Herkes asas mı olmalı

En güçlü sınıf sizce ?

• Rogue

Oy: 14 34.1%
  • Warrior

Oy: 22 53.7%
  • Mage

Oy: 2 4.9%
  • Priest

Oy: 3 7.3%

• Kullanılan toplam oy
    41

WANTED

Üye
(Rogue) Asas sınıfının diğer tüm joblardan üstün olduğunu düşünüyorum, asas hızlı hareket eden rakibini gafil avlayan ve kırılgan bir yapıda oluyor genelde evet, ama bu iş ilerledikçe asası neredeyse ölümsüz hale getiriyor, kırılgan bir yapıda olmuyor yani, itemler tamamlandığında buff ve scroll olduğunda, 2000mp veren mana, 800hp veren bir can potu, warrior’un canının 5k olduğunu varsayalım (bireysel oynanıştan bahsediyorum) 5k canı 800 hp ile toparlamak zorunda, asasın da 4k canı olduğunu varsayalım bu canı 2000mp mana ile canını çok rahat bir şekilde toparlayabilir, warrioru geçtim, garibim mage bu güce nasıl karşı koyacak, en çok merak ettiğim şey, sınıfların sadece yetenek (kişilerin yeteneği, klavye gücü XD) üzerine birbirinden üstün olması mümkün mü, itemler vs. tamamlandıktan sonra, asasın tüm joblardan üstün olacağını düşünüyorum oyunun ilerleyişi bu şekilde devam ederse, yorumlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar…

Asasın minör gücünün herkes farkındadır, joblara özel pot, mana tarzı, durumlar gelebilir mi, ya da başka bir çözüm yolu

Isildur

Üye
Ben bunu söylemek için erken olduğunu düşünüyorum.Ön gösterimdeyken herkes okçu aşırı güçlü diyordu, bi ara str priest olacak herkes denildi, alfa 1 de herkes warrior çok güçlü herkes warrior oluyor denildi şimdi de bu söylediğinizi görüyorum.Benim şahsi fikrim oyun yöneticileri joblar arası dengeyi offical için tamam halimiz bu demeden bir yorum yapmanın yanıltıcı olacağı görüşündeyim.

GrauerWolf

Üye
Bu soruya şu an cevap vermek biraz zor bence. Görüldüğü üzere oyuncu yetenkleri Pk kısmında ön plana çıkacak gibi. Asas karakterler genellikle mage karakterlerin antisi olarak görülür zaten fakat mage sınıfının başlı başına bi elden geçirilmesi gerektiği de bir gerçek.

WANTED

Üye
Ben bunu söylemek için erken olduğunu düşünüyorum.Ön gösterimdeyken herkes okçu aşırı güçlü diyordu, bi ara str priest olacak herkes denildi, alfa 1 de herkes warrior çok güçlü herkes warrior oluyor denildi şimdi de bu söylediğinizi görüyorum.Benim şahsi fikrim oyun yöneticileri joblar arası dengeyi offical için tamam halimiz bu demeden bir yorum yapmanın yanıltıcı olacağı görüşündeyim.
Eğer biz bir eleştiri yapmazsak, orijinali de bu şekilde çıkacak diye düşünüyorum

WANTED

Üye
Bu soruya şu an cevap vermek biraz zor bence. Görüldüğü üzere oyuncu yetenkleri Pk kısmında ön plana çıkacak gibi. Asas karakterler genellikle mage karakterlerin antisi olarak görülür zaten fakat mage sınıfının başlı başına bi elden geçirilmesi gerektiği de bir gerçek.
Yani aslında biraz da demek istediğim, baktığımız zaman neredeyse her job’un birbirine ihtiyacı var, ama asas resmen kendi başına bir imparator gibi, hiç bir joba ihtiyacı yokmuş gibi pvp de dolaşabilir, hız desen tamam, cure desen evet, görünmezlik evet, dediğim gibi çok yavaş ve kırılgan olan mage, ve hantal warrior için çözüm ne olabilir ? Güç derken bu tarz şeylerden bahsediyorum daha çok

Vision

Senior Moderatör
Eğer biz bir eleştiri yapmazsak, orijinali de bu şekilde çıkacak diye düşünüyorum
Eleştiri tabii ki yapabilirsiniz fakat sınıf dengelerinin şu an oturmadığının bizde farkındayız. Geliştirici ekip Alfa aşamasında genel bugların giderilmesine yoğunlaşıyor, class dengelemeleri ile çalışmalar ilerleyen süreçte detaylı şekilde yapılacaktır.

WANTED

Üye
Eleştiri tabii ki yapabilirsiniz fakat sınıf dengelerinin şu an oturmadığının bizde farkındayız. Geliştirici ekip Alfa aşamasında genel bugların giderilmesine yoğunlaşıyor, class dengelemeleri ile çalışmalar da ilerleyen süreçte detaylı şekilde yapılacaktır.
Umuyorum rogue sınıfının bağımsızlığı gibi diğer sınıflarda bağımsız, bireysel hareket edebilir hale gelir, ve skill çeşitliliği arttırılır, iyi çalışmalar

okanozcan

Üye
Mage ve Priest hiç oy almamış betada dengelemeler yapılacaktır :)

AMAGRADOTH

Üye
Ankette algı operasyonu olduğunu düşünüyorum. Asas arkadaşlar gidip warrioru işaretlemiş :) asas a daha ne olsun abi, descent filan mı atsınlar ? toplu 10 k mı alsın ? torment parazit mi atsın ???

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt