MoondrakeDZ nickli cisim ben ve takım arkaşlarıma küfür ve hakaret etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Süleyman-2jz

Üye
ilk başta ettiği küfürlerin ss ni alamıştım
gereğinin yapılmasını istiyoruz

Süleyman-2jz

Üye
5 dk sonra 1 tane daha çıkıyor bir kaç kişi böyle banlanıp 1 dk boyunca flood olarak notice geçse küfür ettiği için oyuncunun oyun ile iletişimi kesildi diye bunu da diğer oyuncular görüp bıraz daha dikkatli ve saygılı davranabilir oyun la ilişkisi kesilmese bile 5 günlük 1 aylık 3 aylık olarak kademeli banlanma 3 ay boyunca şikayet almayınca sicilinin temizlenmesi gibi sicili bozukken de nicikin başına bir tag alabilir [küfürcü]nickname bence böylece hem user kaybetmeyip oyun içi saygıyı da zorla da olsa sağlıyabiliriz biz z kuşağı değiliz yaşını başını almış evli çocukları olan benim gibi bir çok kişi var oyunda elbette gençliğimizde bizde böyle idik saygıyı sevgiyi tam manası ile bilmiyorduk genç arkadaşlarımız aile kavramını tam olarak bilmediği için böyle şeyler yaşamamız mumkun belki benimde sinirli bir zamanıma denk gelir bende tutamaz isem kendimi oyun ile ilişkimin kesilmesini istemem ve burda herkezden şimdiden özür dilerim istiyerek etmemişimdir.

EaGLe*

Üye
Offical de title sistemi aktif olduğunda saygılı ve saygısız, mute li vs oyuncular için title aktif olucağu söylenmişti. ban/mute vb. engelleme sistemi oyunda notice olarak geçmeli ve sitede özel bir sekmede yayınlanmalı. Bu şekilde herkes ne olduğunu ne kadar süre olduğunu görebilir. bu şekilde clan üye alımlarında da bir check sistemi olmuş olur.

Ayrıca forum kuralları gereği küfürlü içerik açık olarak paylaşılamaz. Geçerli yerlerin baş ve son harflerini açkta bırakıp sansürleyebilirsiniz. Oyun içi ticket attı iseniz geri dönüş olucaktır zaten.

Süleyman-2jz

Üye
Offical de title sistemi aktif olduğunda saygılı ve saygısız, mute li vs oyuncular için title aktif olucağu söylenmişti. ban/mute vb. engelleme sistemi oyunda notice olarak geçmeli ve sitede özel bir sekmede yayınlanmalı. Bu şekilde herkes ne olduğunu ne kadar süre olduğunu görebilir. bu şekilde clan üye alımlarında da bir check sistemi olmuş olur.

Ayrıca forum kuralları gereği küfürlü içerik açık olarak paylaşılamaz. Geçerli yerlerin baş ve son harflerini açkta bırakıp sansürleyebilirsiniz. Oyun içi ticket attı iseniz geri dönüş olucaktır zaten.
affedersiniz forum kullanmayı çok fazla bilmiyorum birdahakı sefer sansürlerim bilgilendirdiğiniz için tkrlr

Fischer

Üye
Merhaba,

Paylaşmış olduğunuz görsel içinde küfürlü içerik bulunduğu için kaldırılmıştır. Bu tür şikayetlerinizi oyun içi ticket sistemi ile bildirirseniz, ilgili ekip işlem uygulayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt