REHBER Nft Karakter İşlemi

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Sevgili bearfact, nft bastıktan sonra satılana dek karakterimizle oyunda takılabiliyor muyuz? Ayrıca diyelim karakterimizi koyduk fakat sonradan item çektik değiştirdik vs. Bu durum da nft kısmı güncelleniyor mu otomatik? Yoksa biz mi güncelliyoruz? @BEARFACT

Karakteri NFT dönüştürdükten sonra oyun içerisinden karakteri görüntüleyemezsiniz. Karakteri site üzerinden görüntüleyebilirsiniz sadece. Yani karakter üzerinde NFT dönüştürdükten sonra bir değişiklik yapamazsınız.

BEARFACT

Yönetici
Game Master
*Cezalı karakterler NFT olarak dönüştürülemez. ( Atak Kısıtlaması, Mute Cezası vb. )

burasına açıklık getirir misiniz ? anlık cezalı olanlar mı yoksa geçmişte mute almış char neden satılamaz anlamadım.

Geçmiş cezaları kapsamaz, anlık olarak bir cezası yoksa karakterin NFT olarak dönüştürebilirsiniz.

mkunkcu

Üye
1657240734638.png

rilax

Üye
Bir kere dönüştürdükten sonra pelerin gibi veya diğer NFT ler gibi kolayca ve masrafsız al sat yapılabilse keşke tekrar tekrar masraf yapmadan

rilax

Üye
Karakteri NFT dönüştürdükten sonra oyun içerisinden karakteri görüntüleyemezsiniz. Karakteri site üzerinden görüntüleyebilirsiniz sadece. Yani karakter üzerinde NFT dönüştürdükten sonra bir değişiklik yapamazsınız.
Karakter NFT ye dönüştürükten sonra bir daha oynamak istersek NFT yi kırdırmamız ardından tekrar NFT ye dönüştürmek istersek tekrar NFT dönüştürme Sc'si almamız mı gerekecek ?

IBoRiS

Üye
Geçmiş cezaları kapsamaz, anlık olarak bir cezası yoksa karakterin NFT olarak dönüştürebilirsiniz.
karkterlerin meslek craft özelliklerini öğrenebilecekmiyiz nft karakteri alırken diyelim craf konusunda çok iyi yüksek seviyede karakterim var ona göre fiyat koymak istiyorum ama bunu nasıl kanıtlıyacağım ?

Relapse

Üye
Roco Token'ın fiyat dalgalanması karşısında nft fiyatını güncelleyebiliyor muyuz?

Son düzenleme:

Müzisyen

Yeni Üye
*Cezalı karakterler NFT olarak dönüştürülemez. ( Atak Kısıtlaması, Mute Cezası vb. )

burasına açıklık getirir misiniz ? anlık cezalı olanlar mı yoksa geçmişte mute almış char neden satılamaz anlamadım.
GEÇMİŞTE MUTE ALMIŞ CHAR NFT YE CEVIRILIR ( AN ITIBARIYLE CEZASI BULUNAN HESAP ÇEVİRİLEMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ) GEÇMİŞ GEÇMİŞTE KALDI DIYE BİR LAFIMIZ VAR SEN CEZANI ÇEKMİŞSİN BİTMİŞ CEZAN..

Relapse

Üye
Karaktere nft bastıktan sonra oyunda aktif olarak takılamamak kötü bir durum gibi görünüyor.

Son düzenleme:

mrares

Üye
Karaktere nft bastıktan sonra oyunda aktif olarak takılamamak kötü bir durum. Ya hiç satılmazsa hiç karakterimize giremeyecek miyiz import işlemi yapmadan. Bence bunun hakkında bir çözüm getirilirse, bir çok insan bunu yapacaktır ve çok eğlenceli olacaktır diye düşünüyorum.
Hocam daha önce nft ile öyle ya da böyle ilişkisi olan oyun oynadın mı bilmiyorum fakat uzaktan yakından nft ile ilişkisi olan oyunların hepsinde karakteri nft'ye çevirirsin sonra siteye koyarsın. O süreç zarfında o karakterle oynayamazsın. Buna bir çözüm getirilemez çünkü doğru olanı bu.

Oynuo

Üye
@BEARFACT hesabımda 4 adet karakter slotu dolu. Nft karakter aldığımda hesabıma ekleyebiliyor muyum bu ne şekilde oluyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt