Mageyi bitirmek için elinden geleni yaptınız.

metnhdl

Üye
evet şuanda mageyi tamamen bitirdiğiniz için teşekkürler oyunda mage kalmadı tebrikler! asasın 1 tane salak aptal skilini düzeltmek adına hiç bir şey yapmıyorsunuz ama magenin bütün skillerini maf ediyorsunuz gerekirse skilini kaldırıyorsunuz asasın görünmezlik bugını düzeltemiyorsunuz madem kaldırın basmasınlar düzeltene kadar?? ama şimdi mageye gelen geçen herkes tek atıyor tebrikler ne güzel dedikki ne kadar mantıklı master 5 ve master skili mageyi en azından tek yemekten kurtarıyor ve gidip onu kaldırmanızın amacı ne oluyor tam olarak mage tek yesin herkes mageye tek atsın mantığı mı ? oyunda tamamen user kalmadı artık alpha testini kimlerle yapacaksınız çok merak ediyorum :))))))

karal

Üye
oyuna giremedim mage ile ilgili ne gibi bir sorun oldu kardeşim.

Pitou

Üye
Gün içinde 2 patch geldi birçok problemi gidermişler Job testleride zamanla oturur. Çalışıyor adamlar birden herşeyi halletmelerini bekleyemeyiz onlardan.

metnhdl

Üye
Gün içinde 2 patch geldi birçok problemi gidermişler Job testleride zamanla oturur. Çalışıyor adamlar birden herşeyi halletmelerini bekleyemeyiz onlardan.
reis ortada bozuk bir şey yoktu ki bence çok başarılı ve çok düşünülmüş 2 tane skili vardı magenin master ve master 5 skili bence gayet düşünceli bir şey yapmışlar ben çok beğenmiştim ne olursa olsun tek atamıyordu ilk damageyi % 20 de ikinci damageyide % 5 de tutuyordu o araya pot sıkıstırdıgın zamanda her türlü kurtarma şansın oluyordu bence çok çok başarılıydı ama gidip bunu kaldırınca magelerin alayı tek yemeye basladı :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt