Okcu Için Gelen Nörf Hk.

BOGAZINYARGICI

Üye
Selam, Yeni sw başından beri aktif olarak okcu oynayan bir oyuncuyum. Yapmış olduğunuz güncellmeden sonra tyrant da 6 okcu 1 gecede kişi başı 4k mana yaktık. Okcunun yapısı gereği dönebileceği slotlar zaten belli, mobun dibine gelmesi gerekiyor 5linin oturması için. Mele ks geldiğinde mob dibimize gelmediği için slota çöküyorlar direkt yeni slot arama derdine düşüyoruz. Bunca zorluğun üzerine birde okcu için nörf getirdiniz. Daha önce magelere benzer bir durum oldu mageler ayaklanınca bug olmuş vs dendi geri çekildi. Bu olaydada okcu oynayabilmek için ayaklanmamız mı gerekiyor? Bu tür değişiklikler 1 anda yapılabilecek değişiklilermi sizce ? Veya okculara nerde kasmayı tavsiye edersiniz?

Lütfen oyun içi destekten açın gibi bir cevap dönmeyiniz. Aynı konuyu destektende açıyorum. Ama burası tartışma formu, eğer burda tarşılmasını istemiyorsanız formuda kapatın ?

Son düzenleme:

DeadLegion

Üye
Hasar nerfinden ziyada 3lu 5liye cd getirilmeliydi. Teklilerin hasari artirilip cd eklenebilirdi. Bu nerf sacma oldu.

_Cerberus_

Üye
Sevgili Rise Online Topluluğu ve Yönetim Ekibi,

Son dönemde okçu sınıfına yönelik yapılan güncellemeler, pek çok okçu oyuncusunu zor durumda bıraktı. Arkadaşın da dediği gibi Özellikle Tyrant bölgesinde, bir gecede 4k mana harcamak zorunda kaldığımızı düşündüğümüzde, bu güncellemelerin ne kadar ağır olduğunu görebiliriz. Okçuların temel oyun dinamikleri, düşmanlara yakın konumlanmayı gerektiriyor; bu da melee sınıflarının müdahalesiyle işleri daha da zorlaştırıyor.

Bu güncelleme, okçu sınıfının oyun içindeki stratejik rolünü ve etkinliğini ciddi şekilde sınırlamaktadır. Önceden belirlenmiş slotlara bağlı kalmak ve sürekli olarak yer değiştirmek zorunda kalmak, sınıfın temel oynanışını ve eğlencesini olumsuz etkiliyor. Benzer sorunlar geçmişte büyücüler için de yaşandığında, topluluk olarak sergilediğimiz tepkiler sayesinde değişiklikler geri alınmıştı.

Biz okçu oyuncuları olarak, yapılan bu değişikliklerin gözden geçirilmesini ve oyunun dengesini koruyacak şekilde yeniden düzenlenmesini talep ediyoruz. Okçu sınıfının oyundaki yerinin adil ve dengeli olması, hem bizim için hem de genel oyun sağlığı için kritik öneme sahiptir.

Yönetim ekibinden, oyuncu geri bildirimlerine kulak vererek, bu güncellemeleri tekrar değerlendirip, gerekli düzenlemeleri yapmalarını istiyoruz. Sadece bu sayede, her sınıfın oyun içinde adil bir şansı olabilir ve oyunun genel çekiciliği artırılabilir.

Topluluğumuzu, bu konuda bizlere destek vermeye ve sesimizi daha güçlü bir şekilde duyurmamıza yardımcı olmaya davet ediyorum. Hep birlikte, Rise Online'ı daha adil ve eğlenceli bir ortam haline getirebiliriz.

Okçular adına teşekkür ederim BOGAZINYARGICI...

STB

Yeni Üye
Merhabalar,

Yapılan her güncelleme notlarındaki iyileştirmelere ve ya yeniliklere her zaman açık olduğumuzu ve malum bazı oyunlara nazaran bu işi daha iyi yaptığınızı biliyoruz fakat, rekabet oyununda bir sınıfı farm olsun exp olsun saf dışı bırakmanız o oyunun mekaniğini ve oyun sirkülasyonunu aşırı derecede etkilemektedir. Yapmış olduğunuz okcu güncellemesinden sonra hem oyunun pazar sistemi zarar görmüş olup hem de okcu oyuncuların exp kasma ve masrafları diğer sınıftaki karakterlerin üstüne çıkmıştır. Pvp anlamında yapılması gereken işlem Pve de yapılmasının doğru olmadığını düşünüyorum. Bu konuda BOGAZINYARGICI nin bahsetmiş olduğu şikeyeti çoğu okcu oyunculardan da geri bildirim olarak alacağınızdan eminim.

Saygılarımla.
STB

Pitou

Üye
Okçu pve de hala çok güçlü durumda asla bir düzenleme gelmemeli her yerde okçu parti görmekten bıkmıştık.

0TT0MAN

Üye
+7 peper setli 7 mage stafla 8 okcuya kutu vermıyor okcuyu biraz daha geri plana atmaları lazım yoksa sv okcu dolucak:D

sbh

Üye
Her yerde gördüğünüzden kastınız haddardaki oyuncu bile olmayan multilerse onlar hangi job işlerine geliyorsa onu açar. Bize ne 1 tane adam 300 pc olduğu bile şüpheli sözde 300 pc ile 300 tane okçuyu oyunun koyduğu legal botla yönetiyorsa. Onlar priest açınca priest görmekten bıkmayacak mısınız? Assas açınca assas görmekten bıkmayacak mısınız? Birinin canı sıkılıyor diye mi nerf atılıyor bir joba? Şu mesajlara bakarak bile oyunun kimlerin lafına göre hareket ettiği belli okçu görmekten canları sıkılıyormuş

GorrTheGodButcher

Üye
yetmez ama evet diyerek okçuya gelen nerf'ün artırılmasını taleb ediyoruz. Umarım pve'de gelen nerf en kısa zamanda pvp'de de gelir.

"mobun dibine gelmesi gerekiyor 5linin oturması için." şunu söylemek için insanın utanması olmaması gerek ya gerçekten haha. 3lü 5li'nin range'nin ne kadar uzak olduğu, skillerin hiçbir animasyona ihtiyaç duyulmadan makroyla çatır çatır 8li 8li vurulabildiği bir ortamda gerçekten çok tuhaf. Bu nerf yetmez, en kısa zamanda bu job'un attack skill range'inin kısaltılması ve 3lü 5lisine cool down eklenmesi gerekiyor. Yoksa 85 capte dv'de barınamayacak kimse.

Pitou

Üye
Her yerde gördüğünüzden kastınız haddardaki oyuncu bile olmayan multilerse onlar hangi job işlerine geliyorsa onu açar. Bize ne 1 tane adam 300 pc olduğu bile şüpheli sözde 300 pc ile 300 tane okçuyu oyunun koyduğu legal botla yönetiyorsa. Onlar priest açınca priest görmekten bıkmayacak mısınız? Assas açınca assas görmekten bıkmayacak mısınız? Birinin canı sıkılıyor diye mi nerf atılıyor bir joba? Şu mesajlara bakarak bile oyunun kimlerin lafına göre hareket ettiği belli okçu görmekten canları sıkılıyormuş
Bence bütün sınıflara özel moblar olması gerekiyor. X bir mob olacak diğer joblar bu moba daha az vuracak Moblar yakın olacak . Okçu , Okçu ile ks leşicek.
En doğru çözüm bu bence yoksa herkes diğer joba nerf isteyecek bunun sonu yok. Her karakterin kendi slotu olması gerekiyor.

BOGAZINYARGICI

Üye
Dostlar, çok komik yorumlarınız var. Okcu da bu oyunun bir jobu, eğer bu sizin zorunuza gidiyor ise mmorpc oynamayın? Gidin mario oynayın orada tek job var. Benim sorum şu olacak ; OKCU NEREDE KASACAK ? Varmıdır buna bir cevabınız ?

DeadLegion

Üye
Dostlar, çok komik yorumlarınız var. Okcu da bu oyunun bir jobu, eğer bu sizin zorunuza gidiyor ise mmorpc oynamayın? Gidin mario oynayın orada tek job var. Benim sorum şu olacak ; OKCU NEREDE KASACAK ? Varmıdır buna bir cevabınız ?
Okcu heryerde var da burdaki gibi degil. Gerci hicbir job burdaki gibi degil.

BOGAZINYARGICI

Üye
Okcu item piyasasınıda dümdüz ettiniz. Gönülden tebrik ediyorum sizi, gerçekten oyunu bayır aşağı görüyüorsunuz. Mevcut okcu itemlerimden ettiğim zararı helal etmiyorum. Umrunuzda olacağını sanmamda yinede bilin istedim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt