Koxp ve hile kullanımı

Exarbation

Üye
Sn. Yetkililer,
Oyunu oyun parası satarak gerçek hayatta para kazanmak isteyecek oyuncular ve hile kullanıcılar çıkacaktır. Oyun içinde alış veriş sisteminin engellenmesini öneririm. Böylelikle hile kullanımı bir nebze olsa engellenebileceğini düşünmekteyim. Bu tarzda oyunlar bulunmaktadır. Değerlendirmenizi ricaederim.

Saygılarımla,

mimolog

Üye
Hile kullanımına ani müdahale için, 7/24 oyun sırasında direk gmlerle iletişim kurabileceksin ve hile tespit edildiği anda oyuncu banlanacak. Diğer konularda ise yetkililerin yaptığı bir çok açıklama mevcut. İzler isen seni fazlasıyla memnun edecektir.

cango53

Üye
Sn. Yetkililer,
Oyunu oyun parası satarak gerçek hayatta para kazanmak isteyecek oyuncular ve hile kullanıcılar çıkacaktır. Oyun içinde alış veriş sisteminin engellenmesini öneririm. Böylelikle hile kullanımı bir nebze olsa engellenebileceğini düşünmekteyim. Bu tarzda oyunlar bulunmaktadır. Değerlendirmenizi ricaederim.

Saygılarımla,
Açıkcası bana göre çok saçma bir öneri oyun içi ticaret her hangibir oyunun gidişatını engeller örneğin black desert online ı bırakan çoğu oyuncu oyunun trade ve merchant sisteminden dolayı bırakmıştır. oyuncuyu kısıtlamak yerine oyun dışı satış yapılan yerlere karşı hukuki yollardan engel konulabilir. Alış veriş sisteminin engellenmesi demek oyun içi yardımlaşmanın manasızlastırılması demek olur clan mantalitesi ortadan kalkar. gerçekten böyle birşey istiyorsanız Single player oyunları tercih etmenizi öneririm.

sonihtiyar

Üye
Büyük haritada seçilen npc veya görevler küçük harita üzerinde de gösterilse iyi olur (belki var ama ben bulamadım)

IBoRiS

Üye
Sn. Yetkililer,

Saygılarımla,
Alış veriş olmayan mmoprg mi olur kardeşim bence tl ilede oyun içide ticaret dönmeli ama ev araba paralarına değil tabiki herkesin ulaşabileceği seviyelerde ki zaten ruh bağı var değerliler satılmayacak

EtikeT

Üye
Sn. Yetkililer,

Saygılarımla,

Oyun içi ticaret, oyun dışı ticaret arz ve talebi arttırır bunu artık öğrenemediniz mi? Kimse sana zorla eşyasını satmıyor, sende zorla eşya almıyorsun adı üstünde "Ticaret" satan da alanda memnunsa bu sizi ilgilendirmez.

MMORPG tarzı oyunlarda oyun kitlesini ve talebi en çok yükselten şey, oyun içi ve dışı ticarettir. Adı lazım olmayan oyunun, neden her zaman kullanıcı patlaması yaşıyor sanıyorsunuz? Tabi ki ticaret döndüğü için, burada hem yapımcı, hem yayıncı hemde kullanıcılar kazanıyor bu bir ekosistemdir.

Zevkin veresiyesi olmaz diye bir laf var, eğer bir oyunu oynuyorsam ve bu oyundan büyük keyif alıyorsam ben para öderim arkadaş. Beni mutlu eden, keyif veren bir hobim gibi görürüm para yatırırım.

Cluplara gidip, tonlarca para neden dökülüyor? Eğlenmek için, eğlenmenin de bir bedeli var. Sen parasını verirsin, onlar seni eğlendirir ortam sağlar.

Bu tarz konuları aşın artık, yok onu yasakla yok bunu yasakla saçma sapan şeyler.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt