Gelecek olan craft güncellemesi hakkında

MorkieTV

Üye
İlk başta toplayıcılık 30 level olmadan aşçılık 30 level olsa da yemek yapılıyordu. 25 kişi topladı ve 1 kişinin aşçılığını 30 yaptılar ve sattılar (yemekler %100 basılıyordu YANMIYORDU)
Şimdi yemekleri de satan satmış.
Herkes levelini kasmış 65 olmuş ve yemekleri %100 geçme şansı ile basmış bundan dolayı hem aşçılığı 30 level yapmış hem de stoklarını yapıp bankaya yemekleri doldurmuşlar.
Şimdi ise toplayıcılıkta 30 level olmazsa aşçılık 30 level olsa da yemek yapamazsın diyorsunuz ve yanma ihtimali olacak diyorsunuz.
Sizce de bu düzenleme için geç kalmadınız mı?
Veya baştan böyle olmaması gerektiğini düşünmediniz mi?

Onu da geç şu an toplayalım destek hiçbir materyal vb. yok sonra da leveller sıfırlanmayacak diyorsunuz.

Tavsiye olarak şunu belirtmek istiyorum.
Madem bir süre sonra kalkacaktı. Bankasında 9999 adet mısır vb. ürünlerin stoklanılacağı belliydi.
Buna çözüm olarak ürünlerini çürümesi gibi bi'şey olabilir miydi?
Aynı şekilde yemeklerinde o şekilde stoklanmadan tüketilmesi için bir tarihi olabilirdi.

(Sadece bir öneridir.)

Saygılar.

(30 Level olup parayı vurmuş ve stok yapanlar saldırmadan ben kaçıyorum :ROFLMAO:)

RickSancheZz

Üye
olan olmuş yapan yapmış, önümüze bakıcaz yapıcak bişey yok ( hiç meslek kasmadım sadece toplayıcılık yaptım)

KoHalo

Üye
bence craftler tamamen komple sıfırlamalı toplayıcılık bırıktıren komple kaldırmalı eşitlik olsun

DendroctonuS

Üye
İlk başta toplayıcılık 30 level olmadan aşçılık 30 level olsa da yemek yapılıyordu. 25 kişi topladı ve 1 kişinin aşçılığını 30 yaptılar ve sattılar (yemekler %100 basılıyordu YANMIYORDU)
Şimdi yemekleri de satan satmış.
Herkes levelini kasmış 65 olmuş ve yemekleri %100 geçme şansı ile basmış bundan dolayı hem aşçılığı 30 level yapmış hem de stoklarını yapıp bankaya yemekleri doldurmuşlar.
Şimdi ise toplayıcılıkta 30 level olmazsa aşçılık 30 level olsa da yemek yapamazsın diyorsunuz ve yanma ihtimali olacak diyorsunuz.
Sizce de bu düzenleme için geç kalmadınız mı?
Veya baştan böyle olmaması gerektiğini düşünmediniz mi?

Onu da geç şu an toplayalım destek hiçbir materyal vb. yok sonra da leveller sıfırlanmayacak diyorsunuz.

Tavsiye olarak şunu belirtmek istiyorum.
Madem bir süre sonra kalkacaktı. Bankasında 9999 adet mısır vb. ürünlerin stoklanılacağı belliydi.
Buna çözüm olarak ürünlerini çürümesi gibi bi'şey olabilir miydi?
Aynı şekilde yemeklerinde o şekilde stoklanmadan tüketilmesi için bir tarihi olabilirdi.

(Sadece bir öneridir.)

Saygılar.

(30 Level olup parayı vurmuş ve stok yapanlar saldırmadan ben kaçıyorum :ROFLMAO:)
Kasada ürün çürümesi çok mantıklı

Bum

Üye
böyle konuları tartışmak için şahsen yeni craft sistemi konusunu bekliyorum. ne yapıldığını bilmeden şimdi ne kadar konuşsak boş. o dediğiniz 30 olanlar keşke clanca mısır filan toplayıp 30 olsalardı ama gidip gb harcayıp supply merchanttan yağ yumurta alıp omlet pişirerek belirli bir aşamayı aşırı hız, emeksiz geçtiler. sonrasında ise pazardan aspragus toplayıp yemek pişir sat yapıp kâr ile devam ettiler kasmaya. craft konusunu da güncellemeyi yapacakları gün açıp, oldu bitti artık ne kadar tartışsanız boş sistem böyle denilecek gibi geliyor. sıfırlanması konusuna gelecek olursak ben toplayıcılık yaparak kısa yol kullanmayarak eşek gibi kastım yemek pişirdim 100lerce kişiyle mısır toplamak için günün her saati kapıştım. aynı şekilde çoğu insan taş demir odun topladı ve 0 kâr ederek rpr ücretinden zarara girerek bir şeyler topladılar pişirdiler. 10 kişi yüzünden 100lerce insanın emeğinin silinmesini talep etmek aşırı saçma. sizin yeni başlayacak olmanız serverın başında biz bişiler toplarken sizin exp kasıp item toplamanız bizim suçumuz değil. ben tüm toplayıcılık eşyaları kapatıldığından beridir expe iteme döndüm hala insanların 2 ayda kastığını kasamadım çünkü oyunun ilk günleri deli gibi drop atıyordu. şimdi ben herkesin itemini silin ben kasamıyorum diyemem biraz mantıklı olun.

Son düzenleme:

LEPSON

Üye
Levellerin sıfırlanma olayını unutun öyle bişey olmayacak

Ogi

Rise Online World Content Creator
Yine sıfırlanma talebi gelmiş kahve mi ve sigaramı aldım geldim :D :coffee:

ReginaMeis

Üye
Aylar önce bir yayıncı ile yapılan röportajda oto atak (genie)'de gelmeyecek demişlerdi :)
Paranın kokusunu çok uzaktan alabiliyorlar. Oyunu düzeltmek yerine, para kazandıracak elementler ekliyorlar. Art niyetli bir yaklaşım. Düzelmesi gereken zibilyon tane şey var aslında.

platoon0x

Üye
10 20 yıl açık kalması planlanan bir oyun için 2 3 aylar çok komik süreler, bunları asıl şimdi değiştirmeleri lazım "geç olmadı mı" diye bir şey yok

birol2003

Üye
Craft ile 2. bir server açılışı yaparlarsa insanların seçim hakkı olur, isteyen eşit şartlar adına yeni sunucuda başlar, isteyen ilk günlerin avantajları ile oyuncular arası ciddi makas oluşmuş bu serverda kalır, kimsenin de şikayeti olmaz. Yeni sunucu açıldığı anda tek geçerim dakka düşünmem.

Witch_King

Üye
Bence craft olayının içinden çıkamadılar. Ne yapsalar adil bir sonuca varamıyorlar gibime geliyor. Haliyle bir türlü getiremiyorlar çünkü tepkiler olacak. Başında yapacakları şeyleri şimdi yapmaya çalışıyorlar. En başta lvl yerine saatlerini toplamakla uğraşan adam da haklı, daha yeni başlayacak olan adam da haklı. Aşağı tükürseler sakal yukarı tükürseler bıyık :)

KARLIGAN

Rise Online World Content Creator
Bence craft olayının içinden çıkamadılar. Ne yapsalar adil bir sonuca varamıyorlar gibime geliyor. Haliyle bir türlü getiremiyorlar çünkü tepkiler olacak. Başında yapacakları şeyleri şimdi yapmaya çalışıyorlar. En başta lvl yerine saatlerini toplamakla uğraşan adam da haklı, daha yeni başlayacak olan adam da haklı. Aşağı tükürseler sakal yukarı tükürseler bıyık :)
ben sizin gibi düşünmüyorum. ben toplayıcılıkta 1 2 meslegımı 10 level yapıp saldım.inanılmaz emek , sabır ve zaman isteyen bir şey bence craft. oyun açıldığından beri 2 tane 65 char kastım. clanımla sureklı farmladım item aldım charıma koydum. tüm bunları yapmak yerine craftı seçen arkadaşlar ise ona yöneldi. yani bunlar bizim seçimlerimiz. yeni başlayacak olan benim gibilerin bu noktada "craft sıfırlansın" deme lüksümüz bence yok. hepimiz seçimlerimizi yaptık ona göre yol alacağız. oyun başından beri craftla ugraşan kişinin " levellar sıfırlansın , itemler silinsin" demesiyle aynı şey benim gözümde bu.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt