Öneri Makro Koruması İçin Yeni Bir Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RajBhera

Üye
Herkese merhaba bugün makro koruması güncellemesi geldi gayet güzel yerinde ama sistem makro kullanmayanıda zora sokabiliyor.
Ben kendimce bir öneride bulunmak istiyorum bana mantıklı geldi sizlerede gelebilir.

Diyelimki Karakterin birisi makro kullanıyor yada kullandığını düşündüğümüz kişiye sağ clickte makro raporla kısmına bastığımızda herhangi bir yetkili yerine o kişinin ekranına aynı trade attığımızda yada party gönderdiğimizdeki gibi bir ekran düşse 30sn lik bir süre Buradamısın gibi bir yazı altında buton eğer kişi 30 sn içinde butona basarsa o kişi bilgisayarın başındaymış olarak kabul edilsin ve 5 dk boyunca başka kimse ona makro raporla gönderemesin

Bu gelen ekran sabit bir yerde gelmesin ve ekranın tüm bölgelerinde aynı maç izlerken nasıl şifre çıkıyor random bir bölgede belirsin bu sayede daha fazla güvenlikli olur diye düşünüyorum.

Kişi 30 sn içerisinde eğer bu seçeneğe basmazsa Attack Disable yesin atak yapamasın. Bu arada bu sistem son 5 dakikadır atak yapan kişiler için geçerli olsun adam belki gerçekten afk dir durduk yere disable olmasın

diyeceksinizki e bu sefer gene makro kullanırlar ya zaten makro ile z1 z1 yapıyo kimse afk olamayacağı için bu sistemde mantıklı

ZIWRO

Üye
bu oyunda 3'üncü seçenek yok
ya makroyu serbest bırakacaksın yada genie getireceksin ötesi berisi yok

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Aktif olan konu altından devam edin lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt