İstek İlk gözlemlerim.

mrwhite5517

Üye
Alınabilir görev sayısı 5 çok yetersiz olmuş. Min 10 olacak şekilde ayarlanması gerekiyor.

Haritanın geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.görev veren npc nerelerde belli olmalı.
Görevi aldığımız vakit gitmemiz gereken slot, mob görevin içine tıkladığımız vakit harici olarak haritadan belirtilse manuel olarak gitmek istediğimiz vakit daha iyi olurdu. Örnek veriyorum görevleri aldım ama sırasıyla yakın olanlara gitmek istiyorum. Yerleri bilmediğimizden oto gidişe tıklıyorum çok uzun sürebiliyor.

Hangi karakter partide hangisi partide değil belli olmadığı için bu sıkıntı olusturuyor. Seek parti olması gerekiyor. Birde parti başkanı amblemi daha ayırt edilebilir orjinal bişey olabilir.

Partideki karakterlerin jobları daha ayırt edilebilir basit şeyler olabilir. Çok karısık görünüyorlar.

Bi karaktere yanlıslıkla sağ tıkladıgımızda çıkan pencereleri yok etmek için bosluğa birden fazla tıklıyoruz.

Add friend seçeneği sorunlu sanırım. Dün uğrasmama ragmen arkadasımı friende alamadım. Diğer arkadasımı almaya uğrastım olmadı. Sonradan baktım eklenmiş ama buradaki sorun giderilmeli.

İlk gözlemlerime göre görevlerin bolluğu cok iyi yalnız görevlerden verilen exp miktarı tatmin edici değil. Uğrastıgımıza değmeyecek gibi görünüyor. Görevin verdiği exp miktarı o lwl için gerekli exp miktarının cok cok ufak bi kısmını karsılıyor. Slota gitmek onları kesmek için harcanan vakte değmiyor. 22 lwle kadar kastım ilk izlenimlerim bu yönde.ya da suan slotlarda aldığımız exp mıktarı dediğiniz gibi 5 katıysa görevlerden verilen exp tatmin edici ama biz farkında değiliz

Binek kullandıgımız vakit basılan dash ve sc kayboluyor. Kaybolmamasını tercıh ederim.

Pet ve binek çıkarmak veya kaybetmek için harici olarak ikonlar getirilse daha iyi olabilir sanırım. İleride inventoryde sürekli iki item bulundurmak zorunda kalcaz bu slot kalabalığı yapıyor. Harici olarak ıkonlar olsa ana ekranımızda daha kullanışlı olabilir diye düşünüyorum.

Npcde satılan itemlerin sınıfları belli olmuyor.

Pm geldiği vakit özellikle bakmadıgımız sürece belli olmuyor. Pm barının mesaj geldiği vakit daha belirgin bi renkle yanması daha iyi olur diye düşünüyorum

Kanat seçeneği görsel olarak kalabalık yaptıgını düşünüyorum. Olmamasını tercih ederim. Pelerinin de bir kıymeti olması gerektiğini hemencecik ulaşamayacagımız şekilde olmasını tercih ederdim.

Npc kalabalık yerlerde açma kapamada sorun yaşanıyor özellikle onu bulup tıklamam gerekiyor.

Görevleri aldıgımız vakit npc otomatik kapanıyor. Kendimiz elle kapatana kadar kalmalı bence. Tekrardan hangisine baktım bakmadım uğrastırıcı oluyor.

Mapten partideki arkadaslarımızın yeri belli olmuyor. Dün slotta towna giden arkadas 15 dakika sonra anca gelebildi slota.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt