Oyuncu Arıyorum Gods of Aesir / International Clan / Lunaskar

Bjelkorg

Üye
GODS OF AESIR

Bölge
: TR/EU
Irk: Lunaskar
Fokus: PvP
Tip: Semi-Hardcore / Casual Friendly

Biz Kimiz

15 sene kadar MMORPG, ARPG, RPG, FPS, Indie, MOBA, RTS gibi sayısız oyunu beraber oynamış olan bir arkadaş grubunun başlatmış olduğu International bir clan/topluluğuz. ( İngilizce konuşabiliyor olmak zorunlu değildir. )

İsmini yazmanın sakıncasını olmadığını düşünerek, Knight Online'a official açılışında başlayıp yaklaşık 4 seneye yakın bir süre aktif, geri kalan süreyi ise nostalji dozu almak adına oynayıp, chill bir serüven geçirdik. Oyunun rekabet sahası P2W ve Üçüncü Parti Programlar etrafında oluştuğundan dolayı kendimizi asla kasmadık, lakin çoğumuzun geçmişinde bir çok oyunda olmak üzere çeşitli başarıları var.
Rise Online'da alacağımız tavır ve koyacağımız hedef tamamen oyunun sunacağı kalite ve oynanabilirlik koşullarına göre şekillenecek olduğundan dolayı bir söz vermemek durumundayız.

Oluşturmak istediğimiz atmosfer chill, kasıntıdan uzak, toxicity ve dramasız arkadaşçıl bir hava.
Kaliteyi sayı için düşürmeyi hiç bir zaman düşünmüyoruz. Sohbetinin, enerjisinin ortama uymayacağını düşündüğümüz arkadaşları dahil etmeyip, kimsenin keyfinin kaçmayacağı stabil bir atmosfere sahip olmak istiyoruz.
Atmosfer hoşunuza gider ise bunun kalitesinin bozulmayacağının garantisini veriyoruz. İlk amacımız aktif bir ortam oluşturmak olsa dahi casual olan arkadaşlar da aramıza her zaman gelebilirler.
Zorunlu tuttuğumuz hiç bir etkinliğimiz yok, günlük düzenli yapılan etkinliklere katılıp katılmamak tamamen üyenin keyfine ve durumuna bağlıdır.

Neler Sunuyoruz

Toxic olmayan, arkadaş canlısı, samimi, chill bir ortam.
Yeni arkadaşlıklar.
Yeni başlayan oyunculara oyun tecrübelerimiz doğrultusunda yol gösterimi ve yardımı.

Neler Yapıyoruz

Günlük PvE farmları.
Günlük tekrarlanabilen oyun içerikleri.
Günlük PvP grupları, etkinlikleri.

Neler Değiliz

Kalabalık değiliz. Sayı kazanmak adına standart düşürmek istemiyoruz.
Kasıntı değiliz. Sinirlenince küfür edebiliyoruz, sesimizi yükseltebiliyoruz.
Hardcore değiliz. Semi-Hardcore'uz. Oyuna bakış açımız her zaman eğlence ve sosyal yön olarak ağırlıkta.
Drama bağımlısı değiliz. Oyun içi rekabeti tadında tutuyoruz.

Kimleri Arıyoruz

21 yaş üstü saygılı, espri anlayışı olan, kafadar, olgun ve takım ruhuna sahip insanlar.

Discord Invite Linki;

Katıldıktan sonra özel mesaj ile Aesir rütbesinde olan kişilerden biri ile iletişim sağlayıp, tanışma kanalına gelebilirsiniz.

Siyah34

Üye
şimdiden başarılar güzel bir clan olcanız umudu ile. dc bir ziyarete gelip sohbet etmek isterim :)

• Beğen
Tepkiler: JVM

Bjelkorg

Üye
Teşekkürler arkadaşlar. Bu akşam itibari ile aktif olarak Alpha'da yer alacağız. Oyunda görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: JVM

Siderze

Üye
Beni sebepsiz yere klan ve discord sunucularından banladınız. Bir de ondan önceki gün bana bayağı bir yardım ettiniz görevler de. İyi anlaştık sanıyordum ama değilmiş. Hala anlamış değilim beni niye banladınız :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt