İstek Okçu damage ve mana kullanimi hakkında.

MiceS

Üye
60 level okcum var. Level kasmak istesem en az 3 li 5 li ok kullanmam gerekli. Skillerin mana harcama değerleri inanılmaz yüksek. 2 defa 3 li 5 li yapsam mana bitiyor. Warriorlar en ezik skilleri ile istedikleri slotlarda rahatlıkla exp kasabiliryorlar. Ayrıca damageler yerlerde solo farm yapmak istesen buf ac yok ise direk yerdesin. Yani anliyacaginiz okçu olmak rise online world platformunda zulüm haline geldi. Hayır bu klasi istemiyorsanız keşke basindan kapatsaydiniz. Mana ve damage konusunda düzenleme yaparsanız çok memlun oluruz. Şimdiden iyi çalışmalar.

gold2123

Üye
Okçunun mana costları %50 azaltilmasi lazim, oyunu yapanlar resmen mage op olsun diye calismis ugrasmis burada bir taraflilik söz konusu, mage teamler pot harcamadan slot dönüyor, ben 5li ok atamiyorum mana yemesin diye. 5li ok 165 mana yiyiyor 165 nedir aga? Bunun 80e dusmesi lazim, 3 lu ok 35 mana diye onu kullaniyorum exp partide.

CarperPeynir

Üye
Abi mage nasıl mana harcamıyor günlük abartısız 1.5 2 m pota gidiyor saçmalamayın ya bi macro gitti diye sallayıp duruyonuz.

irontitan1

Üye
Abi mage nasıl mana harcamıyor günlük abartısız 1.5 2 m pota gidiyor saçmalamayın ya bi macro gitti diye sallayıp duruyonuz.
Makroyla ne alakası var saçmalamışsın,siz bugla kasıyorsunuz ama ? 10 kişi biyerden vurup mob ortada durunca size atak yapmıyor o ne olacak ? günlük 1.5-2m pot dediğin şey ztn 1k pot,okcu pk da 60 skili atıyor,exp kasarken 3lü 5li vuruyor,bir de buna karşılık vurduğu hasar ve isabet çok düşük,hele ki pk da 60 skilinin 4 tanesinden 1 tanesi isabet ediyor isabet edende 350 vuruyor ,geri kalan her skill mana yediği halde isabet etmiyor,sekiyor veya başka birşey oluyor,her oyunda şu mage op olmasa olmaz yeter bıktık ya.

erkutrx58

Üye
PVP Server mantığıyla jobların damageleri belirlenmiş her kesim ağlaya ağlaya birşeyler yaptırıyor cogunluk hangi kısım ise o güçlü suan D:

srreal59

Üye
Adam haklı 5-3 kombo ileçok fazla mana potu gidiyor. alchemy ile birlikte pot üretimi vs gelmeli eğer düşürümüceksede.

MiceS

Üye
Pot gitsin ama onun karşılığı bı exp yada herhangi bi karşılığı olsun 2 m pot gidiyor ama epic düşürdüğün İrem ve toplu kestiğin slotun expsi çabası. Asas karakterler çok kırılgan olmuş. Her yaratığa dalması zor. Ayrıca damage noktasindada harcadığı mana yeterli olmuyor ki onu geçtim pustan 1000 lik pot çeksen 2k mana dolduruyor. Asasin manası zaten 1600 yani çok geri kalan 400 mana çöp oluyor. Bunları düzenlemesi yapılması şart. Az bir kitlenin lafı ile hareket edilmemeli

CarperPeynir

Üye
Pot gitsin ama onun karşılığı bı exp yada herhangi bi karşılığı olsun 2 m pot gidiyor ama epic düşürdüğün İrem ve toplu kestiğin slotun expsi çabası. Asas karakterler çok kırılgan olmuş. Her yaratığa dalması zor. Ayrıca damage noktasindada harcadığı mana yeterli olmuyor ki onu geçtim pustan 1000 lik pot çeksen 2k mana dolduruyor. Asasin manası zaten 1600 yani çok geri kalan 400 mana çöp oluyor. Bunları düzenlemesi yapılması şart. Az bir kitlenin lafı ile hareket edilmemeli
Düzenlemeler şart oyun daha yeni bunlar zamanla yapılcak şeyler. Herkes toplu kesmeye takmış durumda içinde olmayan adam bilemez czde deatlordlarda çok kasılıyor diyorlar bugdan yararlanıyorlar diyorlar orda öldüğümüz kadar hiç biyerde ölmüyoruz mesela :) harpye gidiyosun meleler slotları doldurmuş. Bi mage olarak en iyi melee ptsine girerek en iyi kastım. Mage slotları az ks çok dönüyor hiç kimse bunlardan bahsetmiyor mesela. Herkes kendini düşünüyor. Magesi okçusu priesti warrioru bir olup fikir üretmedikten sonra hiç bir yere gelemeyiz.

gold2123

Üye
Oyunda mage teamlerin lafi ile hareketi edildigini dusunuyorum oyunda hersey magenin lehine ayarli

CarperPeynir

Üye
Ben bir mage olarak öyle düşünmüyorum görmedimde içinde olarak söylüyorum mage hedef gösterilerek yazılanları bende çekiyorum okurken mage neymiş diyorum :) cz gidemiyorum kasmak için kaç gündür 2 günde 1 lvl alıyorum.

MiceS

Üye
o kadar konu açıldı nerenle takip ettin...İllet bi kitlesiniz 500 tane konu acıldı damage ve mana konusunda..Bi archer konu açmasın hemen makro cart curt hastamısınız siz adam haklı bi şey yazmıs laf makroya gelmiş nasıl olduysa
Bende bunu anlamış değilim istiyorlar ki sorunumuzu her gün açalım madem öyle düzenli olarak aynı konu hakkında konu acacam umarım bir yetkili bunun farkına varır yada yetkili bir moderatör açıklama yapana kadar bu konuyu sürekli güncel tutacam. Gerçekten bu durumdan canımız sıkılmış durumda

gold2123

Üye
Ben bir mage olarak öyle düşünmüyorum görmedimde içinde olarak söylüyorum mage hedef gösterilerek yazılanları bende çekiyorum okurken mage neymiş diyorum :) cz gidemiyorum kasmak için kaç gündür 2 günde 1 lvl alıyorum.
Takımın yoksa normal sorun zaten mage teamlerden kaynaklaniyor beraberken çok gucluler tek basinaysan boyle dusunmen normal

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt