Global Chat Yasağı Ve Öneri

PazarOnline

Yeni Üye
Oyun yönetimine tavsiye ve istek.Oyunda kullanıcılar olduğu gibi biz pazar işlemi yapan kullanıcılar mevcut hemen hemen hepimizin 1 -2 tane ana karakterleri var ve onlara yavaş yavaş item yapıp oyunun güzelliklerini ve eğlencesini yaşamak istiyoruz. Global chatte ticari mesajların benim düşünceme göre de yasak olması gerekmektedir.Lakin oyun içerisinde gerek acil item şatışı, acil item, item ihtiyacı olan pazara koymaya üst limit parasını aşan itemlerin olduğunu goldbar + oyuniçi parayla alışveriş veya item takas yönetimi ile item değiştirilebilmekte siz yönetim tarafındanda bilinmektedir.İsteğim ve önerim globala chat gibi ticari chat vb herkesi görebileceği lakin sadece ticari chat kısmının açık olduğu bir paylaşım yeri açılmasını öneriyorum saygılarımla.

The Matrix

Üye
Sanıyorum pazar piyasasının oturmasını bozulmamasını istiyorlar ve bu sebepten dolayı oyuncuları mümkün olduğunca pazar kurmaya itiyorlar. Offline pazar ve ticaret chatini getirmemelerini ben buna yoruyorum.

Son düzenleme:

PazarOnline

Yeni Üye
Sanıyorum pazar piyasasının oturmasını ve bozulmamasını istiyorlar ve bu sebepten dolayı oyuncuları mümkün olduğunca pazar kurmaya itiyorlar. Offline pazar ve ticaret chatini getirmemelerini ben buna yoruyorum.
Size katılıyorum lakin,Pazar piyasası bu şekilde daha çok etkileniyor ve insanlar farklı yöntemlere yönelip kötü tecrübeler,item şatışında kandırılmalara olabiliyor maalesef.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt