Kanal Sayıları hk.

kankaz1298

Üye
Oyunun ilerleyen günlerinde kanal azaltma işlemini yapmanızda tabii ki fayda var fakat şu aşamada user fazla oldugu için farm yapılan yapılabilecek yerlerde cok fazla ks var bu durum oyuncuları oyundan sogutuyor.Slotlarda cogunlukla zaten pot parasını anca kurtarırken Proteanda-lunaskarda kanal sayısı 8 den 5^e düşürülmesi şuan ıcın erkendır....Kanal sayısı belli bir süre daha arttırılmasını rica ediyoruz.

ReginaMeis

Üye
Mantıklı bir teklif ama daha fazla kanal sayısı demek daha fazla muhtemel drop, coin vs. demek. Ekosistemi korumak için boss eventte doğru dürüst boss bile atmıyorlar. Çok fazla kamp açacaklarını düşünmüyorum.

Hedvein

Üye
Rekabet ortamı ve oyundaki canlılık için KS dahi olsa bu olmalı bence. Bomboş yerlerde afk farm atanları gördükçe, oyun parası çok değersizleşecektir.

MaRaKeSH

Üye
channel sayısı maximum 3 olmalı bence. ekmek aslanın ağzında olmalı olmadığı için herkes dans eder oldu.

DraeThyN

Üye
camp sayısı azalacak ki adam görev itemi bana yeter nede olsa diyip eline geçen her 5-10mi satılığa çıkarmasın gitsin üstüne başına bir şey alsın eline item yapsın. Oyuna etkinlikler geldi hala görev itemlereiyle dolanıp sc bile almayan kullanıcılar var. Uzun lafın kısası kim güçlüyse o alsın burası bir MMO sahnesi, mario oynamak gibi düşünmeyin artık!!!

MaRaKeSH

Üye
camp sayısı azalacak ki adam görev itemi bana yeter nede olsa diyip eline geçen her 5-10mi satılığa çıkarmasın gitsin üstüne başına bir şey alsın eline item yapsın. Oyuna etkinlikler geldi hala görev itemlereiyle dolanıp sc bile almayan kullanıcılar var. Uzun lafın kısası kim güçlüyse o alsın burası bir MMO sahnesi, mario oynamak gibi düşünmeyin artık!!!

öyle olurmu hiç +1 itemle tek atması lazım oyun bozuk bence. kesinlikle haklısın kardeşim

enokaptan

Üye
Kanal sayısı düşerse olacaklar belli lunaskar ve protesnda harpy sootsayer slotlarında gırla ks küfür kıyamet

Şimdi %50 event geliyor boş slot bile bulunmaz artık 5kanal olmasına ragmen

MaRaKeSH

Üye
Kanal sayısı düşerse olacaklar belli lunaskar ve protesnda harpy sootsayer slotlarında gırla ks küfür kıyamet

50 çeşit slot var neden harpy ve sootslayer zaten event var istediğin yerde kasabilirsin

DraeThyN

Üye

Elinde itemi olan zamanında kastığını ve farmladığını eline item olarak koyan kişiler slotu alır diğerleride gider başka slot bulur yada bekler azıcık expe şükreder. Bu kadar basit.

McihanM

Üye
Mantıklı bir teklif ama daha fazla kanal sayısı demek daha fazla muhtemel drop, coin vs. demek. Ekosistemi korumak için boss eventte doğru dürüst boss bile atmıyorlar. Çok fazla kamp açacaklarını düşünmüyorum.
Oyun içi ekonomi sisteminin stabil olması için girdi kadar çıktıda olması gerekiyor. Oradan buradan kısarak yürümez o iş. Yeni gelecek olan Craft sistemininde buna göre tasarlandığını düşünüyorum. Gelince göreceğiz bakalım. Oyun içi ekonomi sistemi çok kötü bence şu an oyunda. Şu anki sistemde 100 birim para giriyorsa 10 birim para belki çıkıyordur. En kötü yarı yarıya bir sistem olması şart.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt