Oyuncu Arıyorum Lunaskar elit okçu team için adam aranıyor

morganlefay

Üye
Selamlar,

Oyunun en elit clanlarından biriyiz, alphada olsa oyunu ciddiye alıp günde 12+ saat farm-boss-pk dönen bir clanız.
Online süresi yüksek, küfürle işi olmayan, oyunu ciddiye alacak okçu arkadaşları clanımıza bekliyoruz.

Aramızda çalışan arkadaşlarda var, öncelikli olarak akşam 19:00 dan gece 01:00 aralığında online olabilecek,
Farm yapmak isteyenler için 14 15 saat online olabilecek,
İtem olarak minimum +7 warbow, +7 elven bow u (1500+ ap si olan okçu yeterli şu an için) olan 70 level eli ayağı tutan okçu arkadaşlar arıyoruz.

~~~LastHeaven Clan~~

Son düzenleme:

Isildur

Üye
siz fazla zıpladınız adınız çıktı.70 lvl olmuş item de yapmışsınız neden 12 saat farm yapıyorsunuz alfada amacınız ne

Nisshe

Moderator
Selamlar,

Oyunun en elit clanlarından biriyiz, alphada olsa oyunu ciddiye alıp günde 12+ saat farm-boss-pk dönen bir clanız.
Online süresi yüksek, küfürle işi olmayan, oyunu ciddiye alacak okçu arkadaşları clanımıza bekliyoruz.

Aramızda çalışan arkadaşlarda var, öncelikli olarak akşam 19:00 dan gece 01:00 aralığında online olabilecek,
Farm yapmak isteyenler için 14 15 saat online olabilecek,
İtem olarak minimum +7 warbow, +7 elven bow u olan 70 level eli ayağı tutan okçu arkadaşlar arıyoruz.

~~~LastHeaven Clan~~
Dostum 14 15 Saat Online ne maaşlı elemanmı arıyorsun :D

Isildur

Üye
Size de tavsiye sizde o kadar vakit harcamayın aileniz eşiniz çoluğunuz çocuğunzla vakit geçirin hayat kısa kafayımı yedim ben 15 saat oyun oynıcam.Bunların amacı başka

morganlefay

Üye
siz fazla zıpladınız adınız çıktı.70 lvl olmuş item de yapmışsınız neden 12 saat farm yapıyorsunuz alfada amacınız ne

item eksiği olan arkadaşlara destek için, gündüz vakti zaman geçirmek için müsait olan arkadaşlar farm yapıyor.
Oyun sadece pk dan, pazardan vs ibaret değil. Farm yapıp, exp kasıpta zevk alan birçok kişi var.
Zıplama mevzusunu uzatmaya gerek yok, dupe, bug vs kullanan oyuncular şikayet edildi. İtemleri silindiği söyleniyor. İsteyen herkes clandaki herkesi şikayet edip mevcut itemlerinin tek tek incelenmesini yönetimden talep edebilir. Tüm itemlerimiz emekle yapılmış itemlerdir. Meyve veren ağaç taşlanıyor, günde 2 saat online olan adam dupeyle item yapmışlar diyip geçiyor.

İtemin varsa akşam 2 3 saat pk ya gelebilirsin hocam, itemi olmayan zamanı olan arkadaşlar genelde çok online oluyor.

LastLegends

Üye
Size de tavsiye sizde o kadar vakit harcamayın aileniz eşiniz çoluğunuz çocuğunzla vakit geçirin hayat kısa kafayımı yedim ben 15 saat oyun oynıcam.Bunların amacı başka
Sevgili arkadaşım, öncelikle fikrine saygı duyuyorum. Her ne kadar Alfa da olsa, önümüzde minimum 2-3 aylık bir süreç görünüyor. Biz clan olarak Alfada oyunun tüm mekaniklerini çözmek istiyoruz. O sebeple bizim gibi oyun oynamak isteyen arkadaşları aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Saygılar.

Senin için de aynı yorumu yapıyorum sevgili arkadaşım, öncelikle fikrine saygı duyuyorum. Her ne kadar Alfa da olsa, önümüzde minimum 2-3 aylık bir süreç görünüyor. Biz clan olarak Alfada oyunun tüm mekaniklerini çözmek istiyoruz. O sebeple bizim gibi oyun oynamak isteyen arkadaşları aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Saygılar.

Nisshe

Moderator
Sevgili arkadaşım, öncelikle fikrine saygı duyuyorum. Her ne kadar Alfa da olsa, önümüzde minimum 2-3 aylık bir süreç görünüyor. Biz clan olarak Alfada oyunun tüm mekaniklerini çözmek istiyoruz. O sebeple bizim gibi oyun oynamak isteyen arkadaşları aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Saygılar.

Senin için de aynı yorumu yapıyorum sevgili arkadaşım, öncelikle fikrine saygı duyuyorum. Her ne kadar Alfa da olsa, önümüzde minimum 2-3 aylık bir süreç görünüyor. Biz clan olarak Alfada oyunun tüm mekaniklerini çözmek istiyoruz. O sebeple bizim gibi oyun oynamak isteyen arkadaşları aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Saygılar.
Günde 14 - 15 saat 2 - 3 aylık süreçte bırak oyunun mekaniğini evrenin mekaniklerini çözersin dostum :D

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt