Oyun Zorluğu Hk.

darkqustk

Üye
Oyun Alpha sürecinde olduğu için kısıtli zaman oynanabilecek. Şuan oyun modu resmen Emek server kıvamında Pot parası bulamıyoruz level kasamiyoruz. Oyunun en az 10x Kolay drop ve Exp olması lazım ki 3-5 günde Exp den çıkıp İtemlerimizi yapmaya ve PK moduna girmek lazım.Daha fazla oyun deneyimi için. Aksi taktirde Alpha bitmeden 70 olmak imkansız.

Son düzenleme:

esozger

Üye
haklısın kesinlikle, bu duruma bir çözüm bulunmalı yoksa 70 level'e kasmak gerçekten kısıtlı süre ile imkansız.

Uçan Zürafa

Üye
Oyun Alpha sürecinde olduğu için kısıtli zaman oynanabilecek. Şuan oyun modu resmen Emek server kıvamında Pot parası bulamıyoruz level kasamiyoruz. Oyunun en az 10x Kolay drop ve Exp olması lazım ki 3-5 günde Exp den çıkıp İtemlerimizi yapmaya ve PK moduna girmek lazım.Daha fazla oyun deneyimi için. Aksi taktirde Alpha bitmeden 70 olmak imkansız.
Alfa sürümde sizden oyunda hakkında geri dönüş bekliyorlar. Hatalar, eksiklikler, düzenlemeler vs. Drop ve level kasıp pk atmanız değil.

İyi forumlar.

turquoisecow

Üye
Arkadaşlar PK için zaten gerekli hatalar vb. olaylar test edildi şuanda oyunun geri kalan kısımı için hata vb. olayların tespiti için çalışmalar yapılıyolar.

Her şeyi kendi keyfiniz için istemeyi bırakıp oyunun geleciğini düşünmelisiniz.

Zogguko

Üye
oyunun başında sattığınız ve kestiğiniz hiç bişey coin atmazken en dandik potların bile para etmesi bana da anlamsız geldi. 200lük dandik 1 tane hp pot 480coin falan. gb satan var mı pot lazım :D

JohnPlane

Üye
SAÇMALIĞIN DANİSKASI POT PARASI ÇIKMIYOR AMA POTLAR ÇOK PAHALI

_ Fc_KraL

Üye
ben direk 70 olup pk atıcaz sandım, 1 ay için hiç ex kasamam townda oturup muhabbete girerim arada

bestgr

Üye
exp 1 kere kasılıp bırakılan bir olay. Hal böyleyken yıl olmuş 2021; 20 at kes 10 at nalı 5 at bilmemnesi getir gibi şeyler sarmıyor. Amelelik yapılmaz bu saatten sonra. Hele hele 1 ay sonra kapanacak bir şey için.
Bu oyunda (çıktığında)exp 1 kere kasılıp bırakılmayan bir olay olacaksa eğer, söyleyin en başından başlamayalım. Yaşlar gelmiş bir noktaya, e bu oyunun hedef kitlesi de belli.
Herkes kolayca son seviye olur, akşamları yarım saat 1 saat dungeon falan yapılır oralardan item kasılır o ayrı. Ama böyle aylarca exp kasacak adam bulamazsınız artık. Devir değişti. O yıllar 15 sene önceydi. Bakın şuanki popüler oyunlar bile mümkün olduğunca oyun modlarını kısaltmaya gidiyorlar.
Zaman en kıymetli şey. Ben de bırakıyorum expi an itibariyle. Alfa1'deki gibi güzel zaman geçirebileceğim ayarlamalar yapılırsa geri dönerim.

Son düzenleme:

cetinmurat

Üye
pot parası bulamıyoruz tamam exp item zor olsun sıkıntı değil zaten maksatta bu kısımları test etmek ama maalesef yaratık kesmek için pot alamıyoruz :(

IIIHEROOOO

Üye
pot paraları çok faiş fiyatları damageler çok çok saçma 50 atağı olan silah ile moblara 270 280 vuruyorum 87 atağı olan silah ile 290 300 vuruyorum ayrıca her moba vurduğumuz damageler aynı her mobun defansı aynı olamaz damagede aşırı orantısızlık var moblarsa bize hayvansı vuruyorlar solo kesinlikle oynanacak oyun değil ve sürekli göreve bağlı kalınmış görev yapmayan ne para ne item ne lvl kasamıyor görevleride solo yapamıyoruz şuanki özelliklerle official açılsın kesinlikle oynamam oynanmaz oyun

JohnPlane

Üye
exp 1 kere kasılıp bırakılan bir olay. Hal böyleyken yıl olmuş 2021; 20 at kes 10 at nalı 5 at bilmemnesi getir gibi şeyler sarmıyor. Amelelik yapılmaz bu saatten sonra. Hele hele 1 ay sonra kapanacak bir şey için.
Bu oyunda (çıktığında)exp 1 kere kasılıp bırakılmayan bir olay olacaksa eğer, söyleyin en başından başlamayalım. Yaşlar gelmiş bir noktaya, e bu oyunun hedef kitlesi de belli.
Herkes kolayca son seviye olur, akşamları yarım saat 1 saat dungeon falan yapılır oralardan item kasılır o ayrı. Ama böyle aylarca exp kasacak adam bulamazsınız artık.
Zaman en kıymetli şey. Ben de bırakıyorum expi an itibariyle. Alfa1'deki gibi güzel zaman geçirebileceğim ayarlamalar yapılırsa geri dönerim.
Kesinlikle katılıyorum sana net bir şekilde.

GRANDEKİNOKS

Üye
SAÇMALIĞIN DANİSKASI POT PARASI ÇIKMIYOR AMA POTLAR ÇOK PAHALI
Merhabalar,

Amacımız zaten oyunu test etmek, oyuncuların zorlandığı kısımların tespit edilmesi ve buna göre düzenlemelerin yapılmasıdır. Bu şekilde mesaj yazarak yardımcı olmuş olmuyorsunuz lütfen üslubunuza dikkat edin. Oyunun test sürecinde olduğunu lütfen unutmayın, konunun devamına anlaşılır bir dille sorunları, zorlukları ve istekleri yazarsanız zaten buna göre güncellemeler gelecektir.

İyi Forumlar.

platoon0x

Üye
Arkadaşlar zaten "alfa" siz bunları deneyin, oyunun kötü yanlarını adamlara bildirin de onlar da düzeltsin diye var. Gidip 2 saat pk atın çıkın diye değil. Alfa 1 de oyunda pk ya yönelik geri bildirimleri değerlendirdiler alfa 2de de pve ye yönelik şikayet ve önerilere bakacaklar. Lütfen böyle boş yorumlar yapmayın artık

Predaynx

Üye
Cogunluk pot yuzunden sikayetci, ama olaya baska acidan da bakabiliriz. Gorevlerde silah gorevleri en fazla 3 tane var gordugum kadariyla. Biri dusuk levelde, digeri 46 olmasi lazim, ve 56 (yada 60). Seviyeler yanlis olabilir hatirlamiyorum. Gorevlerle daha cok silah verilebilirse, oyuna tutunabiliriz diye dusunuyorum, cunku her gorevde yaratiklarin levelleri, hp, ve defleri artmakta. Ekipman olarak biz yerimizde sayiyoruz.

JohnPlane

Üye
Cogunluk pot yuzunden sikayetci, ama olaya baska acidan da bakabiliriz. Gorevlerde silah gorevleri en fazla 3 tane var gordugum kadariyla. Biri dusuk levelde, digeri 46 olmasi lazim, ve 56 (yada 60). Seviyeler yanlis olabilir hatirlamiyorum. Gorevlerle daha cok silah verilebilirse, oyuna tutunabiliriz diye dusunuyorum, cunku her gorevde yaratiklarin levelleri, hp, ve defleri artmakta. Ekipman olarak biz yerimizde sayiyoruz.
Evet, katılıyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt