Hangi Server Da Başlamalıyım

ilhan59

Yeni Üye
knight oyuncusuyum rise da oynamak istiyorum ama hangi serverda başlamalıyım karar veremedim hangi server hangi ırk ta olmam gerekiyo oyunu öğrenmek ve zorlanmadan lvl item kasabilmek için

_aLways_

Üye
skillere ve oyuna adapte olabilmen için bi 75 çar kasmanı öneririm, aarvad hariç 2 serverda güzel ama protean olma kesinlikle gerisi kendiliğinden gelir ^^

ilhan59

Yeni Üye
arkadaşlar fikirleriniz nedir çok fazla para yatırmadan hangi serverda başlıyayım

JusTTory

Üye
herkes dönüp dolaşıp aarvadda geri dönecek yada serverlar birleşecek o yüzden cokta önemi yok nerde basladıgının

N3v3N

Üye
herkes dönüp dolaşıp aarvadda geri dönecek yada serverlar birleşecek o yüzden cokta önemi yok nerde basladıgının

Yeni serverlara 85 cap geldiginde cristaller daha değerli olacağından aarvardta infernoya giren 20-30 kisi belki olur :D

PKsi hem kısa süreli hem tatsız diye yeni serverlara geçenler var.

Birleşim illaki olacak ama ne zaman?

_aLways_

Üye
protean çokmu kötü
proteanda tepe oyunculardan değilsen cfw kazanamazsın, harirta olarak daha güzel, karakter görünümleri daha güzel ama , üstünlük mantiste lunaskarda , protean da 8 okçu etkinliğe giriyoruz sürekli pri yok :D

The Matrix

Üye
2 serverin da birbirine göre daha iyi olduğu farklı farklı konular var, Galia popüler yayıncıların daha çok tercih ettiği bir sunucu dolayısıyla oyuncu sayısı Mantis'e göre daha fazla. Ticareti daha aktif daha hızlı daha göz önünde bir sunucu. Kalabalık bir sunucunun getirdiği avantajlar da var dezavantajlar da var bunun ölçümünü kendi terazinde yaparsın. Oyunun ilk sunucusu olan Aarvad oyuncularının fazlalık bir bölümü ise Mantis sunucusunu tercih etti. Benim açımdan hiçbir fark yok, bugün Galia popüler ise zamanla Mantis popüler olacaktır bir süre sonra tekrar Galia, en sonunda da birleşim olabilir diye düşünüyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt