Oyuncu Arıyorum Just Elite Person Clanı [PROTEAN]

eagleseye16

Üye
Katılım
3 Tem 2021
Mesajlar
4
Puanları
3
Çok büyük beklentilerle piyasaya sürülen ancak üvey evlat muamelesi görmekten öteye gidemeyen Kingdom Online kadromuzla buradayız.

İZ BIRAKIN..

Gel, gel, ne olursan ol yine gel, İster kâfir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel, Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel Mevlana'nın felsefesine bağlı kalarak clanımıza herkesi bekleriz.

Ekibimizde dil, din, mezhep, cinsiyet ve siyasal görüş farkı gözetilmeksizin her üyesi eşittir.

Bulunduğumuz oynadığımız tüm oyunlardaki tek amacımız iz bırakmaktır. Sorun varsa çözümde vardır eğer çözüm yoksa sorunda yok olur vizyonunu benimsiyoruz. Misyonumuz ise ezber bozan bir clan olma yolunda dene-başarız ol-öğren üçlemesini önemsiyoruz.

Yoksullara yaptığı yardımlarla annelerimizin duasını alan dünyaya nam salan Robin Hood örnek alıp takımlarımızın tüm üyelerine eşit bir şekilde güç dengesi ayarlanır. Bilin ki, ganimet olarak aldığınız herhangi bir şeyin beşte biri mutlaka clan üyelerimize verilecektir.

Clanımız en farklı yönü Askıda can-mana pot sistemidir. Yani bizde bankasına pot götüremeyen bir üyemiz bile kalmayacaktır. Bu yardımlarımızı yaparken tabi ki sol elin verdiğini sağ el görmeyecektir.

Adaletin olduğu yerde insan vardır, insanlık vardır. Tüm hayatı oyundan ibaret olmayan oyunun oyun olduğunun bilincinde hep birlikte eğlenerek, öğreterek yolumuza hali hazırdaki üye sayımızı dahada arttırıp devam etmekteyiz unutmayın ki nerede güzel bir uyum varsa orada adalet hakim sürer. Adaletin kuvvetli, kuvvetlinin de adil olması gerekir vicdanları kanatan, eşitliğin değil adaletin bozulmasıdır.

Başarıya daima giden yol meraktır merak olmadan atılan adım ve başarı boştur düşüncesiyle tüm üyelerimizi seçerken önceliğimiz bilimsel olarak tespit edilmiş olan dedektiflerin çoğunluğu ikizler burcudur. Sonrasında detayları kaçırmayan burç olan başaktır. Şüpheci olan akrep burcuda tercihlerimiz arasındadır. Tepeyi terk etmeyecek olan okçularada her zaman yerimiz vardır.

Takım komutçularımız çeşitli oyunlar oynamakla birlikte yaklaşık 10 yıla yakın tecrübeleri vardır. En belirgin özellikleri koç burcu olmaları dur durak bilmeyen enerjileri ve kendilerine olan sonsuz güvenleridir.
GÜNCEL CLAN
JustElitePerson [Hunakapa]
JustElitPerson [JusTTory]
JustElitePersonMAGE [Rockness]

14.03.2021 [1. Toplantı Katılım sayısı:20] Oyuncular arası tanışma, clan içi yetki dağıtımı oyunun genel durumuyla ilgili öneri, istek ve eksikler konuşuldu.

18.04.2021 [2.Toplantı Katılım sayısı:45] Aramıza yeni katılanlarla tanışıldı, alfa-2 de test edecek oyuncu sayımız öğrenildi.

22.04.2021 [3.Toplantı Katılım sayısı:52] Job ve parti ayarlamaları yapıldı. Toplam 8 parti oluşturuldu.

27.04.2021 [4. Toplantı Katılım sayısı:44] Clan güncel üyeleri tekrardan düzenlendi.

30.05.2021 [5. Toplantı Katılım sayısı:8] Sadece Yönetim kadrosu arasında alfa-2 sonu değerlendirmesi.

Clan alımları devam ediyor priest önceliğimiz vardır.

https://discord.gg/xVSRbrqw5h

Ekli dosyayı görüntüle 234
Yaz beni dostum -DeliciousMyDaggeR-
 

4rebelking

Üye
Katılım
25 Tem 2021
Mesajlar
1
Puanları
0
Aramıza katılanlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun,herkes gibi bizde sabırsızlıkla beklemedeyiz. :)
 
Üst Alt