Hayasızca kasanlar

ZERONKRAL

Üye
Adamların işi gücü yok ailesi yok
Aynı mopu 10000 x kere keserek
Charlarini diziyorlar hayasızca kasıp
10 güne charlarıni dizip PK yı mahfedicekler
Solo oyuncuların bu oyunda yeri yok
15 saat günde vermezsen gene yerin yok
Genelde bu soruna şöyle cevap geliyor
Bu oyunu oynama FPS oyunlarına yönel zaten ilk acilisda oyuna yüklenme olucak ilk günü hatırlayın ve suana bi bakın ?
Zaten topu topu 3 4 clan bu yolda zafere gidicek
1 2 clanda TL basan
Onun haricinde
2 parti Lunaskar
2 parti Protean
Birbirlerini kesip dururlar

Kimse kusura bakmasın malüm oyun daha dengeliydi. Kanıt istiyorsan hergun user kaybı yasiyoruz ordan anla.

gesu

Üye
Yazık,ilk defa mmo oynuyor heralde.10 saat emek verenler,aksam girip 1-2 saat takılanın,aynı seviyede olmasını bekliyor.

ZERONKRAL

Üye
Arkadaşım ben zaten TL basan bi adamım işinde gücünde
Senin kafanın basmadıgı nokta user kalmıcak bunun farkında değilsin onlarca mmorg gördüm ko orjinal ve pwp kolarda 1. Karakteri dizdim kanıtlıyabilirim

Tekrar söylüyorum bu sistemde user kalmıcak ben hepsiyle bas edebilirim kendime TL basan clan bulur gene zevkimi alırım

Ama malesef pwp ko ya cevircekler user kacıcak

sentezz60

Üye
Pot mana ücretsiz olduğu için şuan rahat kasıyorlar. Officalde Böyle olucağını düşünmüyorum.
Zaten her şey Ruhbağı sistemine bağlı..
+8 itemi alıp DV de farma gidilmeyecek diye biliyorum.

8 itemleri alalım DV ye farma gidelim gibi bi sistem olursa Şahsen ben oynamam.

JohnPlane

Üye
Arkadaşlar bu official sürüm olsa oyuncu kaybı falan yok. Çarlar silinecek diye insanlar uğraşmak istemiyor. Official açıldığında görüceksiniz herkes yerini alıcak. Zaten şuan yoğunluk olsa mantıksız olurdu. Boşa gidecek emek için niye uğraşalım uğraşanlar boş vakti olanlar onu değerlendiriyor herkesin kendi keyfi. Oyuncu kalmayacak kaygın alpha için mantıksız.

Bjk1903

Üye
arkadaşım bu rekabet oyunu sen 3 saat oyna karşıdaki 15 saat kassın günde sonra eşit ol öyle bişey hiç biyerde yok. güçlenmeden pk ya çıkmıcaksın sende o kadar. zaten görev exp leri fazladan veriyor farketmedin mi, görevdeki rakam ile alınan rakamda dağlar kadar fark var

Black Vortex

Üye
alfa nın amacı oyunun hatalarını bulmak exp kasıp umarsızca takılmak değil ki. bence girdim 1 hafta oynadım sonra bir daha girmedim. zevkimi aldım. resmi sürüm değil ki şuan. nasıl olsa herşey silincek. sen resmi sürün sandın sanırsam oyunu...

Taskiranus

Üye
Belli seviye aralıkları için Arena PvP tarzı bir seçenek eklenemez mi? Örneğin 15-20 seviyeleri arası oyuncuların karşı karşıya gelip pvp yapabilecekleri bir arena? Her seviye aralığı için böyle bir sistem olursa seviye olarak geride kalan oyuncular da pvp'nin tadını çıkarabilir. Oyun içerisinde her seviye için uygun etkinlikler olursa kimse kendini geri kalmış gibi hissetmez. Çalışan ya da oyuna fazla vakit ayıramayan insanların kaygısı, full time oyun oynayanlardan geri kalmak diye düşünüyorum. Bunu engellemek için oyuna solo görevler ve düşük seviyeler için pvp seçeneği vs. eklenirse bu endişenin önüne nispeten geçilebilir diye düşünüyorum.

mikarin

Üye
insanlar yuksek levele biraz kasmali yuksek levellerdeki haritalarda, gorevlerde, savas alanlarindaki hatalari da bulmali.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt