Oyun şahane gerisi bahane!

iGorDivandakoR

Üye
Hep şikayet postu geliyor veya istek öneri vs kimse demiyorki daha yep yeni oyun ve gümbür gümbür geliyor üstüne kata kata daha 65 cap be bismillah dur da sabret.! . Bende içimden gelerek şöyle bir post açayım dedim OYUN DAN HER GECEN GUN DAHA FAZLA ZEVK ALARAK OYNUYORUM !!

TEŞEKKÜRLER RİSE ONLİNE !

birol2003

Üye
İtiraz edenlere sen ne bakıyorsun, bu kitlenin olacağı ön görülen bir şeydir, şikayet eden bir avuç kişi zaten onlar ne yaparsan yap hep şikayet edecekler (az önce bir postta gördüm birisi tutmuş uniq takıların düşmesi imkansıza yakın zor olmalı diye yazmış birisi, al burdan yak. :) ) Yapsalar bir dert yapmasalar bir dert birileri hep çıkıp ağlaklık yapacak mutlaka

MaRaKeSH

Üye
şikayet edenlere her gün unig takı düşşün, millete pendant düşüyor bana hep ring der gene şikayet eder. durmak yok yola devam

DiabIo

Üye
Güzel bir konu olmuş hocam. Pozitif yaklaşımınız bence ümit verici. Ama şikayet eden ağlayan tayfa ile oyunun daha da ileriye gitmesi gelişmesi için fikirlerini ve rahatsızlıklarını dile getiren, yapıcı eleştiride bulunan arkadaşları ayırmak gerektiğini düşünüyorum. Siyah ve Beyaz değil herşey.

emrdrc

Üye
Sanırım bize oyundaki "LAG"dan dolayı gelemiyor gümgür gümbür diye :D

greendaybeykoz

Üye
Bu oyunun muhakkak kendi kitlesi olur.
Bunun yanında birçok insanda oyunun biraz ilerlemesini beklediğide aşikar, bu insanlarda ona göre yol alacaklar.

Hunharium

Üye
Arkadaşlarımla oyuna giriyoruz farmımızı atıyoruz sohbetimizi ediyoruz çıkıyoruz. Millet aklını kaybetmiş, bir arkadaş forumda konu açmış soothsayer kesmekten psikolojim bozuldu diye. Cidden insanları anlamıyorum bir oyunun grind üzerine olmasından neden bu kadar rahatsızlar anlamış değilim. Yok insanlar çok ilerledi ben geri kaldım, yok craft yaptılar ben yapamadım, yok item yaptılar ben yapamadım. Yapamadın da öldün bittin mi? 2-3 arkadaş edinin farmınızı atın keyifli keyifli bu kadar kolay iş aslında ama ağlayan ağlayana. Sorunları yok demiyorum oyunun var elbet ama düzeltilemeyecek şeyler değiller, ve bunun üzerine çalıştıklarını da düşünüyorum. Benim şahsi görüşüm oyun daha güzel yerlere gelecek, ve zaten hali hazırda biz arkadaşlarımızla eğleniyoruz.
İyi forumlar dilerim.

milyonpapel

Üye
arkadaşlar 2022 yılında bir mmorpg dendiği vakit oyunun bin tane eksiği var. gerçekten var sallamıyor insanlar burada. oturun bu oyunu yapan kişilere sorun, onlar dahi size bunu söyleyecektir. şikayet eden arkadaşlar da oyun daha güzel olsun derdindeler.

Alkoer

Üye
Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi bilmeniz gerekiyor bence.

Oyun şuan beta nın gerisinde. Polyanna olmaya gerek yok. Hakaret ve kırıcı ağır eleştiri yapmadan gördüğümüz eksikleri söylememiz lazım.

Eğer söylediğiniz gibi oyun şuan sizi mutlu ediyorsa zaten 20senelik kore yapımı oyunda mutlu olur buraya gelme ihtiyacı duymazdınız.

MaRaKeSH

Üye
evet beta alfa ve erken erişim kıyaslandığında büyük farklar var. mesela rün sistemi yok, +70 yok vb he eklenenler yokmu onlarda var ama onlarıda kullanamıyoruz sorun burda çıkıyor aslında. birşey eklenmiş oyuna hemen bugu çıkıyor ortaya bu oyunun eksiği değil aslında bu insanımzıın sürekli bir hile kullanayım bir macro kullanayım kafası. yıllardır oynarım bu tarz oyunları 1 kere birşeyin bugu nu bulamadım :)) insanlar kötüğye kullandıkça yöneticilerde önlem almak zorunda kalıyor. binlerce kişinin soyulduğu çarların çalındığı, bankaların boşaltıldığı günlerden bugünlere gelmek bile iyi birşey eleştirelim ama düzeltmek için eleştirelim yıkmak için değil

Hedvein

Üye
Bence şikayet konuları gelmesinde sorun yok, övgü olarak yazılacak şeyler de var tabi ama forum mantıklı kullanılır da olumsuz geri dönüşler uygun dille anlatılırsa inanıyorum ki çoğu sorun daha hızlı çözülür.

''fArM çOh zOr dRoPLaRı KıSmAyIn yiTeR yiaW oYuNu bIraKıRız hAaaa'' demek yerine '' drop oranlarının oyuncu geneline göre optimize edilmesi ve farm tabiatının her oyuncunun faydalanacağı şekilde zaman zaman test ederek ortak noktaya varılması oyunun ilerleyişi açısından daha iyi olacaktır'' desek mesela bence daha etkili olur.
Bu örnekle de şahsi fikrimi belirtmiş oldum :p

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt