Halen lure yapılamıyor slotlar toplanmiyor ve birkac sorun

dengee11

Üye
Bu sabah harpy ve raven slotlarina gitdigimde halen lure yapılmadığını farketdik mage team olarak ilerleme kaydedemiyoruz bu yuzden 4 gündür 60 lwl kaldik lwl kasip ilerliyemiyoruz

Ve bir diyer husus yaratiklar ice yese bile hizli geliyor

3. Olarakda alan sikilleri hizli atildiginda gorsel efekti cikiyor fakat damage vurmuyor ve sikil dolmaya başlamiyor

4. Olarak parti disi bir harpy slotuna gitdigimde atak yapmasam bile yaratik bana daliyor ve pesime takiliyor (ben vurmadigim halde)

5. Karakter ayarlamalari yapilacak dendi mage karakterinde def yok hp yok anladik fakat biraz saglam vursun baska bise istemeyiz

6. Mage alanlari cok kucuk yaratiklari yada moblari denk getiremiyoruz fazlasiyla büyümeli

ELLERINIZE SAGLIK SABIR ILE BEKLIYORUZ

anil1991anil

Üye
Mage alanları kesinlikle büyümeli. Damageler artmalı. Dediğin gibi zaten ne can ne defans var. İnt olsan yine az can var ve atak fazlasıyla kısıtlanıyor.

Yolcu

Üye
Dostum birde atladığın bir durum var moblarda birde bulunduğu yere geri dönme gibi bir durum mevcut buda mageler için sıkıntı nasıl yaptılar bilmiyorum ama gözlemlerime göre alan dönerken gruptan bazı moblar yerlerine geri dönüyor.
Atak kesildikten belli bir süre sonra dönmesi gerekiyor bence örneğin 30 sn yada 45 sn sonra.

ozy395

Üye
Bu sabah harpy ve raven slotlarina gitdigimde halen lure yapılmadığını farketdik mage team olarak ilerleme kaydedemiyoruz bu yuzden 4 gündür 60 lwl kaldik lwl kasip ilerliyemiyoruz

Ve bir diyer husus yaratiklar ice yese bile hizli geliyor

3. Olarakda alan sikilleri hizli atildiginda gorsel efekti cikiyor fakat damage vurmuyor ve sikil dolmaya başlamiyor

4. Olarak parti disi bir harpy slotuna gitdigimde atak yapmasam bile yaratik bana daliyor ve pesime takiliyor (ben vurmadigim halde)

5. Karakter ayarlamalari yapilacak dendi mage karakterinde def yok hp yok anladik fakat biraz saglam vursun baska bise istemeyiz

6. Mage alanlari cok kucuk yaratiklari yada moblari denk getiremiyoruz fazlasiyla büyümeli

ELLERINIZE SAGLIK SABIR ILE BEKLIYORUZ
1 Lunaskar ırkında harpy slotlarini gayet güzel toplayip kesiyorlar ? ( 2-3 mage )
2 Oyunda durduk yere saldiran mob yok. ( baskasi vurup öldüyse yaninda Ozaman seni kovalar )
3 +6 +7 paper setle 1k vuruyor 32 alani ??? (60 lvlden düsükken )
4 Bir kac tane 'lure ' videosu izleyin . zaten moblar iç içe giriyor düzgün toplayinca.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt