormuyorum merak ediyorum
sohbet muhabbet dönüyor bu şekilde bro insanlarla güzelce konuşuyoruz yani dert olduysa senin için silebilirim :)

shady19071907

Üye
sohbet muhabbet dönüyor bu şekilde bro insanlarla güzelce konuşuyoruz yani dert olduysa senin için silebilirim :)
Ben admin değilim bro :) isteyen istediği konuları da açabilir dediğim gibi belli olan bir şey üzerine konu açmanı merak ettim. Cevabını da kendine göre verdin o yüzden benim açımdan bir sorun yok

Nazzy

Üye
Ben admin değilim bro :) isteyen istediği konuları da açabilir dediğim gibi belli olan bir şey üzerine konu açmanı merak ettim. Cevabını da kendine göre verdin o yüzden benim açımdan bir sorun yok
sorun yoksa eğer sohbete muhabbete katıl boşver neyin nerde olduğunu :D

_AYDOS_

Üye
Forumun zaten kaç kişi olduğunu görebiliriz anasayfa üzerinden :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt