Heyecanla bekleyenler +1 beyler viraz moral verelim kuruculara

tengri4520

Üye
açıklamada ki gibi ne kadar çok destek olduğumuzu heyecanla beklediğimizi gösterelim arkadaşlar +1

Oyunla ilgili güzel düşüncelerinizi belirtin lütfen

2004 aşkıyla hadiiiii :)

Son düzenleme:

Vision

Senior Moderatör
Konu başlığında ve içeriğinde bütün harflerin büyük olarak kullanılması, forum kurallarına aykırı. Kurallara dikkat etmeye özen gösterelim.

iyi forumlar.

Sis

Üye
Katılıyorum. Ama aynı ateşle yanıp tutuşuyo olacaktır :D

TearFall

Üye
Az kaldı Bekliyorum , BVB Rise Online ' da , Death Valley Parsellemeye geliyoruz... :)

Mirage

Üye
Az kaldı Bekliyorum , BVB Rise Online ' da , Death Valley Parsellemeye geliyoruz... :)
Burhan Bey'e bizzat sordum, "Lunaskar ve Protean, Death Valley üzerinde belirli boss veya yaratıklar için birbiriyle anlaşıp karşılıklı olarak birbirine attack yapmazsa, iki ırkın pvp mantığına aykırı davranırsa tepkiniz ve bakış açınız ne olur?" diye, kendisi:

"PvP alanında rakip iki ırk birbirine attack yapmak, kesmek için bulunur. Eğer kasıtlı olarak, belirli bir farm veya boss vs. için anlaşmalı bir şekilde birbirine attack vermeme yolunu seçerse buna müsaade edemeyiz. İki ırk düşman ve birbirini gördüğü yerde attack yapması doğal olandır. Tabii bireysel olarak 1 v 1 veya 2 v 2 tarzı duello atmak isteyen oyuncular olabilir, diğer oyuncular da buna saygı gösterip etrafında izleme yolunu seçebilirler. Bu pek tabii olabilecek bir şey, sorun teşkil etmez." tarzında bir yanıt iletti.

Kısacası BVB'nin bir başka oyunda yaptığı, iki ırk arası ittifaklar sayesinde bir yerleri parselleme mantığının burada tutmayacağını, sadece bir ırkta ittifak yapıp hareket edebileceğini, bu tür bir durumda da diğer ırkın komple bir araya gelip onlara zarar vermesinin mecbur ve mümkün olacağını düşünüyorum.

TearFall

Üye
Burhan Bey'e bizzat sordum
Örnek verecek olursak, X clanının yanından geçerken atak yapmadım, ne yapacaklar hesabımı mı kapatacaklar, Ben böyle bir yaptırım yapabileceklerini sanmıyorum,
Ücret karşılığı premium vb ürün alıp başkasına saldırmadı diye hiç bir hesabı kapatamazlar.

Zaten merak ettiğim konulardan biri de, Rokosoft merkezi olarak ABD mi Türkiye mi olacak, Eğer burada da California mahkemelerini yetkili tutarlar ise sözleşmede buna çok gülerim :)

Mirage

Üye
Örnek verecek olursak, X clanının yanından geçerken atak yapmadım, ne yapacaklar hesabımı mı kapatacaklar, Ben böyle bir yaptırım yapabileceklerini sanmıyorum,
Ücret karşılığı premium vb ürün alıp başkasına saldırmadı diye hiç bir hesabı kapatamazlar.

Zaten merak ettiğim konulardan biri de, Rokosoft merkezi olarak ABD mi Türkiye mi olacak, Eğer burada da California mahkemelerini yetkili tutarlar ise sözleşmede buna çok gülerim :)
Yok o öyle olmuyor, zaten bu bir süreç, ve süreci in game olarak da takip edebilecek GM'ler olacak. Haliyle aynı ekip, diğer ekibe bir, iki, üç xxx defa karşı karşıya gelmelerine rağmen dokunmaz, diğer ekiplere müsaade etmeyip sadece bir ekibe dokunmaz, onu korur vs. tarzı bir görüntü sergilerse bu açık bir şekilde ortaya çıkacağı için bir müdahale yapılabilir. Bir firma, oyununun zarar gördüğünü, kitlesinin çok büyük bir kısmının rahatsız olduğunu, bu tür sebeplerle oyuncu kaybı yaşadığını vs. görürse istediği müdahaleyi istediği şekilde yapabilir. :)

Siyah34

Üye

Oyunun mantigi ya kaçacan yada savaşarak öleceksin

TearFall

Üye
Oyunun mantigi ya kaçacan yada savaşarak öleceksin
Mantığı 15 yıldır biliyorum , ben birine saldırmadım diye beni cezalandıramaz, bunu da yaşayıp göreceğiz,

Bunun çözüm yolu, PK alanlarıda değil, Dungeons aracılığı ile farm sistemidir.

Birçok MMORPG 10 yıl önce bu sisteme geçti, Maglum oyunun alternatif olarak çıkardığı Kingdom Online bile bunu çok güzel uyarlamıştı.

Kingdom Online ı ne mi bitirdi ?, Dediler CZ olsun Dediler PK Olsun . ROW da onun gibi sonlanmaz umarım.

Mirage

Üye
Mantığı 15 yıldır biliyorum , ben birine saldırmadım diye beni cezalandıramaz, bunu da yaşayıp göreceğiz,

Birçok MMORPG 10 yıl önce bu sisteme geçti, Maglum oyunun alternatif olarak çıkardığı Kingdom Online bile bunu çok güzel uyarlamıştı.

Kingdom Online ı ne mi bitirdi ?, Dediler CZ olsun Dediler PK Olsun . ROW da onun gibi sonlanmaz umarım.
Bence Kingdom ile kıyaslama yapmak bile RoW'a hakaret olur. Bu arada bahsi geçen durumlar için yaptırım uygulanabilir çok rahat bir şekilde dediğim gibi.

Umarım amaçsız, perperişan oyunlara göre çok daha parlak bir yapım ile bizi karşılarlar. Ön gösterim deneyimim bu yönde olacağını hissettiriyor. :)

TearFall

Üye
Bence Kingdom ile kıyaslama yapmak bile RoW'a hakaret olur. Bu arada bahsi geçen durumlar için yaptırım uygulanabilir çok rahat bir şekilde dediğim gibi.

Umarım amaçsız, perperişan oyunlara göre çok daha parlak bir yapım ile bizi karşılarlar. Ön gösterim deneyimim bu yönde olacağını hissettiriyor. :)
Kingdom ile karşılaştırmak neden hakaret oluyor, Kingdom daki karakter dinamikler ve effectler yok ROW da , ya körsünüz yada amaçsızca savunuyorsunuz.

MuratYILDIZ

Üye

Bu olayı bence anladın ama anlamamazlıktan geliyorsun

Yani kısaca ittifak hissedildiği anda yaptırım uygulanır demek istiyor.

Ittifak = Mafia

Sen slota çökeceksin senden almaya gelenlere ittifak clanını çağırıp darlatıcaksın
Ko gibi olmaz burası
NTT gibi kaz gaming olmaz burası :)

Mirage

Üye
Kingdom ile karşılaştırmak neden hakaret oluyor, Kingdom daki karakter dinamikler ve effectler yok ROW da , ya körsünüz yada amaçsızca savunuyorsunuz.
Yok oyunun çıkış süreci, çıktıktan sonraki süreç, yapımcı ve yayıncı firmanın rezil süreç yönetimi nedeniyle başlamadan biten bir macera. Anlatabildim umarm.

X A

Üye
İttifaktan bir kaç kişi sınırsız uzaklaştırılınca, dönerler çöplük oyunlarına.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt