Öneri Offical açılmadan yapılması gereken değişiklikler

AthenSlayeR

Üye
Tamamen benzetilerek yaratılan oyundaki görsel dışında hatalı stratejileride değiştirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Oyun içinde her joba Fırsat eşitliği yaratmanız gerekmektedir. Partyler kurulurken tüm karakterlere eşit olarak ihtiyaç duyulması sağlanmalıdır. Oyun sıfırdan Offical olarak başladığında warriorları sadece exp kasarken kullanırlar. Fakat farm ve pkda şuan olduğu gibi çoğu ptler tarafından tercih edilmez.
Önerilerim aşağıdadır.

1-Joblar arasında eşite yakın farm giderlerinin olması gerekmektedir. (mana pot ve scroll ihtiyaçları vb)
2- 8 kişilik pt kurulurken her jobdan en az 1 oyuncu bulundurulması zorunluluğu getirilebilir. Sadece czde bu durum zorunlu yapılırsa diğer etkinliklerde bu zorunluluk koyulmadığında büyük sorunların önüne geçilir, denge bozulmaz ve yeni stratejiler üretilir.
3- Savaş alanlarında her jobun birbirine yakın count kazanma şansı yaratılmalıdır.

20 sene önce yaratılan oyundaki hatalı parçaları kesip atmaktan korkmamalıyız. Oynanış adına Rise onlinede hiçbir makro değişiklik görmedim.

Son düzenleme:

Gorakrısky-Mehmet

Üye
Düşüncene katılmakla birlikte bu konu hakkında bende konu açmıştım fakat ilgi görmedi yönetim inşallah dikkate alır.
party sisteminde tamamen aynı sınıftan oluşmaması gerekir bu sayede eşitlik sağlanır 2 ırk var ayrımı var bu normal ama ırk içinde ayrımı doğru bulmuyorum.

JaxSui

J
Partilere ekstradan buff exp coins buffu eklenmeli. Atıyorum 8 kişi parti tamamlanırsa exp bonus %1 %2 gibi bu basit bir örneği daha da gelişebilir.

Sphecta

Üye
belki ütopik gelecek ama ben partideki maksimum kişi sayısının 9 a çıkarılmasını isterdim. Daha güzel kompozisyonlar çıkabilir örneğin 2 asas 2 priest 1 tp mage 4 warrior
yada 3 priestli kombinasyonlar hatta 2 mageli kombinasyonlar bile çıkabilir

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt