nedensiz atack ban ThoothAmon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thoothamon

Üye
açıklama yapılmadan atack ban olmaz bana bi yöneticinin neden ban atıldıgnı söylemesı lazım... konumu kapatmakla olmaz bu işler

Ries

Yönetici
Game Master
Merhaba,

Destek bileti oluşturduğunuzda ne için saldırı kısıtlama aldığınız ve ne kadar süre ile aldığınız size belirtilmekte.

Destek bileti oluşturmayı bilmiyorsanız oyun içerisinde sol üstte bulunan yardım kısmına tıklayarak bir bilet oluşturabilirsiniz.

thoothamon

Üye
Oyun içinde makro ve üçüncü parti yazılımları desteklemediğimizi ve yasak olduğunu hatırlatmak isterim. Ben komutçu int priestim ne macrosu neüçüncü parti yazılımı ben bunların hiç birini kullanmadım bana haksız yere ban atıldı bi daha incelenmesını istiyorum benım 3 günüm boşa gitti bütün eventları kaçırdım charıma np kasamadım hakarettten attıysanız bunun cezası mute olur atack ban nedır

Ries

Yönetici
Game Master
ThoothAmon isimli karakteriniz için inceleme sağladığımızda ''komutçu int priest'' iniz ile ''Dread Cyclops'' yaratıklarında makro kullanarak saldırı yaptığınız tespit edilmiş , arşivlerde ve loglarda bulunan kayıtlarda bu doğrultuda. Bu tür olumsuz davranışta bulunan oyuncuların etkinliklere katılamadığı ile ilgili yaşadığı hüznü paylaşamadığımızı belirtmek isterim. Açılan konuların silinmesi forum kurallarının ihlal edildiği durumlarda gerçekleşir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt