İstek mage cenazesi

ELMURADDD

Üye
Geyet haklısın. Aksini iddaa eden, Mage slotuna çöken Meele’den birisidir…

Jeay

Üye
Arkadaşlar oyunun açık ara en dengesiz karakteri mage. Körler sağırlar birbirini agarlar yapmışsınız burada ama oyunu oynayan herkes görüyor gerçeği zaten. Dengeli bir hale getirilsin diyoruz, güçlü diye mage oynamak zorunda değiliz. Karakterleri dengelerlerse daha güzel bir oyun deneyimi yaşarız hepsi bu. Bence saçmalamayı bırakıp aaa harbi lan biz 3 Nova tek atıyoruz, tekleme skillimiz 800 vuruyo okcudan uzağa vuruyo, oyun başından beri en iyi slot olan raven harpyleri 4lu 4lu döndük diyiverin. Sıktı bu en güçlü olup mağduru oynamanız.

Şarapçıoğlu

Üye
Mage olması gereken şekilde şu anda. Olduğun yerden alan skill'i spamlayarak farm yapmayı düşünmüyordun herhalde?
Bu güncelleme kim mage oynamasını biliyor, kim bilmiyor onu ortaya çıkardı. Hiç mage bilmeden bedava kastınız bu güne kadar, şükürsüzler ^_^

Çember oluşturmayacaksınız, daire çizeceksiniz dönerken. Bu kadar basit. Candy Crush oynamıyorsunuz biraz emek vereceksiniz tabii ki.

mkurtuluss

Üye
Boş post gidiyorum bir parti slot kesiyoruz mage geliyor 3 slot doncem çıkar misin? 3 slot donmeden Exp kasılmıyor sanıyorlar

Alkoer

Üye
ben mage pek oynamadım doğrudur ama yayınlarda izlediğim kadarı ile mobları çembere alıp kesmek biraz diğer classlara haksızlıktı. bu mekaniği değiştirip normal yapmışlarsa sorun yok bence. ama güncelleme notunda yazmayan yaratıkların vurma range i filan değiştiyse bu haksızlık. mage dmg yediği anda bitmiş demektir.

CarperPeynir

Üye
Mage olması gereken şekilde şu anda. Olduğun yerden alan skill'i spamlayarak farm yapmayı düşünmüyordun herhalde?
Bu güncelleme kim mage oynamasını biliyor, kim bilmiyor onu ortaya çıkardı. Hiç mage bilmeden bedava kastınız bu güne kadar, şükürsüzler ^_^

Çember oluşturmayacaksınız, daire çizeceksiniz dönerken. Bu kadar basit. Candy Crush oynamıyorsunuz biraz emek vereceksiniz tabii ki.
Biz diyoz anya sen diyon konya. Güzel kardeşim canım kardeşim ben nasıl macroya karşıysam slotların ortada kalmasınada karşıyım. Benim sinir olduğum konu magenin her oyunda atackı en yüksek defansı az olan karakterdir büyücüdür uzaktan hasar almadan öldürmeye çalışır. Ama siz diyosunuz ki bizim gibi yakından vursun büyücü özelliklerini kullanmasın. Bu nasıl bir zihniyettir. 4 5 saat oynayıp preli scrollü %20 exp zor kasıyorsam size hakkımı helal etmiyorum. Dahada forumdada takılmıyorum duruma görede oyunu bırakıyorum. Oyun çok güzel oyuna lafım yok oyuncu kitlesi ne yazıkki 5 para etmez. Bu kitle bu şekilde devam ederse üzgünüm çok oyuncu kaybeder. Hadi Allaha emanet.

Şarapçıoğlu

Üye
Biz diyoz anya sen diyon konya. Güzel kardeşim canım kardeşim ben nasıl macroya karşıysam slotların ortada kalmasınada karşıyım. Benim sinir olduğum konu magenin her oyunda atackı en yüksek defansı az olan karakterdir büyücüdür uzaktan hasar almadan öldürmeye çalışır. Ama siz diyosunuz ki bizim gibi yakından vursun büyücü özelliklerini kullanmasın. Bu nasıl bir zihniyettir. 4 5 saat oynayıp preli scrollü %20 exp zor kasıyorsam size hakkımı helal etmiyorum. Dahada forumdada takılmıyorum duruma görede oyunu bırakıyorum. Oyun çok güzel oyuna lafım yok oyuncu kitlesi ne yazıkki 5 para etmez. Bu kitle bu şekilde devam ederse üzgünüm çok oyuncu kaybeder. Hadi Allaha emanet.
Ben sana yanıt vermedim ki fare yemi, sen neden üzerine alındın?

CarperPeynir

Üye
Ben sana yanıt vermedim ki fare yemi, sen neden üzerine alındın?
Bir bilgisi olmayan ama ortalığı karıştıran insanlara aşırı uyuz oluyorum biliyormusun. Ortamı herzaman bozdukları için bi bitmediniz hıa. 5 yaşındaki kuzenim bile sizler gibi davranmıyor üzülüyorum Türk milletinin 1 adım bile ileri gidişini göremediğim için bir millet ileri gidiceğine gerimi gider gidiyor işte çok üzgünüm.

mmemati17

Üye
Hem melee hem mage oynuyorum. Melee daha çok ağlıyor gördüğüm kadarıyla. Fakat harpy dahil şuan çoğu slot meleelerde. Ayrıca cycplops falan melee tek dönebiliyor ama tek mage dönemez veya çok yavaş döner. Mageler de oyun başı çok kayrıldı şuan biraz kızağa çekildi bence. İki tarafta çok ağlamasın. Kendinizce çözümler üretebilirsiniz.
Not: Yapımcı bu kitleye çok fazla bu arada. Oyunun sonunu getirirse bu kitle getirir. Kanser türk oyuncu kitlesi.

Şarapçıoğlu

Üye
Bir bilgisi olmayan ama ortalığı karıştıran insanlara aşırı uyuz oluyorum biliyormusun. Ortamı herzaman bozdukları için bi bitmediniz hıa. 5 yaşındaki kuzenim bile sizler gibi davranmıyor üzülüyorum Türk milletinin 1 adım bile ileri gidişini göremediğim için bir millet ileri gidiceğine gerimi gider gidiyor işte çok üzgünüm.
Aynn knk, bu oyunu en iyi hiç mage oynamamış kişiler olarak siz bilirsiniz doğru siz de haklısınız.

CarperPeynir

Üye
Ooo mageler de ağlamaya başlamış, hadi bakalım darısı asaslara :)
Meleeler makro gidince kasamadıkları için ağlıyordu pcye oturcak zamanları olmadığı için.. Magelerde 5 6 saat otursa bile kasamadıkları için haklarını arıyor. Aralarda dağlar kadar fark var. Hiç başka joba karalama attığımızı gördün mü? Oyunun sadece ilerlemesini istiyoruz. Haksızlık yapıldığında diğer jobların özellikleri değişsin vs vs karalama kampanyaları başlatmıyoruz. Umarım iş işten geçtikten sonra anlamazlar :)

TheKRZM

Üye
Yine ağlak mageler. Herkese 2 atarken sesleri cıkmıyordu millet item yaptı 2 yemeye başladılar. Lütfen cenazeniz kaldırılmışken gözyaşlarınız ile birlikte köşenize çekilin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt