ÇÖZÜM Launcher "Sunucu taraflı dosya kontrolü bekleniyor" hatası

serkank

Üye
Oyunla ilgili herşeyi silip tekrar ingilizce olarak kurun. Ben bu şekilde çözdüm.

gorillaglue

Üye
AYNI HATAYI BEN ALIYORUM FAKAT BEN BUNU DUNDEN BERİ ALIYORUM OYUNU İNDİRMEYE CALSIIYORUM SUREKLIBU AHSİNİ GEÇİRDİĞİMİZ SUNUCU HATASINI ALIYORUM DEİLEN ÇÖZÜMLEİRN HEPSİNİ YAPTIM FAKAT Bİ ÇÖZÜME VARAMADIM 2 GUNDUR YÜKLEMEYE CALISTIGIM OYUNUN OSN 40 DOSYASI KALMISTI SMDI HİÇ GELMİYOR HEPTEN GİTTİ--

GÜN İÇİNDEKİ GÜNCELLEME-::

OYUNU SİLMEDEN TEKRARDAN RİSEONLİNESETUP U YÜKLEDİM
* TEKRARDAN GİRİS YAPIP BEKLEDIM
*AYNI HATAYI ALDIM FAKAT BİR SÜRE SONRA İNDİRME DEVAM ETTİ DURMADI DÜZELDİ.
*İNME İSLEMİ DEVAM EDİYOR

SİNİR BOZUCU GÜNCELLEME:
YAPTIĞIM İEY TÜM DOSYALARI SİLİP TEKRAR İNDİRME YAPIYOR KISACASI GENE BEKLEYECEĞİZ GENE BEKLEYECEĞİZ...

Son düzenleme:

KarinRiverside

Üye
Merhaba Arkadaşlar! Patch atamayan ve bu problemi yaşayan arkadaşlarımızın internet trafiğinin yönlendirilmemesi veya trafiğin fazlasıyla yoğun olmasından dolayı ortaya çıkıyor.
Çözüm olarak şunları belirtebilirim:

DNS ayarlarımıza nasıl gireceğiz? -> Ağ bağlantılarını görüntüle ->Açılan pencerede internet bağlantımıza sağ tıklayalım -> Özellikler -> İnternet Protokolü Sürüm 4 ( TCP/ IP v4) tıklayıp aşağıda bulunan özelliklere basalım -> Resimde kırmızı ile gösterilen yerlere bu sayılar girilecek.

tcpip4.png

1) DNS sunucunuzu " 207.67.222.222 - 208.67.220.200 " veya Google DNS'i olan " 8.8.8.8 - 8.8.4.4 " yönlendirerek internet trafiğinizi daha verimli kullanılmasını sağlayarak bu problemi kaldırabilirsiniz,

2) DNS sunucu ayarlarınızı otomatiğe alarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz,

Saygılarımla.

neconuz

Üye
Merhaba,

Ekli dosyayı görüntüle 2263

Resimde bulunan durumu yaşayan oyuncularımızın yapması gerekenler;

* 1 defaya mahsus client kurulumunda bulunan Downloads.xml isimli dosyayı silin.

İşlem sonrasında;

* Launcherı başlatın ve Yükleme tamamlandıktan sonra, yarım kalan dosyaların kontrolünü yapıp tekrar yükleme yapabilmek için Launcherı kapatıp tekrar açın.
oyunu güncelledikten sonra giremedim sildim tekrar yükledim sunucu taraflı dosya kontrolü bekleniyor diyor ve yükleme yapmıyor dediğiniz gini downloads.xml dosyasını sildim launcheri başlattım ve sorun düzelmedi yardımcı olma ihtimaliniz var mı acaba ?

KarinRiverside

Üye
oyunu güncelledikten sonra giremedim sildim tekrar yükledim sunucu taraflı dosya kontrolü bekleniyor diyor ve yükleme yapmıyor dediğiniz gini downloads.xml dosyasını sildim launcheri başlattım ve sorun düzelmedi yardımcı olma ihtimaliniz var mı acaba ?
Merhaba! En son sunucu küçük çaplı bakıma alınmış olup bazı düzenlemeler gelmiş. Tekrar dener misiniz?

Kokiki

Üye
Ayni sorun devem ediyor oyunu indirmek icin launcher i baslattiktan 30sn sonra bu hatayi verip kaliyor

arseniyhub

Üye
bende bugün oyunu yükleyip başlamayı düşünüyordum aynı hata ile karşılaştım denilen dosyayıda sildim dns i de kontrol ettim sil yükle yapmayı da denedim ama aynı hatayı almaya devam ettim.
Hala giriş yapamıyorum :(

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    572.3 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:

delicey

Üye

Sunucu taraflı dosya kontrolü bekleniyor hatası alıyordum, ne çözüm bulabildiysem denedim.
Şimdi de tam güncellemeye başlayıp bu şekilde kalıyor, kapatıp tekrar açtığımda sunucu taraflı dosya kontrolü hatasına geri dönüp yine %100'de bekliyordu. :(
Aç kapa tekrar dene farklı ağa bağlan, wi-fi bağlan kablolu ağa bağlan derken sonunda kendiliğinden patchi atmaya başladı, yükleme hızı çok düşüktü, %30'a 40'a gelip başa sarıyordu, ama yılmadım bekledim sonunda%100 oldu ve patch başarıyla yüklendi. ;)

Son düzenleme:

arseniyhub

Üye
sorunum çözüldü harika sadece tek bir sıkıntı daha var bu seferde güncelleme kontrolü gerçekleşiyor da kaldı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt