Oyuncu Arıyorum Just Elite Person Clanı [PROTEAN]

JusTTory

Üye
Katılım
14 Kas 2020
Mesajlar
62
Puanları
8
Çok büyük beklentilerle piyasaya sürülen ancak üvey evlat muamelesi görmekten öteye gidemeyen Kingdom Online kadromuzla buradayız.

İZ BIRAKIN..

Gel, gel, ne olursan ol yine gel, İster kâfir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel, Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel Mevlana'nın felsefesine bağlı kalarak clanımıza herkesi bekleriz.

Ekibimizde dil, din, mezhep, cinsiyet ve siyasal görüş farkı gözetilmeksizin her üyesi eşittir.

Bulunduğumuz oynadığımız tüm oyunlardaki tek amacımız iz bırakmaktır. Sorun varsa çözümde vardır eğer çözüm yoksa sorunda yok olur vizyonunu benimsiyoruz. Misyonumuz ise ezber bozan bir clan olma yolunda dene-başarız ol-öğren üçlemesini önemsiyoruz.

Yoksullara yaptığı yardımlarla annelerimizin duasını alan dünyaya nam salan Robin Hood örnek alıp takımlarımızın tüm üyelerine eşit bir şekilde güç dengesi ayarlanır.

Bilin ki, ganimet olarak aldığınız herhangi bir şeyin beşte biri mutlaka clan üyelerimize verilecektir.

Clanımız en farklı yönü Askıda can-mana pot sistemidir. Yani bizde bankasına pot götüremeyen bir üyemiz bile kalmayacaktır. Bu yardımlarımızı yaparken tabi ki sol elin verdiğini sağ el görmeyecektir.

Adaletin olduğu yerde insan vardır, İnsanlık vardır düşüncesiyle yolumuza devam etmekteyiz unutmayın ki nerede güzel bir uyum varsa orada adalet hakim sürer.

Başarıya daima giden yol meraktır merak olmadan atılan adım ve başarı boştur düşüncesiyle tüm üyelerimizi seçerken önceliğimiz bilimsel olarak tespit edilmiş olan dedektiflerin çoğunluğu ikizler burcudur. Sonrasında detayları kaçırmayan burç olan başaktır. Şüpheci olan akrep burcuda tercihlerimiz arasındadır.

Takım komutçularımız çeşitli oyunlar oynamakla birlikte yaklaşık 10 yıla yakın tecrübeleri vardır. En belirgin özellikleri koç burcu olmaları dur durak bilmeyen enerjileri ve kendilerine olan sonsuz güvenleridir.GÜNCEL KADRO
50 kişiyiz alımlar devam ediyor.
https://discord.gg/MMVf39J
clan.jpg
 
Son düzenleme:

Tekitekurin

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
615
Puanları
43
Hayırlı olsun. Ancak konuda discord adresi paylaşmak yasakmış bilgin olsun. Düzenle istersen.
 

shady19071907

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
253
Puanları
43
Hayırlı olsun umarım tüm özel clanlar bir ırka doluşmazsıniz da oyun daha eglenceli hale gelir :)

Başarilar
 

LeKe

Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
35
Puanları
18
Başarılar , evet konuyu okudum baya güzel ve ilgi çekici olmuş...
 

Sis

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
108
Puanları
28
Hayırlı olsun, enerjik komutçularınıza şimdiden başarılar ;)
 
Üst Alt