İki Adımlı Doğrulama Sorunu Yaşayanlar

Vision

Senior Moderatör
profil güncellemde hata alıyorum
İstek gönderilirken bir sorun oluştu lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz eğer bu sorun devam ediyor ise bizimle iletişime geçiniz
Bu hatadan sonra siteye tekrar gıırs yapmanı ıstıyor ve girerken kod istiyor o kod kısmında bu hatayı alıyorum 10 dk sonra hesapa giriş yapabılıyorum

Kod kısmı stabıl çalısmıyor sitenizin
Uygulama ayalarından, zaman ayarlarını güncelle seçeneğini seçip tekrar deneyebilir misiniz?

Shikato

Üye
Zaten öyle olması gerekiyor alfa test amacı bariz belli :)

BySavas

Üye
2 adımlı doğrulama ilerleyen süreçte sıfırlanabilir, düzeltilebilir, kaldırılabilir ya da farklı bir uygulamaya geçilebilir. Bu konuyla alakalı net bir şey söyleyemiyorum.
e-posta ile doğrulama yaptım ve bir sonraki girişte tekrar e-posta ile doğrulamalı giriyorum.
e-posta seçeneği olması iyi oldu.

kadir

Üye
Hesabınıza kod ile giriş yapıyorsanız aktif etmişsiniz demektir. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok
telefona ındırmeyenler ıcın kod nasıl alınıcak her seferınde kod alınıcak yerı karıstırıyorum D: ,
bırde bır konuda gordum eger telefonunuza bırsey olursa hesaba erısımınız ılmaya bılrı dıyor

bandy

Üye
Selamlar,
Şuan telefonda 3 uygulama kullanma seçeneğiniz var yada mail ile bu doğrulama kodlarını alabilirsiniz. İlla telefon üzerinde bir uygulama kurmak zorunda değilsiniz.

VirosSos

Üye
kurulum anahtarı QR kod alamıyorum griş yapamıyrum yardım google authenticator dan giriş yapamıyorum yardım lütfen

Vision

Senior Moderatör
ben de kod'a ulaşamadığım için hesabıma giriş yapamıyorum :(
Öncelikle sorun Rise online kaynaklı değil, Google Authenticator kaynaklı olduğu için net bir şekilde yardımcı olamıyorum.

2 adımlı doğrulama alfa sürecinde hesaplarınıza etki etmeyecek. İlerleyen süreçte bu sistem sıfırlanabilir, düzeltilebilir, kaldırılabilir ya da farklı bir uygulamaya geçilebilir.

Eğer şu an kesin olarak Google Authenticator üzerinden kod alamıyorsanız, aynı telefon numaranızla yeni üyelik açabilirsiniz. Ve yeni açtığınız üyelik için e-posta ile doğrulama kullanabilirsiniz.

_AYDOS_

Üye
Ben yaptım onaylamada sorun yaşamadım ama güzel düşünülmül bir sistem olduğunu söyleyebilirim. Bazı platformlardada böyle dogrulama ve güvenliklerle karsılasmıstım.

BySavas

Üye
Öncelikle sorun Rise online kaynaklı değil, Google Authenticator kaynaklı olduğu için net bir şekilde yardımcı olamıyorum.

2 adımlı doğrulama alfa sürecinde hesaplarınıza etki etmeyecek. İlerleyen süreçte bu sistem sıfırlanabilir, düzeltilebilir, kaldırılabilir ya da farklı bir uygulamaya geçilebilir.

Eğer şu an kesin olarak Google Authenticator üzerinden kod alamıyorsanız, aynı telefon numaranızla yeni üyelik açabilirsiniz. Ve yeni açtığınız üyelik için e-posta ile doğrulama kullanabilirsiniz.
Merhaba,

2fa QR KODU altında 16 haneli özel bir numara yazıyor bu numara anahtar kelime sanırsam.
Bu 16 haneli kelimeyi başka bir cihazdanda giriş yapabilirmiyiz "google authenticator" uygulamasına.

Ek olarak telefonumuzdan "google authenticator" uygulamayı silsek bu 16 haneli kelime ile tekrarden "google authenticator" uygulamasına giriş yapabilirmiyiz.
Alıntı yaparak cevap verirseniz sevinirim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt