Konuşmanın Karakterin Üzerinde Gözükmemesi.

Konuşma balonu olmalı mı ?

• Evet olmalı.

• Hayır olmamalı.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

LustWhissKy

Üye
Merhaba,

Bence herkesin istediği bir özellik olduğunu düşünüyorum. All Chat'de yazdığım yazının karakterin üzerinde gözükmesi gerçekten oynanış anlamında büyük artı sağlayacağını düşünüyorum.Adam yanıma gelip selam vermiş oluyor ama ben bunu farkedemiyorum. Sürekli olarak sol altı kontrol etmek gerekiyor.

Bir yazı yazdığımızda karakterin üstünde veya sol sağ köşelerinde bir konuşma baloncuğu şeklinde gözükse oynanış açısından çok güzel bir etki olacağını düşünüyorum.

shooter54

Üye
bence de büyük eksiklik, mesela clanla yazışırken all-chatte biri birşey yazdığında göremiyorsun.

Babayiğit

Üye
+++++ac. Chat kısmının güzelleştirilmesi lazım. Yazdıklarımız kafamızda çıksın. Selamun Aleykümle slotlara girmek istiyoruz.

Kzika

Üye
bunun ile ilgili bende konu açtım fakat geridönüş yok .

Bi Aforoz

Üye
on/off opsiyonlu böyle bir güncelleme gelmeli kesinlikle. Chat bölümü yeterince dikkat çekmekten uzak zaten =) Partiden birşey yazsan 3 gün sonra fark ediliyor

LustWhissKy

Üye
Konuyu güncel tutabilir miyiz. Bu büyük eksikliğin giderilmesi çok önemli bence

Agaragambi

Üye
Fikir olarak güzel mevcut sohbet penceresinde birşey anlaşılmıyor ama oyun kalabalık yerlerde zaten kasarken herkesin kafasında çıkacak sohbet balonu nasıl etki eder onu düşünüyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt