REHBER Nft Karakter İşlemi

Artifact

Üye
Import Character butonuna bastığımda MetaMask İmza isteği ekranı açılıyor, ekrandaki imza butonuna bastığımda ise "NFT non found!" mesajı dönüyor. Karakteri hesabıma ekleyemiyorum.

Raxable

Üye
şimdi örenk veriyorum biriyle tartıştım,ilk sefer 2-3 gün mute cezası aldım.Bundan dolayı NFT'den faydalanamayacağım heralde,bence acımasız olmuş.

Querrero

Üye
Bir karakteri diğer bir hesabıma geçirmek için NTF karakter olarak bastım diyelim ki karakteri. Diğer hesaba nasıl aktaracağım? Markette ucuza koyup kendim mi çekeceğim yani çok riskli. İki hesabında aynı NTF cüzdanına bağlı olması mı gerekiyor nasıl olacak ? @BEARFACT

JaxSui

J
Selamlar,

NFT karakterleri satışa koymadan başka bir metamask cüzdanına yani başka bir hesaba satmadan transfer edebiliyoruz değil mi ? Lütfen bu konuda da bir rehber videosu hazırlansın. Bazı bilmeyen arkadaşlar satışa koyup oradan çekmeye çalışıyor. Direkt olarak NFT ler metamask ile başka bir cüzdana gönderilebiliyor diye biliyorum ben de. Bu da bir NFT olduğuna göre gönderilebiliyordur. @BEARFACT

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Selamlar,

NFT karakterleri satışa koymadan başka bir metamask cüzdanına yani başka bir hesaba satmadan transfer edebiliyoruz değil mi ? Lütfen bu konuda da bir rehber videosu hazırlansın. Bazı bilmeyen arkadaşlar satışa koyup oradan çekmeye çalışıyor. Direkt olarak NFT ler metamask ile başka bir cüzdana gönderilebiliyor diye biliyorum ben de. Bu da bir NFT olduğuna göre gönderilebiliyordur. @BEARFACT

Evet gönderiliyor, bununla alakalı bir video hazırlanıyor.

Abdullah Çınar

Üye
Merhaba Savaşcılar!

Karakterinizi NFT’ye çevirme işlemi nasıl yapılır?

1- Market üzerinden "NFT Character Scroll" eşyası satın alınır.

2-NFT Character Scroll kullanıldığında hesabınızda bulunan karakterleri görebileceğiniz "Export NFT Character" penceresi açılır.

Ekli dosyayı görüntüle 8060

3- Açılan pencerede NFT haline dönüştürmek istediğiniz karakteri seçerek "Export" butonuna tıklayarak karakterinizi NFT’ye dönüştürebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 8061

Export işlemi tamamlandığında NFT’niz hesabınıza bağlı olan cüzdan adresine gönderilecektir.

Rise Online World Resmi Site üzerinden "Cüzdan Bağlantısı" kısmından NFT’nizi görüntüleyebilirsiniz.

NFT Karakterinizi satışa çıkartmak için Marketplace Rise Online adresinden, "MY NFTs" kısmından görüntüleyip, NFT Karakterinizi satışa çıkartabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 8062

Sahip olduğunuz veya satın aldığınız NFT Karakterinizi oyuna aktarmak için NFT Character Import adresinde yer alan "Cüzdan Bağlantısı" sayfasında NFT’nizin altında bulumam "Import Character" butonuna basarak karakteri oyuna aktarabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 8063

Karakterinizi NFT’ye Çevirme Şartları
*Hesabınızda cüzdan bağlantısı yapılmış olması gerekmektedir.
(Hesabınıza bağlı olan cüzdana erişiminizin olduğundan emin olunuz)

*Dönüştürme sırasında envanterinizde maksimum 1 adet Soulbound eşya bulunabilir.

*Cezalı karakterler NFT olarak dönüştürülemez. ( Atak Kısıtlaması, Mute Cezası vb. )

Karakteri NFT’ye çeviren ilk sahibi NFT’nin her satışından ömür boyu satış fiyatı üzerinden %10 miras hakkı kazanacaktır.

İyi eğlenceler!
Buraya açıklarken lütfen nft dönüştürülmek istenen karakter üzerinde sadece 1 tane bağlı İtem olabilir birden fazla bağlı olan itemler ile karakterinize nft basamazsınız detayında ekleyin 6250 RC yaklaşık 450 500tl paraya bu tamamen saçma adam tüm itemleri ile basıp komple satabilmek gerekir karakter degistiricek veya atıyorum satıp oynamicak birisi için gene çözüm değil yasal olmasada elden satış yapan arkadaşların önüne gecemiceksiniz güvenli ve tutarlı bir sistem olması için ben şahsen bir oyuncu olarak tüm bağlı itemler ile nft basilabilmesini talep ediyorum bu bence değerlendirmeye alınmalı

JaxSui

J
Buraya açıklarken lütfen nft dönüştürülmek istenen karakter üzerinde sadece 1 tane bağlı İtem olabilir birden fazla bağlı olan itemler ile karakterinize nft basamazsınız detayında ekleyin 6250 RC yaklaşık 450 500tl paraya bu tamamen saçma adam tüm itemleri ile basıp komple satabilmek gerekir karakter degistiricek veya atıyorum satıp oynamicak birisi için gene çözüm değil yasal olmasada elden satış yapan arkadaşların önüne gecemiceksiniz güvenli ve tutarlı bir sistem olması için ben şahsen bir oyuncu olarak tüm bağlı itemler ile nft basilabilmesini talep ediyorum bu bence değerlendirmeye alınmalı
*Dönüştürme sırasında envanterinizde maksimum 1 adet Soulbound eşya bulunabilir.

Yazıyor...

BEARFACT

Yönetici
Game Master

İlk başta söylediğiniz Karakter üzerinde 1 tane bağlı eşya geçebilir yazısı zaten yazıda mevcut.

Maksimum 1 adet Soulbound yani ruh bağlı eşya olabilir, Soulbound olmayan tüm eşyalar geçer.

Abdullah Çınar

Üye
İlk başta söylediğiniz Karakter üzerinde 1 tane bağlı eşya geçebilir yazısı zaten yazıda mevcut.

Maksimum 1 adet Soulbound yani ruh bağlı eşya olabilir, Soulbound olmayan tüm eşyalar geçer.
Peki bunun 1 tane olmasındaki sebep nedir mesela kişide birden fazla bağlı eşya var jop değişimi için satıyor misal nasıl olcak her 1 itemi satıp değiştirmek için scroll bu alcak yani bu saçma geldi itemlerin tamamı ile komple karakter direk nft dönüştürülse bence daha çok satar sürümden iyi kazanirsiniz

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Peki bunun 1 tane olmasındaki sebep nedir mesela kişide birden fazla bağlı eşya var jop değişimi için satıyor misal nasıl olcak her 1 itemi satıp değiştirmek için scroll bu alcak yani bu saçma geldi itemlerin tamamı ile komple karakter direk nft dönüştürülse bence daha çok satar sürümden iyi kazanirsiniz

Şu an için bu şekilde bir düşüncemiz bulunmuyor, ilerleyen zamanlarda bu değişirse yine güncelleme notlarıyla duyuru yapmış oluruz.

alpersefe

Üye
Merhaba nft bastıgım karakteri tekrar açtım yanlıslıkla scroolum gitti yardımcı olur musunuz pm ARYAAAM

Abdullah Çınar

Üye
Şu an için bu şekilde bir düşüncemiz bulunmuyor, ilerleyen zamanlarda bu değişirse yine güncelleme notlarıyla duyuru yapmış oluruz.
Oyun başında bir hatadan dolayı aslında devamlı kullandığım nickim ile karakterimi acamamistim kabul etmiyordu ve asıl oynadigim karakterimin nickinin sonuna S harfi koymak zorunda kaldım buda nickinnanlam bütünlüğünü bozuyor acikcasi fakat daha sonra yan char olarak denediğimde asıl kullanmak istediğim nicki kabul etti yönetim olarak sizden bunun değişiminin sağlanmasını rica edebilir miyim gerekli bilgileri versem benle alakalı bir hata değildi çünkü oyunun ilk zamanı kullanılmadığı halde kullanilmayan nickleri kabul gormeme gibi bir durum söz konusuydu yani yardımcı olabilirseniz sevinirim

SavetroN

Üye
Nft karakteri alıp hesaba eklemeyi detaylı gösteren bir anlatım var mı?

Abdullah Çınar

Üye
Dua
Merhaba Savaşcılar!

Karakterinizi NFT’ye çevirme işlemi nasıl yapılır?

1- Market üzerinden "NFT Character Scroll" eşyası satın alınır.

2-NFT Character Scroll kullanıldığında hesabınızda bulunan karakterleri görebileceğiniz "Export NFT Character" penceresi açılır.

Ekli dosyayı görüntüle 8060

3- Açılan pencerede NFT haline dönüştürmek istediğiniz karakteri seçerek "Export" butonuna tıklayarak karakterinizi NFT’ye dönüştürebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 8061

Export işlemi tamamlandığında NFT’niz hesabınıza bağlı olan cüzdan adresine gönderilecektir.

Rise Online World Resmi Site üzerinden "Cüzdan Bağlantısı" kısmından NFT’nizi görüntüleyebilirsiniz.

NFT Karakterinizi satışa çıkartmak için Marketplace Rise Online adresinden, "MY NFTs" kısmından görüntüleyip, NFT Karakterinizi satışa çıkartabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 8062

Sahip olduğunuz veya satın aldığınız NFT Karakterinizi oyuna aktarmak için NFT Character Import adresinde yer alan "Cüzdan Bağlantısı" sayfasında NFT’nizin altında bulumam "Import Character" butonuna basarak karakteri oyuna aktarabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 8063

Karakterinizi NFT’ye Çevirme Şartları
*Hesabınızda cüzdan bağlantısı yapılmış olması gerekmektedir.
(Hesabınıza bağlı olan cüzdana erişiminizin olduğundan emin olunuz)

*Cezalı karakterler NFT olarak dönüştürülemez. ( Atak Kısıtlaması, Mute Cezası vb. )

Karakteri NFT’ye çeviren ilk sahibi NFT’nin her satışından ömür boyu satış fiyatı üzerinden %10 miras hakkı kazanacaktır.

İyi eğlenceler
Şuanda bft market açıp bir karakter özelliklerine bakmak istediğimizde önce tam açılıyor ve sonra sayfa tek renk oluyor ekran bir daha gelmiyor bunun farkında mısınız değil iseniz bildirmiş olayım acil düzeltme yapabilir misiniz nft marketten karakter satın alma durumu şuanda bu neden yüzünden yapilamıyor
@SunRise @Vision @BEARFACT

Vision

Senior Moderatör
Dua

Şuanda bft market açıp bir karakter özelliklerine bakmak istediğimizde önce tam açılıyor ve sonra sayfa tek renk oluyor ekran bir daha gelmiyor bunun farkında mısınız değil iseniz bildirmiş olayım acil düzeltme yapabilir misiniz nft marketten karakter satın alma durumu şuanda bu neden yüzünden yapilamıyor
@SunRise @Vision @BEARFACT
Şu an kontrol ettiğimde böyle bir sorun gözükmüyor. Muhtemelen tarayıcı kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz.

Abdullah Çınar

Üye
Herkesin kullandığı tarayıcı olan Google Chrome kullanıyorum şuan sadece bende olması banada saçma geldi ama bir göz atsanız iyi olur ve aynı problemi telefondan nft market açtığımda yasiyorum karakterin özelliklerini görüntülemek istediğimde toz pembesi bı renkle ekran komple öylece kaliyor @Vision

Vision

Senior Moderatör
Herkesin kullandığı tarayıcı olan Google Chrome kullanıyorum şuan sadece bende olması banada saçma geldi ama bir göz atsanız iyi olur ve aynı problemi telefondan nft market açtığımda yasiyorum karakterin özelliklerini görüntülemek istediğimde toz pembesi bı renkle ekran komple öylece kaliyor @Vision
Çerezleri temizleyip kontrol eder misiniz lütfen

Abdullah Çınar

Üye
Çerezleri temizleyip kontrol eder misiniz lütfen
Konu ile alakası yok ama bu sorunu malesef yeniden yükleyerek çözdüm internetim hizli olduğu için çok sorun yapmadı.ama.bir sonraki guncellemede launcher bozulmadigindan emin olun lütfen diğer sorum ise şudur ki zindanda premiumlu olmak yada premiumsuz olma halinde exp değerleri sabit aynı mi geliyor yoksa premium extra fark yaratıyor mu bunu sormak isterim ve ayrıca premium exp değeri %10 arttırma çok düşük ilerde 70 veya daha üzeri lwl ler acildiginda lwl kasmak fazla sıkıcı ve zor olucak benim gibi legal oyuncular için bunla alakalı premium exp % sinenbir artış uygulanacak mıdır bununla alakalı bir çalışma var mı 2 konu hakkında detaylı ayrı ayrı bilgi verirseniz çok sevinirim iyi calismalar

Alparogg

Üye
Bir haftadan fazladir nft karakterimi oyuna import etmeye calisiyorum. Ilk benim hatamdi, aldigim karakter ve benim hesap farkli irklardi ve irk degisimi kapaliydi. Son guncellemeyle irk degisimini actilar. Irk degistirdim hala import edemiyorum. Cunku simdi de Import etmek icin Roco coin istiyor. Sponsor siteler uzerinden avax aldim, metamask uzerinden avaxi roco ya ceviremiyorum ama miktar cok dusuk oldugu icin. Sagolsun araci site yardim etti hesabima Roco yukleyiverdi magduriyet yasadigim icin fakat hala Import edemiyorum. Ve su an NFT Walletde de NFT karakter gozukmuyor. Resmen kayboldu. Oyundan Support a baglandim ordan bana discorddan su arkadasa ulasin dediler. Saatlerdir o arkadasin Online olmasini bekliyorum. Eger o arkadas online olursa ve benim sorunumu cozebilirse umarim bir sekilde ben de oynayabilecegim. Acikcasi pisman misin NFT aldigina derseniz evet derim. Guvenli degil biliyorum ama zamani geri alsam mail ile hesap alirdim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt