Hangi sınıfı oynamayı düşünüyorsunuz?

Hangi sınıfı oynamayı düşünüyorsunuz?

• Warrior

• Priest

• Mage

• Rogue

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keremkayhan

Üye
Warrioru pek sevmiyorum mage oyuncusuyum fakat tek başıma olduğum için mageyle bir şeyler yapabileceğimi sanmıyorum o yüzden Warriorum Varamadım

Asaf27

Üye
Solo oyuncuyum, oyunda yeniyim, şu an için priest düşünüyorum ama nasıl olur bilmiyorum

_AYDOS_

Üye
Exp kasana kadar okçu sonra asas ama okçu şuanda çok az damage vuruyor çok sıkıcı olmuş asası hiç denemedim ondada kötü deniyor umarım bir kontrol sağlanır

Lasrok

Üye
Priest oynayacağım hem sevdiğim class hemde premium sayesinde istediğim zaman skill&stat sıfırlanabiliyor o yüzden aktif oynanabilir.

Balerion

Üye
Ankete bak zaman tüneli gibi, tam 2 yıl geçmiş. Bu işin buralara geleceğini bilseydik cevap tabiki çok net olurdu: asasins online'da tabiki asas oynanır.

Alkoer

Üye
Ankete bak zaman tüneli gibi, tam 2 yıl geçmiş. Bu işin buralara geleceğini bilseydik cevap tabiki çok net olurdu: asasins online'da tabiki asas oynanır.
Çoğunluk zaten doğru oy kullanmış :D

Bizim oyunda zaten asas hep 1 adım öndedir. Bizde geleneği devam ettiriyoruz.

Malum oyunda yıllarca ticket attık neden asas takısı en yüksek def ve hp veriyor diye cevap alamadık. Neden sadece asasa yeni sınıf silah getiriliyor ve anti armorlar anlamsız bırakılıyor dedik cevap yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt