job change

:JonSnow:

Üye
Oyun içerisindeki NPC'ye seçeneği eklenmiş ancak aktif durumda değil. Umarım aktif edilmez.

DODOERDO

Üye
Umarım gelir ben bu okçudan sıkıldım hiç bir işe yaramıyo boşu boşuna açmış kasmnışım warrior yada mage olucam

LunasCar

Üye
Job değişimi şuan için gelmemeli, mage olup 65 yapıp hızlıca oynayacağı joba geçerler.

JacKetch

Üye
Foruma bakıp öyle konu açalım. Job Change gelmeyecek, gelmemeli. 100k pot kullanıp Warrior kasıyoruz siz gidin mage kasın sonra warrior dönün yok öyle iş.

Alkoer

Üye
job change olayı kınayttan başka oyundan gelen arkadaşların talebi gibi.

bizim oyunun tarzında job change sorunlar yaratacaktır.

ilerde hızlı xp kasmak isteyenleri belli bir jobu açıp 65lv olup job change yapmaya mecbur edebilir.

tabi yapımcının söz verdiği gibi xp kasmak solo halde bile kolay olsa o zaman sorun olmaz bence.

Aoneo

Üye
Şuanlık gelmez, gelmemeli adaletsizlik olur her jop'un zorluğu farklı sonuçta ona göre emek verip zaman harcadı insanlar.

Anarchyy

Üye
Nerde paylaşıldı bu bilgi gidelim saçmalamamalarını söyleyelim. Yada bana 150k pot geri versinler çünkü warrior oynuyorum.
Bizimde skiller bozuk failed veriyor devamlı bizede kesemediğimiz mob kadar ex versin charımıza ozaman.

Şu saçma düşüncelerinizden ne zaman kurtulacaksınız :D

JacKetch

Üye
Bizimde skiller bozuk failed veriyor devamlı bizede kesemediğimiz mob kadar ex versin charımıza ozaman.

Şu saçma düşüncelerinizden ne zaman kurtulacaksınız :D
Şu yazdığımı ciddiye aldın sanırım dostum. Olayın ne kadar saçma olduğunu vurgulamak istemiştim sadece.

BelaOkuyan

Üye
öyle saçmalık mı olur, hangi job güçlüyse serverin %80 i o joba döner. adam warrior olmak için mage kasacak sonra dönecek, mage slotları karaborsaya dönecek.
başka bir olayda server 2. yılında mageler çok iş yyapıyor, np akıyor bir bakmışın server mage serveri olmuş herkes alan atmaya çalışıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt