İstek Okçu 5 ok mana harcaması ve Damage Yetersizliği

MiceS

Üye
Malum okçular olarak slotlarla farm yapmak istediğimiz 5 li ve 3 li ok kullanmaktayız. 3 li oku mana harcama gideri gayet uygunken 5 li ok harcarken inanılmaz mana sömürüyor. Hayır mana harcamasını geçtim. Damage noktasindada yetersiz kalmaktadır. Oyun yönetimin bu konuda düzenleme yapabilme durumu varmıdır. Bu sebepten dolayı okçu oynamak isteyen kişileri ekipler partiye almak istemiyorlar. Tşkler iyi çalışmalar

MiceS

Üye
Okçu düşmanları ile ilgilenmiyor. Yetkili bir moderatörun konu hakkında bilgilendirmesi bı veya bir yetkiliye iletilmesini istiyorum

DESTUR

Üye
Çok doğru bir konu biraz düşmesi gerek 5 Li ok mana miktarı

HeaveN

Üye
Bende ilk okçu oldum sonra dedim bide asasla kesem aman tanrım dedim :) tek atıyo resmen canavara sonra pointleri asas çevirdim süper oldu
asasla exp kasarsan mükemmel warior hızlı kesiyo canavar okçudan hızlı okçu denedim gerçekten bot dayanmıyo + bot geçtim canavar canı gitmiyo abi
asasla 1 vuruyom tek atıyo :D asas oynamanı tavsiye ederim okçudan daha çok iş yapar comba güzel yaparsan mükemmel asaslar

MiceS

Üye
Bende ilk okçu oldum sonra dedim bide asasla kesem aman tanrım dedim :) tek atıyo resmen canavara sonra pointleri asas çevirdim süper oldu
asasla exp kasarsan mükemmel warior hızlı kesiyo canavar okçudan hızlı okçu denedim gerçekten bot dayanmıyo + bot geçtim canavar canı gitmiyo abi
asasla 1 vuruyom tek atıyo :D asas oynamanı tavsiye ederim okçudan daha çok iş yapar comba güzel yaparsan mükemmel asaslar
O konuda sana katılıyorum ancak okçu klasinin pasiflestirmis oluyoruz. Bu dedikleriniz sadece canavarlar için geçerli değil aynı zamanda pk ortamında da yetersiz kalmaktadır. Eğer herkes bu durumdan dolayı günlük ticket atarsa bize kulak vereceklerine inaniyorum

Gensuke

Üye
çok objektif bir yorum yapayım 3-5 kombosu son gelen patche kadar düzgün çalışmıyordu ve okçular tamamen çöptü yaratıklara asaslarla aynı hasarı çok daha fazla mana yiyerek atıyordu ama patchden sonra 3-5 kombosunu düzeltmişler ve şuanda kesinlik bir hasar sorunu yok gayet yerinde fazlasını istemek yersiz ama mana konusunda evet 1 tık 5li manası düşürülebilir yanlız okçu hala pvpde çok zayıf uzak skillerinin hasarının artması gerekiyor özellikle bu oyunda potu bastığımız gibi hp dolması okçuları daha da zayıf kılıyor

MiceS

Üye
Aslında benim bahsetmek istediğim harcanilan mana karşısında çıkan damage çok yetersiz. Tek başına slot farmlamak çok zor. Bir çok kişi okçu oynamasina rağmen bu damagelerdrn dolayı asas oynamak zorunda kalıyor. Madem böyle olacaktı okçu klasini komple kaldirsinlar bizde kurtulalım onlarda.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt