Haber!!!

Baphomet7

Üye
Son gelişmeler ile bilgi verilirse çok güzel olur bide silah resimleri bosslardan çıkıcak itemlerden 2-3 resim atsanız seviniriz

X A

Üye
Zırh ve silah özelliklerini merakla bekliyoruz.

glowpace

Üye
Konuyu Hepimiz Biliyoruz aslında. Yıllardır neler çektiğimizi nelerden muzdarip olduğumuzu ve nelerle canımızın sıkıldığını. Burada bulunan bütün arkadaşlarında benim gibi düşündüğünü de biliyorum . Aslında Sabırsız oluşumuz bu yüzden. Büyük bi özlem var. Yıllardır hayalini kurduğumuz bir oyun tarzı . Tabiki Güneşin Doğuşuna çok az kaldı . Bunun farkındayız hep birlikte . Bizleride hoş görün. Olumlu veya olumsuz yorum yapan arkadaşlarımada şunu dile getirmek isterimki yapım ekibi bizim için uğraşıyor. Unutmayınki bu oyun bizim . Ve En iyi şekilde sahip çıkmalıyız. Zaman zaman küçük bilgilendirmeler bizleri yatıştıracaktır. Forum ve paylaşımların nerdeyse tümünü okudum inceledim. Her günümüz böyle geçiyor . Ama sabretmekten başka çaremiz yok .

Sürekli takip ve beklemede olan bi player olarak Umarım herşey gönlümüzce olur diyorum .
Yapım ekibinede bizler yani oyunumuzun açılmasını bekleyen bütün arkadaşlarıma da sabır diliyorum .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt