Okçu Hasar Adaletsizliği

Jigisup

Yeni Üye
Okçu olarak ksleşemiyoruz hocam anlamak istiyorsanız bir sorun var. %10 hasar kıstınız, güncelleme öncesi sadece adrenalinle 1932 AP var vixen 8 8 heavy setle, şimdi dual regalia kanat pelerin var 2231 AP var ben aynı hasarı atamıyorum. Adamda pus bile yok asas orta itemli multi pt yarışamıyoruz yeni moblara gittik en basitinden xayroth a 1100 vuruyoruz mele warror ezip geçiyor 85 e mountain harpy de mi kasacağız earth golemde bpler var yani okçuyu öksüz yetim gibi kenara itelemekte amaç ne. Farm multi için mücadele ediyorsanız zaten multiler asas bp bir tane okçu yok biz 3 K mana yakıyoruz 70 skili ile adam mana regenle sıfır masraf kasıyor ben ne yapabilirim farm yapmak için chara 50 binlik item mi yapacağım yani gidin 85 den sonra kasılınca neyi nerf atıyorsanız atın İnan geceden beri sinirlerim bozuldu yani 15 bine vixen 8 aldık ne işe yaradı benim 70 80 AP artırmak için ödediğim 10 bin lira farkı bir nerfte sıfıra indirdiniz bir şekilde oyun yönetimine iletin Exp kasmak için heyecanla beklerken şimdi kutusuz 50-60 K Exp ile char kasmaya çalışıyoruz malum oyundan ne farkınız kaldı nerde adaletli oyun yönetimi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt