Irk Dengesizliği

JusTTory

Üye
Oyunun ilk gününden beri ırk dengesizlği devam ediyor bir taraf hep baskın oluyor denge en kısa zamanda sağlanmalı.

Alkoer

Üye
Rakamsal olarak aşırı dengesizlik varsa ırk değiştirme 1 defaya mahsus ücretsiz yapılabilir. Sadece 1 güne özel o da.

Örnek olabilecek oyunlarda bu şekil uygulama gördüm daha önce.

RickSancheZz

Üye
hangi ırk daha baskın şuanda ? Dv haritasında 2 ırkta kalabalık görünüyor gözüme, birde dengesizlik nasıl çözümlenebilir ki, belli bir fark olunca o ırkta karakter kurulamayarak mı ?

_Cerberus_

Üye
Tek Çözümü Haftada Yada Ayda bir ırk değiştirme ücretsiz olacak.

BaranRM_

Üye
Oyunun ilk gününden beri ırk dengesizlği devam ediyor bir taraf hep baskın oluyor denge en kısa zamanda sağlanmalı.
baby-angry.gif

Nediyor bu arkadaş ?

Mitraileusse

Üye
Paylaşıma katkıda bulunayım ben Carusların drop oranlarının daha yüksek olduğunu düşünüyorum Protean ırkı daha çok oyuncu var ..

cemde46

Üye
bu olaya eskiden oynadığım online oyunda çözüm bulmuşlardı bir pvp 100 puandı mesela diyelim siz çoğunluk ırktansınız 27 puan alıyordunuz ama az üyesi olan ırktansanız 73 puan alıyordunuz buda yeni gelen playerlara o ırkı seçtirmek için teşvik oluyordu azda olsa birde pvp haritalarında total üyesi az ırka daha fazla ex gidebilir daha fazla gold(drop değil)... teşvik olur

Hedvein

Üye
Yönetim zorla ırk mı değiştirtsin kanka nasıl bir denge istiyorsun allasen LOL mü bu :d

Hedvein

Üye
Yönetim zorla ırk mı değiştirtsin kanka nasıl bir denge istiyorsun allasen LOL mü bu :d
Ayrıca PK atan insanlar için ırk değiştirme bedava olsa da bir çözüm olmayacaktır düzenli olarak karşı ırk da değişim yapacağı için kısır döngü haiz olur.

_Cerberus_

Üye
Dediğim gibi haftada bir ırk değiştirme ücretsiz olsun bu çözüm olabilir.

Alkoer

Üye
Dediğim gibi haftada bir ırk değiştirme ücretsiz olsun bu çözüm olabilir.
Haftada bir kötüye kullanıma yol açar yapmazlar.

Fazla olan ırk için yeni hesap açma durdurulabilir ve belli aralıklarla ırk değiştirme ücretsiz olabilir. Tabi oda tek taraflı olarak sadece az olan ırka.

DiabIo

Üye
Bunun tek çözümü mevcut dengesizliğe göre geride kalan ırka ayrıcalıklar tanımak olur bence. Tabi bunu sürekli olacak şekilde değil denge durumu ile sürekli değişecek şekilde ayarlamak gerekir aksi halde bu durum da haksızlığa yol açacaktır.

Pitou

Üye
Irk değişimi oyunun elinde olmalı. Protean çok fazla şuan Protean olmak isteyenlere oyun izin vermemeli geçişleri kapatmalı. Her akşam görevli bir gm pk yı kontrol etmeli oradaki duruma göre geçişler açılmalı.

birol2003

Üye
Fazla olan Irka yeni giriş denge sağlanana kadar engellenir ve azınlığa bir takım imtiyazlar sağlanırsa tahminlerden daha kısa sürede denge sağlanır.Aynı durum karakter açılmaları içinde geçerli ama bunun çözümü sağlanamaz her kişinin birden fazla karakteri olabiliyor çünkü.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt