ÇÖZÜLDÜ Gelmeyen güncelleme !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bjk1903

Üye
Merhabalar 10 gündür herkesde bir hata bug var heleki pazar sisteminde itemler silindi onu geçtim pazar kuramıyoruz benim gibi çok madur var bari pazar kuralım ama 10 gündür o da yok artık bir güncelleme gelsin insanlar bunu bekliyor !!!

Evet dorion önünde kuyruk var ben gördüm herkes bekliyor pazar kurmak için

ozgurkaboglu

Üye
Adamlar bayram tatili yaptılar kardeşim şu forumda bi güncelleme nerde diye konu eksikti onuda açmışsın tebrikler.. Yani sıkıntıdan heriflere sarmanızı hayretle takip ediyorum.. Parmak şıklatınca sorunlar bitiyor falan sanıyordunuz heralde insan bular insan zaman tanıyın insanlara.

Bjk1903

Üye
Adamlar bayram tatili yaptılar kardeşim şu forumda bi güncelleme nerde diye konu eksikti onuda açmışsın tebrikler.. Yani sıkıntıdan heriflere sarmanızı hayretle takip ediyorum.. Parmak şıklatınca sorunlar bitiyor falan sanıyordunuz heralde insan bular insan zaman tanıyın insanlara.
Bu arkadaş hala bayramdayız zannediyor

TheUprising

Üye
Parmak şıklatınca bitmediğini herkes biliyor 10 günden fazladır ne bir geri dönüş var ne birşey soruncada bayram tatilindeydik deniyor - böyle birşey söz konusu bile olamaz madem sağlam bir firma olarak çıkıyorsun 10 kişilik bir ekibin varsa 5 ini gece gündüz çalıştırırsın çift vardiya , diğerleri geldiğinde diğerleri gider , pc başından yaptığın bir işte lütfen bayram tatili falan demeyin - geliştirici ekip bile saldı , o kadar çok hatayı görüp bu saaten sonra düzeltirlermi düzeltmezlermi onlara kalmış [Harita'daki taş içine girme üstüne çıkma görüntü bugları] bunları düzeltmenin tek yolu o haritayı yeniden yapılandırmak olacaktır özellikle görüntü bugları için , birde madem kopyaladınız kombat sistemini biraz daha stabil kopyalayınki , mageler , priestler sinir hastası olmasın skill failed almaktan , taşa biraz yakın olayım saçma bi yerde teleport etmez , ama millet taşın içine kadar girip tp yapabilir suya yakın olayım veya suda olayım yine aynı sorunlar mevcut binlerce insan bunları aynı şekilde illetiğine eminim adamların bir şuanda ne yapılıyor ne yapılacak gibi bir konusu yok forumda , onuda geçtim TOPLULUK discordunda geliştirici ekip yok benim için orası bir fan made discord oluyor böyle oluncada - insanlar muhabet etmeye geliyor-

birol2003

Üye
Şirket iç kullanımı için bir ERP yazdırıyorum, kendimde az çok programlamadan anlarım ama profesyonel değilim, ufak bir değişiklik talebimiz bile bazen uzun zaman alabiliyor, bence alt yapısını bilmediğimiz hususlar için saçma yorumlarda bulunmayınız sabırlı olunuz.

ozgurkaboglu

Üye
Bu arkadaş hala bayramdayız zannediyor
Güzel abimmmm bayram sonrasına hemen size güncelleme atmaları lazımdı ben orayı atlamışım bayramda olmadığımızı biliyorumda sizin iflah olmayacağınıza hala inanmak istemiyorum size dert anlatma cabam ondan.. Keşke laflarını yiyip haydi alfayı kapatıyoruz geri bildirimleri aldık üzerinde çalışacaz deselerde hergün aynı konuları mantar gibi açmasanız şurda.. Biride gelmiş bilgisayar başında işleri var gece gündüz çalışssın yarısı falan diyor herşeyi kolay belliyor ilginçsiniz allah ekibe sabır versin iş mi yapacaklar burda ağlayanlara emzik mi verecekler.

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Muhtemelen bugün veya yarın güncelleme gelecek arkadaşlar. Forum içerisinde her konuda sürekli bir atışma halindesiniz, birbirimize biraz daha saygılı olmak bu kadar zor değil.
Parmak şıklatınca bitmediğini herkes biliyor 10 günden fazladır ne bir geri dönüş var ne birşey soruncada bayram tatilindeydik deniyor - böyle birşey söz konusu bile olamaz madem sağlam bir firma olarak çıkıyorsun 10 kişilik bir ekibin varsa 5 ini gece gündüz çalıştırırsın çift vardiya , diğerleri geldiğinde diğerleri gider , pc başından yaptığın bir işte lütfen bayram tatili falan demeyin - geliştirici ekip bile saldı , o kadar çok hatayı görüp bu saaten sonra düzeltirlermi düzeltmezlermi onlara kalmış [Harita'daki taş içine girme üstüne çıkma görüntü bugları] bunları düzeltmenin tek yolu o haritayı yeniden yapılandırmak olacaktır özellikle görüntü bugları için , birde madem kopyaladınız kombat sistemini biraz daha stabil kopyalayınki , mageler , priestler sinir hastası olmasın skill failed almaktan , taşa biraz yakın olayım saçma bi yerde teleport etmez , ama millet taşın içine kadar girip tp yapabilir suya yakın olayım veya suda olayım yine aynı sorunlar mevcut binlerce insan bunları aynı şekilde illetiğine eminim adamların bir şuanda ne yapılıyor ne yapılacak gibi bir konusu yok forumda , onuda geçtim TOPLULUK discordunda geliştirici ekip yok benim için orası bir fan made discord oluyor böyle oluncada - insanlar muhabet etmeye geliyor-
Öncelikle kurumsal tüm firmalar bayram tatili yapıyor, ek olarak sandığınız gibi ekibin tamamı tatile çıkmadı. Bayramın ilk günü dahil geliştirici ekipten xARC discord üzerinde aktifti ve problem yaşandığında anında müdahalelerde bulundu, discord mesaj geçmişinden bunları sizde görebilirsiniz. Eleştirilerinizi özgürce yapabilirsiniz; fakat lütfen asılsız ithamlarda bulunmayı bir kenara bırakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt