Karakterim Askıda Kaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismailfb191

Üye
Merhaba az önce Human Basesinde idim. karakterim scorpionlarda askıda kaldı ve tekrardan oyuna giremiyorum.

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Şu an gerekli çalışmalar yapılıyor. 5-10 dakika sonra tekrar denerseniz, giriş yapabileceksinizdir. Anlayışınız ve sabrınız için şimdiden teşekkür ederiz.

AnyOneAO

Üye
Hala aynı problem var 1 saattir askıda herşeyi yaptım düzelmiyor.

AnyOneAO

Üye
Valla 3 farklı pcden denedim. Hiç bir uyarı yapmadan res atacaklarını sanmam. Günde 1 2 kere oluyordu 2 kere giriş yapınca düzeliyordu oda düzelmedi. 1 saattir deniyorum. Para ile hizmet satıp bu tarz olaylar ile karşılaşmak çok kötü. Knight yönetiminden farklı diye geldik inşallah aynı çıkmaz. 3 kuruşa eleman çalıştırıp sorun çözmeye çalışıyorlarsa büyük problem. Göreceğiz. Şu çözüm için şunu yap bu çözüm için bunu yap felan bir sürü video var diyen arkadaşlar var, arkadaşlar ben bunları takip etmek zorunda mıyım hem hizmete para verip hemde işimi kendim yapacaksam ne anlamı var? Desteğe siteden basıyorum profil sayfasına atıyor oda ilginç sanki kendi işini kendin gör diyor. Pazar günü izin muhabbeti felan mı var herkesin oyuna girdiği zaman diliminde?

Ries

Yönetici
Game Master
Merhaba,

Bildirmiş olduğunuz sunucu sorunu başarıyla çözüldü. Artık oyuna kesintisiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmette herhangi bir aksama yaşanmaması için çalışmalarımız devam etmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt