hagard a kurduğum pazar açılmıyo bozulmuyo çözümü yokmu?

IBoRiS

Üye
protean hagard a görev itemleri almak için bankadaki tüm eşyaları pazara koydum fakat pazar açılmıyo doriana gidip bozmaya çalışıyorum bozulmuyo hiç bişy çıkmıyo itemler görünmüyo boş boş duruyo hagard a pazar bi çözümü varmı yoksa unutimmi o itemleri

nick : IBurtto

Nisshe

Moderator
Haggar'daki pazarı Dorion'da bozamazsın bu birinci hata.

Kendi pazarını kendin açamazsın bu ikinci hata. Kendi hesabından kendi pazarını açmaya çalışırsan Failed 2 Hatası verir ( Başka hesaplardan denedinmi bilgim yok )

Can barının yan tarafında duran H harfine tıklayarak merchantın yanında bozmaya çalıştınmı ?

Bunu denediğindede bozulmuyorsa buga girmiştir benim de başıma 2 3 kere aynı sorun denk geldi açılmıyordu başka hesaplardan da ve bozamıyordum ertesi gün kendiliğinden hep düzeldi

IBoRiS

Üye
H harfine tıklayarak pazarı bozdum ama pazarda satılan itemler yok parada gelmedi ne olmuş olabilir para başka yeremi gidiyo acaba
Haggar'daki pazarı Dorion'da bozamazsın bu birinci hata.

Kendi pazarını kendin açamazsın bu ikinci hata. Kendi hesabından kendi pazarını açmaya çalışırsan Failed 2 Hatası verir ( Başka hesaplardan denedinmi bilgim yok )

Can barının yan tarafında duran H harfine tıklayarak merchantın yanında bozmaya çalıştınmı ?

Bunu denediğindede bozulmuyorsa buga girmiştir benim de başıma 2 3 kere aynı sorun denk geldi açılmıyordu başka hesaplardan da ve bozamıyordum ertesi gün kendiliğinden hep düzeldi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt