Oyun Grafikleri Anketi

OYUN GRAFİKLERİ BEKLEDİĞİNİZ GİBİMİYDİ

• Yeterli

Oy: 17 45.9%
  • Dahada geliştirilebilir

Oy: 16 43.2%
  • Kötü

Oy: 2 5.4%
  • Çok kötü

Oy: 2 5.4%

• Kullanılan toplam oy
    37

hzrckmk

Üye
Umarım dahada geliştirilir bana biraz yetersiz geldi yinede fena değil
Koşu animasyonları çok garip geldi bana

Son düzenleme:

platoon0x

Üye
Emin ol mmorpg bir oyun için fazla bile. Böyle oyunlarda genel grafik kalitesinden ziyade daha çok insana hitap etmek önemli. Mevcut şartlarda bile pc im kaldırmıyor diye şikayet eden bir sürü insan varken grafikler daha da iyi olsa sıkıntı olurdu.

hzrckmk

Üye
Emin ol mmorpg bir oyun için fazla bile. Böyle oyunlarda genel grafik kalitesinden ziyade daha çok insana hitap etmek önemli. Mevcut şartlarda bile pc im kaldırmıyor diye şikayet eden bir sürü insan varken grafikler daha da iyi olsa sıkıntı olurdu.
Aga dogru diyosunda koşu animasyonları falan bana bi garip geldi haklısın yinede

shady19071907

Üye
Oyunun grafiklerinde bence sorun yok mutlaka iyileştirmeler yapılır fakat şu aşırı cpu ram tüketimi azaltılmalı. En azından biraz daha optimize edilmeli. Ufak eksiklikleri dışında bu oyun çok can yakacak

Lolgamelol2

Üye
Koşu anımasyonları garip gelmiş arkadaşa bence bu koşu anımasyonları en iyisi

Lolgamelol2

Üye
Koşu anımasyonları garip gelmiş arkadaşa bence bu koşu anımasyonları en iyisi

MaTiz

Üye
Koşu animasyonları grafik değildir. Mmorpgler de grafiğin çok ön planda olduğunu düşünmüyorum önemli olan oynanış ve hikayedir. Ayrıca böyle f2p olup genel bir kullanıcıya ulaşmak istiyorlarsa grafiklerin düşürülmesi daha iyi olacaktır. Grafik ne kadar iyi olursa olsun oynanış ve hikaye kötü olduktan sonra grafikler pek kurtarmaz.

Rexiach

Üye
Görüntü iyi fakat hareket halinde karakterin sağ ve solunda kare kare görüntüler oluyor anlamadım. durunca ve zoom yapınca netleşiyor ama harekette kare kare görüntü geliyor

huseyin35

Üye
+1. At .. kelebek konmuş gibi olmuş. Ekleyelim diyen geliştiriciyi tebrik ederim hayal gücü güzel. O güzelim zirhlardan ... Gibi bir şey cikiyor sirttan gercekten cok yakisiyor sanat eseri .. cizimlere sergi açmaliyiz hatta.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt