Okçular Tahmini Kaç Drop Daha Aldıktan Sonra Monu Bossu RNG Olur?

UnreaL

Üye
Aradaki fark artık kapanmayacak hale gelmek üzere diye düşünüyorum.

Jastreb

Üye
okçu pt dışında o bossun damagesini alabilecek bir pt yok.

UnreaL

Üye
Tamam yahu herkes okçu ise sıkıntı yok. Ben itemsizde oynarım. PK atanlar düşünsün. Tek bir clan tüm dropları topluyor bu şekilde.
Biz RNG'sini sevmiştik ROW'un

Balerion

Üye
Bazı yorumları gorünce çıldırıyorum. Yahu arkadaş okcu dediğin biraz bile hasar vurmak için kağıt gibi olmak zorunda. O durumda da sadece sabit duran pve unsurlarıni kesebiliyor.

Sizin derdiniz nedir onu da mı kesemesin. Okçu teke tekte asasla kapışırken okçunun arkasinda healer varken bile asası kesemiyor. Ok ile karşı ırkın canını bile indiremiyor, adam pot bassa karşıliyor hasarı.

Okçu partinin parti olarak yaptiği işi asaslar solo veya duo olarak yapıyor. Okçu pvp'nin en kötü job'ı. Az biraz avantajlı oldugu bir yer bulunsa hemen saldiriyosunuz. Gidin partiyle vs atan asaslara, bir gb ile car dizip adam tekleyen magelere saldırin

Otto

Üye
Önce bu boss u asaslar alıyordu onları nerflettiniz, şimdi çıkmış rng olsun okçulara laf söylüyorsunuz, hiçbir şekilde rng olmayacak gidip İtem kasın belki kutu alırsınız, hayırlı günlerr.

Otto

Üye
Önce bu boss u asaslar alıyordu onları nerflettiniz, şimdi çıkmış rng olsun okçulara laf söylüyorsunuz, hiçbir şekilde rng olmayacak gidip İtem kasın belki kutu alırsınız, hayırlı günlerr.
Okçuya macro yapıp elin hareket etmeden normal hızının 3 katı hızda atak yapıyorsun o yüzden bu çırpınışların. Nasıl olsa başkası gelip elinden alamayacak uyanık seni.
O zaman kutuyu alanlar Macrocu mu? İnsanları hile hurdayla ithaf etme ayip

UnreaL

Üye
Arkadaşlar benim yapmak istediğim açıklama şu; günde 1 gb belki anca kasıyorsunuz. Fakat ortadaki bosstan hergün 40gblik item alanlar var.
Ben olayın burasındayım. Yetişemeyeceğiz bu arkadaşlara artık.

RoXriTe

Üye

O zaman kutuyu alanlar Macrocu mu? İnsanları hile hurdayla ithaf etme ayip
%90 ı macrocu. 100.000 tl karakterine para harcayıp macro açanlar var nick vermek yasak olduğu için yazmıyorum ancak yayınında ona buna küfür eden kişi diyeyim sen anla.

Boss un rng olması gündeme alınmıştı zaten. Dw de bulunan tüm bossların rng olması daha mantıklı. Clanca boss kovalamak istiyorsan hadar gibi bölgelerde kovalayabilirsin. Drop alamazsan birilerinden gider daha çok item satın alırsın kendine

Balerion

Üye
%90 ı macrocu. 100.000 tl karakterine para harcayıp macro açanlar var nick vermek yasak olduğu için yazmıyorum ancak yayınında ona buna küfür eden kişi diyeyim sen anla.

Boss un rng olması gündeme alınmıştı zaten. Dw de bulunan tüm bossların rng olması daha mantıklı. Clanca boss kovalamak istiyorsan hadar gibi bölgelerde kovalayabilirsin. Drop alamazsan birilerinden gider daha çok item satın alırsın kendine
Merhabalar sanirım şaka amaçli yaziyorsunuz, oyunda makro asaslardan dvde yurunmüyor. Warrior cift skill makrosu yüzünden skill kullanim sistemi değilşti. Priestin makrodan eli görunmuyo. Dvde haddarda 1 levelden son levele kadar herkes kullaniyor Makro asaslardan yolda yürüyemiyorsun da okçular makro açınca mı okçuya saldirilıyor? Neden özellikle okçu, tüm makro kullanan joblardan şikayet et sanki kullanmayan mı var? Buarada makrodan en az faydalanabilen job okçudur. Aksini iddia eden ataride maryo oynasın çok net

Otto

Üye

Bak şu an 1 saatte 1 orta monu çıkıyor, bir clan var adını vermek istemiyorum her kutu bu adamlarda, daha biraz önce dvine ring attı son 2 gündür 2 kere blue dragon pendant alıyorlar o da benim online olduğum zamanlar. Bu adamlar sürekli online bence hak ediyorlar çünkü sağlam ve birlikte oynuyorlar.Siz de böyle bir arada olursanız sizde alırsınız.Macro diyip bu işyen sıyrılmak hoş değil, ha Macrocu bir ton adam var o konuda haklısın.

UnreaL

Üye
Konu farklı yerlere gitti; ben okçunun 3'lü 5'lisinden kutu alınamaz demek istiyorum.

Ayrıca diğer bahsettiğim olay şu; belirttiğin dropları elle kasmaya çalışsan 1 yılda yapabilir misin?

UnreaL

Üye
Tamam kardeş ne diyim ben toplumun nabzını yokladım. Ben böyle de zevk alıyorum sıkıntı yok.

Herkes memnun demekki.

RoXriTe

Üye
Merhabalar sanirım şaka amaçli yaziyorsunuz, oyunda makro asaslardan dvde yurunmüyor. Warrior cift skill makrosu yüzünden skill kullanim sistemi değilşti. Priestin makrodan eli görunmuyo. Dvde haddarda 1 levelden son levele kadar herkes kullaniyor Makro asaslardan yolda yürüyemiyorsun da okçular makro açınca mı okçuya saldirilıyor? Neden özellikle okçu, tüm makro kullanan joblardan şikayet et sanki kullanmayan mı var? Buarada makrodan en az faydalanabilen job okçudur. Aksini iddia eden ataride maryo oynasın çok net
sanırım ateride mario oynamaktan el hareketlerini fark edemiyorsun. swifthack ile okçu macrosu arasında bir fark yok. sh ile normalden daha seri yürüyorsun okçu macro da ise normalden daha seri ok atıyorsun. Bunu sağır sultan bile biliyorken kalkıp yok diyorsun. Yalan söyleyin boşuna. evet herkes macro kullanıyor ancak diğer kullanan karakterlerin skillerinde bekleme süresi olduğundan o sürenin dışına çıkamıyorsun. Okçu skillerinde bekleme süresi yok ve animasyonu sorunlu bu yüzden normal hızının 3 katı hızda 3 - 5 li ok atıyor. Şimdi mario oynamaya devam edebilirsin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt